Šta je novo?

iPhone 11

Ja stavljam nano staklo jer mi treba samo za sitne ogrebotine od mokrih ruku i sitne prasine.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da, ivice su malo spustene, tako da ne grebe prat toliko kada se swipe-uje za home screen ili otkljucavanje.
Notch je otkriven.
 
Da, ivice su malo spustene, tako da ne grebe prat toliko kada se swipe-uje za home screen ili otkljucavanje.
Notch je otkriven.

Kapiram da bi mi se zbog otkrivenog notcha odlepilo brzo. Uzeo sam telefon polovan, bilo zalepljeno staklo i evo počelo da mi se odlepljuje u gornjem desnom uglu... a izjedna je.
 
Meni se nije odlepilo, koristim ga vec pola god.
Taman da poruci sa Alija za 1€ plus dostava 30-130€ i sticice za 3 meseca [emoji3]
 
Poslednja izmena:
Meni se nije odlepilo, koristim ga vec pola god.
Taman da poruci sa Alija za 1€ plus dostava 30€ i sticice za 3 meseca [emoji3]

Zato mi i treba "domaće staklo". Ovaj telefon mi nije u planu da držim nakon izlaska 12... uzeo sam ga samo da "preživim" do tada.
 
U tom slucaju ode i kupi na kp za 200-250 dinara... meni licno bolje ne treeba...
 
Ja sam uzeo u Telenoru za moj XS, ali je staklo za 11 Pro, pokriva i notch. Izaslo me je 480 din i oni su mi i zalepili. Ne znam tacno koja marka je u pitanju, ali je ok.
 
IFix servis, 1000 dinara i oni ti stave, bude perfektno
51c6758bd0c4fd857bc0426bfeec5ace.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Najvise se primeti razlika u premazu i ivicama. Edge to edge stakla ako imaju malo "grublje" ivice brzo pucaju i mogu da imaju problema sa maskama.
 
Meni je ono NextOne savršeno za onu cenu, ima frejm za instalaciju(isto zalepe u prodavnici), oborene ivice i oleofobni premaz.
Jedino što bi bilo bolje je da je preko celog ekrana, mada imaju drugi model koji prekriva i notch, međutim i cena je veća.
 
Izgleda da kod nas u CG vec imaju iphone 12 pa ove stare oce da pociste...

[emoji23]
27e4e9cbd7f204d5074c89be5d3ac383.jpg


Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Ispali iz kamiona u Dubaiju. [emoji23]
 
Izgleda da kod nas u CG vec imaju iphone 12 pa ove stare oce da pociste...

[emoji23]
27e4e9cbd7f204d5074c89be5d3ac383.jpg


Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

Sve sa Kosova. Mada su preniske cene.
Pakovane Kinezare.
Lagano prolaze kao originali. Kada se otvori, sve fake unutra osim ploce. (Ima i kineske stickere)
 
Sta mislite koliko ce pasti cena 11 obicnom i 11 pro max (na crno) kad izadju 12-ice? Pita me drug da li vredi cekati, a ja pretpostavljam da ce pasti za 100 obican i pro max za 150-200e?
 
Ako pogledas sa cene polovne 8ice su oko 300, a plus oko 400. XR je trenutno na 550 sa 64gb nov, a polovan 450. Iskreno ne ocekujem pad da 11 bude nov 550e jer ko zna koliko ce kod nas kostati 12. Misljenja sam da ce 11 jos dugo drzati 600e lagano. Vise ce da padne 11Pro i Max nego obican 11 jer se on daleko vise kupuje od skuplje brace.
XS je nov u nabavci 570e a prodaju ga za 580-600 zavisi koji trgovac.
 
Poslednja izmena:
Te radnje msm da lupaju cene i kad ih pozoves ili nemaju ili nije ta cena. Ako je neko zvao nek me demantuje...
 
Covek sa foruma je uzeo za 550e i pisao je o tome :) proveravali smo mu dal je neakativiran i garanciju.
 
Nazad
Vrh Dno