Šta je novo?

iPhone 11

Kada je slabije svetlo kamera na iPhone 11 ce praviti bolje slike. Xs nema night mode. Hdr je takodje malo bolji na 11. Takodje tu je i deep fusion na 11.
 
Poslednja izmena:
Ja bih pre izabrao 11.
 
A sve se nadoknadi kroz 2 app neural i procam procam donpsi deepfusion neural nocne iz ruke... moze procam i nocne sa dugom exp da fotka ali je stativ neophodan i puca bolje fotke od 11 stock fotki :)
 
Jeli ekran loš na 11 toliko kao što se priča?

Ekran je perfektan. Da li mislis da bi apple ugradio nesto lose? Oduševićeš se ekranom, prosto neces verovati koliko tehničke specifikacije (na papiru) nemaju nekog smisla kada se ekran odradi odlično.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hvala svima na odgovorima.
Uzeo sam Xs 512gb srebrena boja.

Nisam mogao naći 11 sa 256gb nigde da ima da se kupi. Sve su većinom 128gb ili 64gb.
 
Neces se pokajati, neka te lepo sluzi :) nov?

Da uzeo sam nov.
Android korisnik celi život, imao sam xs jedno dve sedmice ali napravio grešku i prodao.

Uzeo s20 kada su izašli i sada je dosta. Hoću nešto što radi sve kako treba :)

Najviše radi Apple car play jer to koristim svaki dan a sa android auto wifi stuca svaki put kada prođem ispod naplatne rampe prekine se wifi.

Probao sam carplay be problema svaki put.
 
Imam loše vesti xs nisu imali da mi pošalju iako na stranici kaže da ima.
Ali vratili su pare odmah :)

Sutra idem u apple store uzeću 11 pro i završiti priču
 
Mislim da je bolje sto nisi uzeo Xs, za par meseci kada izadje 12-ica ce doci u istu poziciju kao 8-ica sa istom cenom kao SE...
 
U svakom slucaju se gubi, uzaludno je gledati na taj nacin, novi modeli stalno izlaze.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Izvinjavam se sto pitam ovo jer znam da se vec mnogo pricalo o zastitnim staklima: zanima me da li ima smisla kupovati ova stakla od 10-15 evra ili ce ona od 500 dinara iz trznih centara odraditi posao?
U pitanju je iPhone 11. Nazalost AliExpress vise ne dolazi u obzir (jasno mi je da to sto kod nas prodaju za 500-600 dinara tamo kosta 1 dolar).
 
Ima kod nas za 200 din stakala to su ta sto sh u tc 500 koristim to i zadovoljan sam.
 
Ajde posalji mi molim te na PP gde mogu da kupim ta za 200 dinara (idealno bi bilo neki link).
Pretpostavljam da kada kupujes u toj varijanti moras sam da ga postavis (za razliku od TC gde ti ih oni nameste)?

Problem je sto sam ja poprilicno nespretan kod takvih stvari :D
 
Tako je ako uzimas na veliko cak su 100 din u 3G i ms :) imas na kp gomile oglasa za 250 :)
 
Da izgubićes na kako da pogledaš.
Odlučio sam da prelazim sa androida na ios i to je to. Neću čekati niti da gledam šta i kakao jer baš hoću da koristim ios.

Da ako gledam i čekam nikada neću uzeti tel.

Ali sve u svemu pogledaću i 11 što drugi preporučuju kada sam već u apple store pa da vidim sa kom se bolje osećam. Ali 11 pro radi kamere i baterije što mi je veoma važno.
Hvala na komentarima ljudi
 
Koristi li neko ip 11 pro max od pocetka bez maske pozadi? Kakva su iskustva :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisam ni toliko hrabar ni toliko bogat da testiram[emoji16] . Uzeo neki providni Spiegen i ne brinem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ni ja, ali osjecaj bez maske je top. Plus ne ostaju otisci[emoji1787]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja od samog početka bez maske i zaštitnog stakla. Zadnji deo je ekstra, iz zajebancije pokazujem drugovima sa nečim oštrim kako je ekstra fora, ne ostaju tragovi. Prednji deo nije tako izdržljiv za sad imam malu i duboku ogrebotinu, oseti se kad se noktom prođe.
Jedno prilikom stavio sam displej na sto i vrteo ga. Na krajevima levo i desno po sredini je sad mat displej. [emoji16]
 
Koristim i ja max brez ikakve maske... kao prvog dana je..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Za ekran znam da se lako grebe... nosio 5 dana bez stakla, pojavile se parnice, iako sam koristio posebnu pregradu u torbici samo za telefon i pazio ga, ali dzabe. Od tad staklo stoji. A zadnja strana vidim da svi pisu da je kao prvog dana, pokusacu ko ga sisa. Do sad mi je sve i jedan telefon bio bez packe, i opet je prodajna cijena +- 50 eura. [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja koristim jedino ultra tanki silikon za ledja. Na ekranu nemam zastitu. Ovaj silikon stavljam da ga bar malo zastiti od eventualnog pada, ne od grebanja [emoji3]

Svakako imam apple care tako da ne brinem mnogo [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Legao je 11 pro i nemam reči nasprem S20 sto sam imao, top je celi dan se igram nikako bateriju da potrošim :)

Ovo je super tel do sada sve pozitiva a kamera je za nepoverovati.
 
Svaki telefon koji uzmem, u poslednje vreme, teta u 3G storu ga otpakuje iz vakuma i stavlja staklo i futrolu.[emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja isto praktikujem da foliju sa ekrana skidam tek pre stavljanja stakla(radnik/ca skida), međutim to u iStyle-u obavljam, jer tamo uzimam staklo. [emoji3]
 
Nazad
Vrh Dno