iPhone 12

Dzono

Flash Drive
Učlanjen(a)
11.04.2021
Poena
1
imao sam iphone se2 , sad sam presao na 12 i solidan je upgrade. odgovara mi veci ekran ipak (notch je manje zlo od iphone8 dizajna se2). nekako 12ica deluje fluidnija u menijima. ostalo je manje vise isto. Vidim prednosti oba modela. Cudi me sto na svakom mestu citam o losoj prodaji 12 mini on mi deluje kao kandidat za top seller telefon godine. mozda zbog imena losiji marketing niko nece da uzme apple i kaze uzeo sam "mini" :ROFLMAO: hteo sam da uzmem neki mini po oglasima za 550e al mi iskocio standardni 12 za 128 gb za 620 pa nisam odoleo. za sad je sve ok i da izgubim stotinak i kusur evra kad budem prelazio na 13icu necu zaliti.
Gde si uspeo da nadjes 12 sa 128gb za 620e, svi koji mi izlecu po oglasima su 720+...

rix

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
11.01.2015
Poena
28
Verovatno "polovan" Ovo navodnici namerno, jer su sad polovni 12 po oglasima uglavnom kao novi.

rix

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
11.01.2015
Poena
28
Ima ih, ako trazis naci ces, drugarica je pre neki dan nasla, mint beli, 2 meseca star, dvogodisnja garancija sa fiskalnim, 600e, ali 64gb

el_patron

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poena
48
Ne znam da li se tripujem, ali kao da mi se nekada desava da siva boja "posveli".

Na primer, na WhatsApp-u, kada udjem u chat sa nekim, poruke koje mi neko salje su svetlije sive nego sto bi trebalo da budu.

Kada restartujem telefon, sve se vrati u normalu. Da li sam se istripovao ili moze da se desi to?

sarulja91

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
29.08.2017
Poena
38
Da se čekiram u temu... Iako nisam neki ljubitelj IOS-a, po treći put dajem šansu iPhone-u.

Zbog loše optimizacije na N20U, odnosno N985F, ali i sjajne ponude, evo me sa IP 12 PM od 256 GB.

Navika na One UI je čudo i trenutno mi sve ovde deluje konfuzno i nekako nepraktično. No, kao što rekoh, dobiće priliku.

nkvlaleksa

Flash Drive
Učlanjen(a)
26.07.2020
Poena
3
Već drugi put primećujem da se baterija brže prazni. I zaista, na ovom prikazu vidi se da neke aplikacije rade u pozadini bez prestanka. Nekad Instagram, nekad Spotify, nekad Settingsпреузимање (2).png
Ne znam šta izaziva ovu aktivnost. Ima neko ideju, rešenje (osim restarta, zatvaranje aplikacije ne radi posao) ?

adachi

Flash Drive
Učlanjen(a)
27.08.2016
Poena
18
kod mene telegram najveci utrosak ima ali ga i najvise koristim pa kontam da je to normalno 😅 da proveris u settings podesavanja tih navedenih app mozda pronadjes nesto

Vrh Dno