Šta je novo?

iOS 17

Je li nekome radi da se vide sve slike na Windows sa iPhone u Photos aplikaciji? Jer na dva računara i 10 i 11, ne radi ili radi delimično (vide se neke slike, ali fali pola). Dakle dva različita računara i dva različita telefona.
 
Je li nekome radi da se vide sve slike na Windows sa iPhone u Photos aplikaciji? Jer na dva računara i 10 i 11, ne radi ili radi delimično (vide se neke slike, ali fali pola). Dakle dva različita računara i dva različita telefona.
Ako ti je Photos aplikacija i ceo iCloud za Windows up-to-date, predlažem
1. Sign-out (iCloud), restart, sign-in
2. Ako prvo ne uspe, onda: reinstall (uninstall pa install od početka) Apple iCloud platforme na Windows-u.
 
Ne znam kako to pomaže oko slika na samom telefonu, ne pokušavam da gledam slike na iCloud, niti sam logovan na iCloud na računaru. Na Apple sajtu uputstvo kaže da imaš iTunes, i da dodaš i uradiš trust this device.
 
Ne znam kako to pomaže oko slika na samom telefonu, ne pokušavam da gledam slike na iCloud, niti sam logovan na iCloud na računaru. Na Apple sajtu uputstvo kaže da imaš iTunes, i da dodaš i uradiš trust this device.
Nesporazum, mislio sa da je ideja da vidiš slike koje su na iCloudu na Windowsu a ne sa samog telefona.

 
Nije do toga, iCloud je ugašen za slike i stoji mi da nemam ništa. Tako da su sve fizički na telefonu.
 
Ima li možda neke logike u tome koje slike nisu dostupne na PC-u, na primer: da li su dostupne one koje je telefon napravio, a nisu one koje su stigle kroz neku Soc aplikaciju ili razmenu ?
 
Ne znam kako to pomaže oko slika na samom telefonu, ne pokušavam da gledam slike na iCloud, niti sam logovan na iCloud na računaru. Na Apple sajtu uputstvo kaže da imaš iTunes, i da dodaš i uradiš trust this device.
Sto ne otvoriš i prebacis preko 3utools?
 
Jel se jos nekom desava na ios 17.3 da kad je na necujno whatsapp story kad neko od kontakata mojih postavi neki video nece ton dok ne ukljucim zvono, tad radi ton na story snimke? To ranije nisam imao taj problem znam neko resenje?
 
Ne znam gde bih postavio pitanje pa ću ovde, ako treba neka administracija prebaci ako tema postoji. Jel ima način da se play list prebaci iz Deezer u apple music?
 
Primetio sam od restore-a da kad udjem u video snjimak pojaca osvetljenje ekrana na max kao kod samsunga, pre restore-a nisam to primetio, jel tako i kod vas?
 
Meni je juce stigao IOS 17.4...naravno beta
 
Primetio sam od restore-a da kad udjem u video snjimak pojaca osvetljenje ekrana na max kao kod samsunga, pre restore-a nisam to primetio, jel tako i kod vas?
Nije od restore-a, nego si promenio da snimas u HDR-u.
 
Gledao sam ali previše traži lozinki pa sam odustao. Napravio sam istu listu kao što imam u deezeru i mogu reći da je bolji zvuk preko deezera. Apple music sam dobio uz airpods pro2 besplatno 6 meseci pa rek’o da uradim poređenje i ispalo je da ima razlike, ipak hvala za predlog. Uradiću liste ručno uz kafu 🤣
 
Javi ovima u Brazilu da pojacaju berbu🤣. Ja sam imao isto ,Deezer i AM i meni je obrnuto ,sto se tice kvaliteta. Doduse ,slusam na Airpods pro ili Beats Flex slusalicama.
 
^ šta znam, iskreno nisam dugo poredio pošto sam aktivirao 1. Februara. Mogu reći da je na Deezer glasnije dok na apple music finiji zvuk što kažeš kvalitetniji. Sigurno da si u pravu, posebno ako duže vremena si testirao.
 
Mnogo bolji zvuk na AM pogotovo kad se upari sa njihovim slusalicama. Ja sam slusao na Maxu i ono je meni bar vrh.
 
^ verujem da je tako. Prvi put sam aktivirao AM pa iskreno ne mogu da potvrdim za 1h slušanja. Od početka koristim pro i sada pro2. Sve upareno radi savršeno tako da vraćanje na nekog drugog proizvođača će biti nemoguće.
 
Ne znam jesi podesavao kvalitet preko wifi i mobile data na najvisi. Probas i EQ, mada sam ja njega drzao na OFF.
 
^ jesam. Na oba playera je sve na max. Bilo wifi ili 4G
 
Da li ovo znači da neće biti dostupno za nas? Ili za naloge koji su na US ili SR regionu...
 

Prilozi

  • 1707127955596.png
    1707127955596.png
    26.5 KB · Pregleda: 97
Neće biti dostupno kod nas samo Evropska unija. Kako sam video to određuje algoritam koji uzima kao kriterijum Region u podešavanjima telefona, region AppStore-a i Lokaciju.
 
  • Like
Reagovanja: iOS
Isključivo za EU zemlje će to da omoguće po njihovim pravilima 😃
 
To će možda se moći rešiti kod nas kao i za ECG jer mi nije hteo raditi iz razloga što valjda naša država to ne odobrava. Meni je bilo jednostavno jer živim u pograničnom gradu uz Hrvatsku. Zakačio se na njihovu mrežu i isključio sve lokacije. Proradilo je odmah i posle toga vratio se na Yettel i upalio lokacije ponovo. Više neće biti problema jer se to upiše u iCloud i nebitno koji sat da koristim bitno da ima funkciju ECG.
 
Naravno i verovatno će zahtevati neki njihov nalog za logovanje 😃
 
^ vrlo moguće. Mada ne vidim šta bih mogao više da dobijem sa tim?
 
  • Like
Reagovanja: iOS
Slažem se i mislim da ljudi očekuju mnogo više od onog što će Apple realno da omogući 😃
 
^ ja mislim da tu neće biti neki značajni promena
 
Nazad
Vrh Dno