Šta je novo?

iPhone 12

Po meni su cene ok, minija ima za 700 a običnih za 800 ili koj evro niže. Sasvim korektne cene ako mene neko pita.
 
Jurim iPh 12 Pro Max 128, ali nema ispod 1250...
 
Samo da javim, da sam danas pokupio 12 Pro u Telenoru.
Vredelo je cekati!
 
Jesi rešio problem sa dual sim ? Meni je ovo veoma bitno.

Послато са SM-G985F помоћу Тапатока

Resio sam. Samo na esim imam viber, morao sam da kontaktiram viber support gde su mi oni raskacili nalog i rekli da probam za 12h. Ja probao da aktiviram posle par sati i proslo.
 
Znači ne podržava dual messenger/ viber ?

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Možeš Whatsapp. Skineš Whatsapp iOS app i skineš Whatsapp Business iOS app i na jednoj app registruješ fizički sim a na drugoj app eSIM.
 
Poslednja izmena:
Znači ne podržava dual messenger/ viber ?

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Ne podrzava naravno. Nije mi to bio problem, nego sto nije hteo da mi aktivira viber na esim broju. A njega samo i koristim za viber


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Да ли уз просечно коришћење 12 мини може да изгура цео дан без пуњења? И да ли је разлика у односу на редован 12 само димензије односно капацитет батерије?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
1. Prosečno korišćenje je baš širok pojam, ali na osnovu dosadašnjih iskustava ljudi, može da izgura oko 5-6h SOT (dok je nova baterija).

2. da
 
Koliko je neki prosecan realan SOT za obicnu 12?

Huawei P30
 
1 dan 9 sati kod kuće wifi upotreba.

2 dana po 3 i po sata po danu i od 30-60 minuta poziva, mix upotreba.

U oba slučaja ostane 15-20% baterije, tako da može još više ako treba.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Sada na p30 imam oko 8h u proseku, kapiram da je to neka slicna potrosnja...

Huawei P30
 
Probaj aplikaciju Dual Space, sa njom možeš dupli Viber/WA/messenger/Twitter...
Ne treba mi pa nisam probao, ali trebalo bi da radi


Sent from my iPhone using Tapatalk
Hoću, čim uzmem lovu za moj S20+ i naručim ip12 [emoji846]. Hvala za info, u svakom slučaju je pitanje dana kad ću promeniti telefon iz potpisa.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Nisam ni primetio potpis [emoji4] U svakom slučaju postoji workaround, ali nisam probao lično pa ne smem da tvrdim kako to radi u praksi. Ne mogu da nađem kad je ažurirana poslednji put, i ne možeš sve aplikacije da kloniraš, samo ove predefinisane:
52270f56c1078e1b280316bda029570d.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li su zakljucani na MTS?
 
Ljudi dajte predloge za dobra stakla koja se mogu nabaviti kod nas na oglasima ili online radnjama ... ili iz inostranstva ali da ne ispadnu preko 30€ komad...
 
Ja sam uzeo Spigen, cena je oko 50 USD za dva komada. Dolaze sa onim pomagalom za montažu, ako te zanima potražiću link. Spigen Tempered Glass Screen Protector [Glas.tR EZ Fit] designed for iPhone 12 Pro Max (2020) [6.7 inch] [Case Friendly] - 2 Pack 42 USD sa poštarinom.
 
Poslednja izmena:
Znam da je Glas.tR EZ Fit dobar... ali bih radije nešto bez izreza za notch...
 
Poslednja izmena:
Ovako nesto?

US $0.93 24% Off | 9999D Curved Protective Tempered Glass For iPhone 11 12 Pro XS Max X XR SE2 Glass Screen Protector on iPhone 7 6 6S 8 Plus Film
https://a.aliexpress.com/_BPbnxj
 
Znam da je Glas.tR EZ Fit dobar... ali bih radije nešto bez izreza za notch...

Imas opet od spigena full cover staklo. Ova od 1$, 2$ se isplate ako je neko prije tebe narucio i sigurno su provjerena. Ja sam na kraju potrosio para na gluposti, 10D, 11D, 20D i nista ne valja. A mogao sam uzeti odmah Spigen. Jedino sto sam ja naisao na stvarno kvalitetnu zastiti 3pack za par dolara. Poslacu ti link.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hvala unapred. Ako možeš pusti mi molim te i Spigen full cover.
 
Ljudi dajte predloge za dobra stakla koja se mogu nabaviti kod nas na oglasima ili online radnjama ... ili iz inostranstva ali da ne ispadnu preko 30€ komad...

Javi mi se i reci za koji model, pa cu videti nešto da ti sredim. Pusti mi na PM.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poštovani

Da li mi neko može preporučiti kvalitetno zastitno staklo za iPhone 12 ali da bude baš od ruba do ruba i baš kvalitetno što se tiče prozirnosti i toucha
Ja nabavio neko češko staklo, super je al nije baš do ivica pa "bode" oči. Hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nazad
Vrh Dno