Šta je novo?

iPhone 11

Greska je sto se Amoled smatra za dobar ekran. Amoled je totalna prevara, i ekran za privlacenje naivne klijentele. Ekran prepunt problema, duhova, burn-a, green tinta, presaturacije, prekolorizacije je za mene smece od ekrana. Opet ponavljam ne moze dobar ekran davati netacne boje. Vuci na plavo, pa na ljubicasto, pa na crveno posle 4m koriscenja jer krece samospaljivanje itd. Ostrina? Pa zasto rokaju tolike rezolucije na Amoled? Pa Pentile matrica, koja se zaista izrazeno vidi okom. Onda rokaju 2k-4k da to sakriju. Masa ljudi se zali na netu na glavobolje, zamucenost vide posle duzeg vremena nakon gledanja u Amoled itd.

Taj amoled ti je kao neka mnogo lepa devojka, ali glupa. Svi bi je pored sebe, ali kad pogledaš suštinu nije ništa posebno.

Amoled je lep na oko i to je to.
 
Mada nisam ga mnogo stedeo, bio je par puta maltene 24 casa na auto punjacu na sofersajbni na suncu, gasio se par puta od pregrevanja, i tako...Gmaps.

Ne pazim ga mnogo, ionako ga menjam za godinu ipo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jel mu bolje tu ili kao u mom slucaju na izduvu?[emoji3]
Kad se setim zatvorim klapnu ili je otvorim vrlo malo.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Taj amoled ti je kao neka mnogo lepa devojka, ali glupa. Svi bi je pored sebe, ali kad pogledaš suštinu nije ništa posebno.

Amoled je lep na oko i to je to.
Pa za sta treba da je ekran ako ne za oko?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Kada na kraju izlazi ip 12? Da li cekati da izadje i videti šta će biti sa cenama ili kupiti sada 11pro? Ima za 820e

Poslato sa CLT-L09 pomoću Tapatoka
 
Dva obična u oktobru, dva pro u novembru.
Ja bih svakako sačekao.
 
Pa i Ja to razmisljam, kada vec do sada nisam kupio. Da vidimo sta sa cenama bude i sta ce biti novo.

Poslato sa CLT-L09 pomoću Tapatoka
 
Otprilike se cene već i znaju, eventualno 50$ više za 12 pro i pro max.
04a1d68a01535f8a8b7453e9e4cecff5.jpg
 
Poslednja izmena:
Ako su ovo tačne cene to je super. 12ica 128 gb za 700 evra.
 
Misim da sam negde video da obične 12-ice ne kreću sa 128gb već sa 64gb tako da je 700€ za 64gb, što je po meni skupo.
 
Ljudi, i posle azuriranja na poslednju verziju i dalje mi camera vraca na 4:3 format, ja hocu deafultno da bude 16:9. Moze skrin shoot sta treba da stoji u preserve settings.
Ono sto je interesantno ostavim 16:9 izadjem iz kamere vratim se odmah i on zadrzi 16:9 , a tipa ako izadjem na minut on vrati na 4:3 :/

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
A koja je razlika izmedju 16:9 i 4:3 posto se ne razumem, sta je bolje da se korisit i ima li razlike u kvalitetu da znam sta da koristim od toga? Hvala
 
4:3 je bolje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
16:9 je na manje megapixela. 4:3 je pun kapacitet kamere.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sta je greska

16/9

078be4ba91840327831b4d9eea6454cb.jpg


4:3

a54852f8feaed38815fcaa32b7daf37f.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Molio bih nekoga ko je uzimao iphone 11 preko kp u skorije vreme da mi u privatnoj poruci preporuci nekog kredibilnog prodavca... Hvala

Huawei P30
 
Ma napisao sam nesto i ubrzo skontao, treba obrisati. haha
 
4:3 je i bolje ako sutra tu sliku zelis da izradis, ali posto se to jako retko desava ja volim 16:9 cisto slika mi preko celog ekrana telefona...
I zna li neko kako da zadrzim 16:9


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kod mene na iPhone 11 (13.5) pamti 16:9 kada se uključi Settings/Camera/Preserve Settings/Creative Controls.

Inače je držim na 4:3 i ta opcija mi je ugašena, ali sad sam upravo isprobao. Sa tim podešavanjem ostaje 16:9 i kad ubijem kameru i ponovo je otvorim.
 
U istyle-u je bila na akciji, pa mozes uzivo da vidis...
Inace spigen je odlican.
 
Imao sam i ja na huawei i odlicno se pokazala a vidim da ima u istyle..

Huawei P30
 
Jel vrede one folije sto ugradjuju po trznim centrima?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ta maska ti je trenutno u iStyle 1.500 RSD:


https://istyle.rs/spigen-rugged-armor-za-iphone-11-pro-max-black.html

Ja inače obožavam Spigen futrole. Ja sam uzeo u iStyle Core Armor i super je.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja sam imao Rugged armor na huawei i ona mi je bila odlicna, sad bih neku takvu ali u istyle nemaju rugged koliko vidim

A meni je za obicnu 11...
Na akciji su ove tri od Spigena

https://istyle.rs/spigen-hybrid-nx-za-iphone-11.html?color=473

https://istyle.rs/spigen-tough-armor-za-iphone-11.html

https://istyle.rs/spigen-thin-fit-za-iphone-11-black.html

Huawei P30
 
Poslednja izmena:
Iphone 11 iz telenora zakljucan na mrezu... Mislio sam da to vise ne rade?

Huawei P30
 
Za pravna lica ne rade

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Sada porucuju i posebne modele za pravna lica, pa hit.

Huawei P30
 
Isti su to uređaji.
Uređaj se zaključava na mrežu pomoću serijakog broja.
 
Nazad
Vrh Dno