Šta je novo?

iPhone 12

Na 60Hz moze i vise, plus sto ima obican jacu bateriju od Pro za skoro 300mAh-a.
Dobro pitanje za e-sim. Da li je moguce zakljucati e-sim samo na mts? Iphone je u mts-u oduvek bio zakljucan a ostali operateri nude sim free.
 
Ok, hvala. Uvek uzimam  care, ali odmah pri kupovini direktno kod njih... i dobro je da moze tako naknadno.
 
Poslednja izmena:
“iPhone 12 Pro Max receives “highest ever” rating from DisplayMate, sets 11 records” :

Here are the smartphone display records that DisplayMate says the iPhone 12 Pro Max has set/matched:

· Highest Absolute Color Accuracy (0.9 JNCD) – Visually Indistinguishable From Perfect.
· Highest Image Contrast Accuracy and Intensity Scale Accuracy (2.19 Gamma) – Visually Indistinguishable From Perfect.
· Smallest Shift in Color Accuracy and Intensity Scale with the Image Content APL (0.2 JNCD) – Visually Indistinguishable From Perfect.
· Smallest Shift in Image Contrast and Intensity Scale with the Image Content APL (0.00 Gamma) – Visually Indistinguishable From Perfect.
· Smallest Change in Peak Luminance with the Image Content Average Picture Level APL (1 percent) – Visually Indistinguishable From Perfect.
· Highest Full Screen Brightness for OLED Smartphones (825 nits for 100% APL).
· Highest Full Screen Contrast Rating in Ambient Light (172 at 100% APL).
· Highest Contrast Ratio (Infinite).
· Lowest Screen Reflectance (4.8 percent).
· Smallest Brightness Variation with Viewing Angle (27% at 30 degrees).
· Highest Visible Screen Resolution 2.8K (2778×1284) – 4K Does Not appear visually sharper on a Smartphone.

https://www.displaymate.com/iPhone_12Pro_ShootOut_1P.htm


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Bas gledam ovaj video
Izgleda da je problem veci nego se cinilo
Danas sam usto tako procitao dosta clanaka i vidio slika da je ekran obicnog iphone 12 bas u banani,ali jedino od obicnog 12,na oba profesionalca se jos niko nije pozalio


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Kad na pro modelima panele isporučuje Samsung.
Stalno problemi sa LG panelima.
 
Ja sam bas sada odgledao ovaj video i prebacio ga na light mode da proverim kakva je situacija i nisam primetio nedostatke.
U pitanju je 12 pro, imam ga 4 dana.
 
Na 60Hz moze i vise, plus sto ima obican jacu bateriju od Pro za skoro 300mAh-a.
Dobro pitanje za e-sim. Da li je moguce zakljucati e-sim samo na mts? Iphone je u mts-u oduvek bio zakljucan a ostali operateri nude sim free.

To nije tacno, SE 2020 kupljen krajem maja u MTS-u nije bio zakljucan
 
Bio do iStyle sada i iako je već malo zastareo dizajn, izvukli su sa ovim ravnim stranama baš.

Telefon izgleda jakoooo dobro, lepo leži u ruci i lepši je od 11.

Plavi 12 je po meni najružnija iphone boja ikada i telefon izgleda prejeftino.

Crveni izgleda bolje nego na slikama.

Graphite 12 pro je predobar, u rangu sa zelenom od prošle godine i 12 pro mi je mnogo lepši telefon od običnog, ali ako stavljate maske, onda je 12 bolja opcija zbog cene.

Leđa na zlatnom 12 pro izgledaju odlično ali su strane malo kičaste.

6.1 inča je dobra mera, a mislim da će 12 pro max biti malo zeznut za korišćenje.


Moraću da razmislim, pošto mi se baš kupuje ipad air novi.

Sve u svemu, baš dobro upakovano.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Bio do iStyle sada i iako je već malo zastareo dizajn, izvukli su sa ovim ravnim stranama baš.

Telefon izgleda jakoooo dobro, lepo leži u ruci i lepši je od 11.

Plavi 12 je po meni najružnija iphone boja ikada i telefon izgleda prejeftino.

Crveni izgleda bolje nego na slikama.

Graphite 12 pro je predobar, u rangu sa zelenom od prošle godine i 12 pro mi je mnogo lepši telefon od običnog, ali ako stavljate maske, onda je 12 bolja opcija zbog cene.

Leđa na zlatnom 12 pro izgledaju odlično ali su strane malo kičaste.

6.1 inča je dobra mera, a mislim da će 12 pro max biti malo zeznut za korišćenje.


Moraću da razmislim, pošto mi se baš kupuje ipad air novi.

Sve u svemu, baš dobro upakovano.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Ivice su mu okej, ali leđa katastrofa. Zato pacific blue sa pro modela najlepša boja ikada.
 
ja cekam plavu 12-icu iz mts, danas sam poslao upit da mi zamene za mini.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
 
Prvi dan preorder-a, ne secam se datuma, kraj oktobra.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Pa ne može uvek i da nema sreće [emoji2960][emoji1787][emoji56][emoji48]

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Haha, jeste, kao pre dve godine, ali sreca pa kod nas Samsung kao i Apple ima top notch servis.
 
Nesto nije u redu sa 12... crknu za 3h gaming.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja izgleda imam ozbiljan problem sa punjenjem 12 pro.
Nikako ga ne mogu napuniti preko 97-98%,dodje do 97-98% kako kad i tako stoji,ne mice prema 100%.
Skinem ga sa punjaca,odradim hard reset on se popne na 100%.
Koristim originalni kabl i 18w apple punjac,telefon je na 14.2
Da li neko ima slicnih problema


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Izgleda bolje sacekati iPhone 13(12S) model.
 
Ili uzeti 11icu, ne pamtim da je neki iphone launch ovako prosao, te ekran, te baterija, kapiram da je to mali broj primeraka, ali aj se ti kockaj... Ne ide mi to uz njihov imidz, uvek su vazili za sigurnu kupovinu. Žena narucila mini pre par dana, vec joj nije svejedno [emoji3]

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja izgleda imam ozbiljan problem sa punjenjem 12 pro.
Nikako ga ne mogu napuniti preko 97-98%,dodje do 97-98% kako kad i tako stoji,ne mice prema 100%.
Skinem ga sa punjaca,odradim hard reset on se popne na 100%.
Koristim originalni kabl i 18w apple punjac,telefon je na 14.2
Da li neko ima slicnih problema


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Gde si kupio kabel i punjac


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Kabl dosao sa telefonom a punjac je proslogodisnji id 11 pro max


Ne desi se to svako punjenje,rekao bi svako 2 ili 3,nekada ga normalno napuni do 100%
Primjetio sam da je ovo od kako sam update na 14.2,dok je bio na 14.1 par dana nisam ovo primjecivao.
E sada da li je bug u ios-u nemam pojma,googlao sam i nisam nasao ni jedan isti slucaj da je neko pisao

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Ja izgleda imam ozbiljan problem sa punjenjem 12 pro.
Nikako ga ne mogu napuniti preko 97-98%,dodje do 97-98% kako kad i tako stoji,ne mice prema 100%.
Skinem ga sa punjaca,odradim hard reset on se popne na 100%.
Koristim originalni kabl i 18w apple punjac,telefon je na 14.2
Da li neko ima slicnih problema


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ti si baksuz [emoji16]

Ja sam uzeo Ldnio 36W sa PD plus USB A ulaz. 1990.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nazad
Vrh Dno