Šta je novo?

iPhone 11

Ma tek kada povezes par uredjaja stvoris pravu sliku,bas neverovatno korisnicko iskustvo,sto vizuelno,sto funkcionalno. Jesu ovakvi i onakvi, i meni se gade mnogi njihovi potezi i resenja,ali za sada nista bolje nisam video i koristio. A nije da nisam tehnoloski freak,sve pratim i volim da probam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Midnight Green/mat je pun pogodak, bas deluje mocno, nesto na foru Sony Z5/c graphite black. I Space Gray je sa mat staklom?
 
Da da,svi pro modeli su sa mat staklom. Ja se jos dvoumim da li ici na zeleni ili space gray. Space gray je inace vise “gray” od prethodnih modela,sa ovim mat staklom to bas dolazi do izrazaja,plus ima taj neki “clean look” sa dozom elegancije:

IMG_0230.JPG


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni je space grey lepši uživo. Zeleni mi je bio lepši na slikama.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel moguce da niko nije pogledao video koji sam postavio? Ili jos gore da je pogledao i da ga apsolutno nije dotakao?! WTF?
 
Pogledao sam ja,ali ne znam sta da kazem,ako stvarno postoji nesto sto je alarmantno na tom polju,cuce se vec.

Ovo cudo skoro da moze da zameni akcionu kameru,imam GoPro Hero 6 Black,pa cu bas oba da nakacim jedan dan na bajs i uporedim.

https://youtu.be/ePE-I4mvWo0


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni je space grey lepši uživo. Zeleni mi je bio lepši na slikama.


Sent from my iPhone using Tapatalk

I meni. Bio u nedelju da ga uzmem i razocarao se u tu zelenu. Uzivo je mnogo lepsa grey. A bas sam se bio nameracio na zeleni. Posto nije za mene pokusacu u medjuvremenu da izvucem iz lepse polovine da li bi volela sl telefon da bude opet grey
 
Stigli i Live Wallpaperi nazad sa vecerasnjim updateom :)
 
Već stigao apdejt. Svaka čast eplu :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nema live wallpapera na iPad-u. Sad se više i ne sećam jesu li bili uopšte? [emoji848][emoji848]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Respekt ogromni sa moje strane, konačno su stavili krštenu bateriju u telefon! Kontam da im je ovo bio kec u rukavu da nateraju xs korisnike na nove telefone, a uz put da se pripreme za predstojeće 90/120hz panele.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ispeglali su iOS 13 popricno dobro. Mislim da bolje od ovoga nije potrebno. Sa novim kamerama definitivno najkompletniji ajfoni do sada. No, mislim da nema svrhe da se prelazi sa proslogodisnjih modela samo zbog kamere... [emoji53] deo mene kaze da je sve ostalo isto a da mi trenutno nije neophodna nova kamera, a deo mene trazi novi model i ringle :) šta mi je činiti, večita dilema :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Naravno da nema svrhe,ali kako izdrzati celu zimu i ne pocastiti se za praznike [emoji3060] Meni najmanje treba ta kamera,skoro sam kupio Sony milc i dva objektiva,nemam vremena ni sa njim da fotkam,a kamoli telefonom. [emoji849] Nego eto,bolest,ludost,zavisnost...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sad sam podigao 13.1 na 6s
I iskreno, ovako na prvu, bas ozbiljno dobro radi... mogu reci da sam iznenadjen


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li je poboljsana stabilizacija videa u 4k 60fps u odnosu na proslogodisnji model?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Naravno da nema svrhe,ali kako izdrzati celu zimu i ne pocastiti se za praznike [emoji3060] Meni najmanje treba ta kamera,skoro sam kupio Sony milc i dva objektiva,nemam vremena ni sa njim da fotkam,a kamoli telefonom. [emoji849] Nego eto,bolest,ludost,zavisnost...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ko ima običan pređe na Max i obrnuto. Dovoljna promena :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovo znatno povecano trajanje baterije ce verovatno imati jos jednu propratnu posledicu. Sama baterija ce sporije degradirati jer ce biti manje ciklusa punjenja i praznjenja tokom vremena.

Mozda ce taman fast charging to da anulira :)
 
Ja cu koristiti 1A punjac kao do sad i ipad punim sa 1A punjacem . Taman do jutra pun :)
 
Bilo bi dobro da ima opcija sa se iskljuci quick charging.
 
E bre stvarno ste čudni. Non stop kukate kako Apple ne isporučuje brzi punjač kao i svi Androidove flagshipovi u obimu isporuke i sada kada je konačno krenuo to da radi vi bi da isključite brzo punjenje. [emoji849]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam uvek bio protiv brzih punjaca.. nikad nisam zamerao apple-u na punjacima...
 
Ne, nismo mi kukali, to su ovi iz suprotnog tabora kukali u nase ime...
Njima je smetalo da se mucimo, nama ne.
 
Naravno da nema svrhe,ali kako izdrzati celu zimu i ne pocastiti se za praznike [emoji3060] Meni najmanje treba ta kamera,skoro sam kupio Sony milc i dva objektiva,nemam vremena ni sa njim da fotkam,a kamoli telefonom. [emoji849] Nego eto,bolest,ludost,zavisnost...


Sent from my iPhone using Tapatalk
I onda kad Proday kaže ne bacaj pare...al znam kako je, nisam ni ja ništa bolji! [emoji1787][emoji1787][emoji772]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Jel moguce da niko nije pogledao video koji sam postavio? Ili jos gore da je pogledao i da ga apsolutno nije dotakao?! WTF?

Zracenje ili radijacija moze biti jonizujuca ili nejonizujuca. Mobilni telefoni emituju nejonizujuce zracenje za koje nije dokazano da uzrokuje rak (kao sto je dokazano za x-zrake - jonizujuce).

Mozete se informisati na internetu, naravno, evo i nekih sajtova ako ne zelite sami da trazite:

https://www.cancer.gov/about-cancer...diation-and-how-does-it-affect-the-human-body
https://www.cancer.org/cancer/cancer-causes/radiation-exposure/cellular-phones.html

cak i forbes:
https://www.forbes.com/sites/quora/2018/02/02/the-truth-about-cell-phone-radiation/#4d87e7d3192a
 
Jel može da se doplati da nam isporuče spori punjač?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jedan od malo likova kojima se moze verovati

 
Poslednja izmena:
Ima dobrih kopija za mnogo manje novca...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno