Šta je novo?

iPhone 12

Uh koliko dobro lezi u ruci 12 mini. Bukvalno je uzivanje samo ga drzati (that's what she said).

A onaj notifikacioni centar je tako dobro uradjen animacijski da je cudo kako radi na 60hz jer izgleda kao 120 kad se spusti onako. Animacije na ajfonu su mi se oduvek najvise svidjale. Kad ubace 120hz to ce da leti

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poštovani

Da li mi neko može preporučiti kvalitetno zastitno staklo za iPhone 12 ali da bude baš od ruba do ruba i baš kvalitetno što se tiče prozirnosti i toucha
Ja nabavio neko češko staklo, super je al nije baš do ivica pa "bode" oči. Hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Kupio sam za 500 dindzi skoro od ivice do ivice...kada stavis masku zastitnu taman sve zatvori. Staklo je prozirno, ok radi touch...ne znam sta bih ti vise rekao. Momci imaju radnju na Vidikovcu (Bgd). Ako budes zainteresovan posalji mi pp pa ti dam broj.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na dvanaesticama ne bi trebalo da bude problema da se nadje staklo s obzirom da je ravan ekran skroz?

Huawei P30
 
Kupio sam za 500 dindzi skoro od ivice do ivice...kada stavis masku zastitnu taman sve zatvori. Staklo je prozirno, ok radi touch...ne znam sta bih ti vise rekao. Momci imaju radnju na Vidikovcu (Bgd). Ako budes zainteresovan posalji mi pp pa ti dam broj.


Sent from my iPhone using Tapatalk

12PM


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na dvanaesticama ne bi trebalo da bude problema da se nadje staklo s obzirom da je ravan ekran skroz?

Huawei P30

Tako je. Leže staklo lepo.

Ja sam uzeo sa oleo premazom.

1600 dva stakla u pakovanju.

Baseus.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Danas sam malo cackao mini, velicina telefona savrsena za mene... Samo je pitanje baterije...

Huawei P30
 
Ja nemam kad da odem i da isprobam mini, dok zavrsim sa poslom, nista ne radi :D
 
12 Pro na 14.3 ima mnogo bolju autonomiju. Dobar procenat baterije ostane i za drugi dan, do update-a ostajalo je oko 50% pa se punjenje u toku noći podrazumevalo. Nisam promenio način korišćenja
 
U utorak sam uzeo 12 pro max, nisam primetio da se zeleni ekran. Jedino mi problem punjac, posto se sporo puni na punjac od 8-ce. Generalno sam zadovoljan, zvuk je fenomenalan.
 
Ninja evo, uzet u preorderu.
Pitao neko za glowing. Došao sa 14.1 telefon, pa sam ga updateovao na 14.2 usput slikao.

Nema isijavanja.

37ba19e7e37a589681df5693202a0cdd.jpg


Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
 
Je l' čeka još neko pre-order duže od mesec ipo dana ? Da vidim da l' su se naljutili na mene samo ili šta je u pitanju. :D
 
Ocigledno je nedovoljno uredjaja u opticaju. Vidim da u vipu nema u ponudi 12 128gb, a bio je do skoro...

Huawei P30
 
I kod mene i to se primeti i sa prelazenja sa 11 pro na 12 pro
 
@njikolaj nisam razumeo...ti imaš ili ne ovaj problem? Koji tel imaš?
 
Sorry nisam bio jasan, mislio sam na crnu boju, da je jos dublja nego na 11pro.
 
To je kao da kazes ovaj ugasen tv ima dublju crnu od ovog drugog, isto ugasenog tv-a.

I 11 pro i 12 koriste Oled koji gasi piksele po potrebi, tako da ne moze biti crnje od ugasenog.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Onda mi se cini. Zao mi je sto nemam vec 11 pro da ga uporedim.
 
Legende ste. Dublja crna od najcrnje [emoji846]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Stize mi 12pro ovih dana, pa gledam koji punjač da uzmem - šta predlažete, wireless ili "običan", i koji?
 
Brzina mi u principu nije toliko bitna, bitnije mi je da “čuva bateriju”. Gde su najpovoljniji ti obični, i da li treba juriti original ili je svejedno?

edit: sad vidim i odgovor iznad, hvala!

edit 2: a da li mogu da koristim stari punjač od osmice? Sa običnim USB-lightning kablom koji već imam...
 
Poslednja izmena:
Brzina mi u principu nije toliko bitna, bitnije mi je da “čuva bateriju”. Gde su najpovoljniji ti obični, i da li treba juriti original ili je svejedno?

edit: sad vidim i odgovor iznad, hvala!

edit 2: a da li mogu da koristim stari punjač od osmice? Sa običnim USB-lightning kablom koji već imam...

Naravno da mozes koristiti stari punjac.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam skoro uzeo Anker PowerPort Atom PD 2. Koristim ga da punim Note 9, Macbook Pro i nadam se uskoro i 12 Pro. 60W je, ali ima opciju da podeli po 30W na dva uredjaja u isto vreme.
 
Nazad
Vrh Dno