Šta je novo?

iPhone 11

Najbolji displej,treca godina zaredom:

http://www.displaymate.com/iPhone_11Pro_ShootOut_1P.htm

The iPhone 11 Pro Max has an impressive Top Tier display with close to Text Book Perfect Calibration and Performance!
Based on our extensive Lab Tests and Measurements the iPhone 11 Pro Max receives our DisplayMate Best Smartphone Display Award earning DisplayMate’s highest ever A+ grade by providing considerably better display performance than other competing Smartphones.

The iPhone 11 Pro Max matches or sets new Smartphone Display Performance Records for:

Highest Absolute Color Accuracy (0.9 JNCD) – Visually Indistinguishable From Perfect.
Smallest Shift in Color Accuracy with the Image Content APL (0.3 JNCD) – Visually Indistinguishable From Perfect.
Highest Full Screen Brightness for OLED Smartphones (770 nits for 100% APL and 821 nits for 50% APL).
Highest Full Screen Contrast Rating in Ambient Light (171 at 100% APL).
Highest HDR Peak Brightness of 1,290 nits for standard HDR 20% APL, and 1,090 nits for Full Screen White with 100% APL.
Highest Contrast Ratio (Infinite).
Lowest Screen Reflectance (4.5 percent).
Smallest Brightness Variation with Viewing Angle (25% at 30 degrees).
Highest Visible Screen Resolution 2.7K (2688×1242) – 4K Does Not appear visually sharper on a Smartphone.
 
Svaka cast i Apple sto uzima i ugradjuje samo najbolje.

Ekran samsung
Staklo Corning
Kuciste celik
Procesor poslednja tehnologija izrade TSMC-a
Memorija Micron...

Bukvalno svaka komponenta je najboljeg moguceg kvaliteta.
 
Eh, lako je danas biti iP fan kad su sve cinjenice na nasoj strani.

Evo konacno jedan test baterije 11 Pro.


https://youtu.be/l6yhtjwZTaY

Sad cekamo sa se jave oni sto rekose kako Apple laze za 4 sata. Jeste, lagali su, 7-8 sati vise je!


Jos niko nije izbacio test baterije Pro Max, prica se da jos niko nije uspeo da je isprazni [emoji3]
 
Jos da je zapravo koristio telefon na ovom testu pa i da ima smisla test.

Realna slika je aktivno koriscenje, tom logikom bih ja sa mojim telefonom imao 24h SoT a ne 12h kao do sad.

Bice duze trajanje to je ocigledno, a koliko, to ce se videti kad se pojavi realan test.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ma ti testovi nemaju veze sa realnim koriscenjem,niti ima standby time,niti pozivi,da ne spominjem lte i mesta sa losim signalom. Dok sam ne koristim dva telefona na isti nacin,nista im ne verujem!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovo vec lici na realniji test. Sa ovog klipa mi deluje da Mate 30 Pro ima losije maksimalno osvetljenje a i generalno boje mu nisu nesto u tom najjacem osvetljenju.

U svakom slucaju to sto se vidi sa klipova -20-30% i dobije se neka "realna" slika.
 
Poslednja izmena:
Pa ja sam davno rekao,kad bi ubacili 4000 mAh u iP,pocistili bi ostale na polju autonomije. I eto ga [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dal je realno ovo? [emoji15][emoji15][emoji15]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Rekoh odmah da nerealno dugo traje baterija. Ja sam ga tek nocas prvi put stavio na punjac jer mi se do sada samo dopunjavao u autu na wireless charger-u.

Sad sam sracunao, jutros u 7h sam skinuo telefon sa punjaca. Osvetljenje mi je negde na 70%. Sada je baterija na 86% a ima 110 minuta SOT-a.
To nije bas normalno, ne gine nam neki porez na luksuz trajanja baterije...
 
Unutra drzis na 70%? Ok ako si na dnevnom svetlu,ali inace sve preko 50% pocinje da mi smeta(u zatvorenom prostoru).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Drzim, volim da je svetlije.
Uvece smanjim, ali tokom dana u svetloj kancelariji, na oko 70% ga drzim.
 
Kako vam se sviđa deep fusion? Jel može neki primer?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa tek treba da stigne u nekom narednom update-u,a ocekivanja su velika,navodno ce drasticno da unapredi fotke u svim uslovima.
Ili kako su to nazvali na prezentaciji “mad science." [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Rekoh odmah da nerealno dugo traje baterija. Ja sam ga tek nocas prvi put stavio na punjac jer mi se do sada samo dopunjavao u autu na wireless charger-u.

Sad sam sracunao, jutros u 7h sam skinuo telefon sa punjaca. Osvetljenje mi je negde na 70%. Sada je baterija na 86% a ima 110 minuta SOT-a.
To nije bas normalno, ne gine nam neki porez na luksuz trajanja baterije...

imas 11 ili 11pro ?
 
Pa tek treba da stigne u nekom narednom update-u,a ocekivanja su velika,navodno ce drasticno da unapredi fotke u svim uslovima.
Ili kako su to nazvali na prezentaciji “mad science." [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk

A ove vaše bete ne podržavaju to?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma jok,valjda ce do kraja jeseni da stigne.
Mada su i sada rezultati sjajni,narocito nocno snimanje. Steta samo sto nisu odradili nocni mod i za ultra wide...

https://youtu.be/ETx7aJ-inKo


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne volim da gledam uporedne klipove sa Note. Odmah se smorim koliko iPhone izgleda zastareo pored njega :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koliko ga hvalis,cudo da ga vec nisi pazario [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ok mi je iOS za sad ali treba biti objektivan. Pričam za dizajn i teh specifikacije. Android je i dalje slaba karika.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U radnji koliko sam stigao da ga probam jedino sta sam primetio jeste da nema onaj wow efekat kao ostali flagship telefoni u odnosu na onaj prethodne generacije (doduse nisam ni ocekivao da ce ga biti). U radnji su bili izlozeni crni i zeleni i definitivno vrh izgleda uzivo sa mat staklom, narocito zeleni model, tako da je samo pitanje trenutka kada cu ga pazariti. :)


Sent from my iPhone XR using Tapatalk
 
@Floyd
Pa jeste lep uredjaj,nema sta. Pio sam kafu bas sa kolegom Proday i malo testirao njegov N10,lep je na oko i dosta lepo lezi u ruci i sve to,plus mi je vec ogroman. Ali,ali... meni ne odgovara tu nista,sto na sistemskom nivou,sto kalibracija ekrana i dizanje saturacije kod kamere. Hocu da fotka bude takva kao sto i ja vidim svojim ocima,pa cu da obradjujem po volji. A to ni Samsung a ni Huawei nisu u stanju da ispostuju za sada. Kupio sam N8 kada je izasao,koristio 5-6 meseci i preporodio se kada sam presao na iPX. Kada bih opet probao neki android,pre bih isao na Pixel 4,ili neki Sony. Ali opet kazem,nikako kao primarni uredjaj,previse sam ukopan u apple ekosistemu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kapiram. I ja sam se baš navukao na ekosistem iako recimo ne koristim MacBook :)

Bilo bi lepo da malo porade na dizajnu. Ovo sa baterijom je ok ali nedovoljno da bih prešao sa XS Max. Zato me zanima taj deep fusion.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno