Šta je novo?

iOS 14

Meni je radilo savrseno, imam sat od septembra. Na ios 14 nikad problema sa tim, I tek se sad pocelo desavati...
Da se ispravim. Testirao sam danas. Na wifi normalno radi, problem je na LTE. Iako i tu ekad hoce nekad nece...
 
Reset network settings? Da probas to da odradis?
 
Isao sam na reset all settings, tu spada i network.
 
i ios je slicne velicine (1.21GB)

52C8D1AF-DFC5-4B3F-9079-B368655034F9.png
 
Updejtovan i iphone i sat. Ništa spec ne vidim, sem opcije za otključavanje sa maskom na licu…
 
Prva stvar koju sam probao je kalibracija TV-a :) prijavljuje da je u redu i nije potrebno... probacu kasnije i drugi AppleTV na nekom shit televozoru...

Telefon se otkljucava sa maskom, ali sam mislio da ce implementirati neko otkljucavanje samo ako je delimicno prepoznato lice... ovako sam dao kolegi moj telefon, i otkljucao se... u principu radi isto kao i otkljucavanje laptopa...

Probao sam takodje i aplikacije koje koristim, jedino mi je za "Donesi", miHome i Viber aplikacije prijavio da me "prate"... Facebook aplikacije ne koristim...
 
Kad je kolega otkljucao tel, imao si na satu ponudjeno da ga zakljucas ;-)
 
WiFi na satu mora biti upaljen da bi ovaj novi "feature" radio. E svasta...
 
Ozbiljno? Nisam jos testirao, nije bilo potrebe za maskom
 
Izbacilo mi obavjestenje ako hocu da koristim to da moram upaliti wifi na satu... Glupost.
 
E jebi ga, nikad mi nije upaljen wifi na satu.
 
Da li je prakticno da uradim update ako mi je batery health 72% ? Verovatno ce dugo da traje pa me strah da se ne istrosi prilikom instaliranja i da se ne upali posle
 
nisam znao da to moze,inace iphone 6s je u pitanju, i od iOS 9 ga koristim do sada,uvek napunim do 100% i dok se puni ja skinem update, i posle ga skinem sa punjaca i pustim samo da instalira,ali iOS 14 mi od 100 stigo do 40% jer je trajalo sigurno sat vremena :D
 
Danas mi se desilo da se upalio airplane mode 2 ili 3 puta sam od sebe. Slusao apple music, sat povezan i odjednom samo tisina. Pogledam, ono avion. Ne znam da li je sat inicirao ili telefon. Cudno. Moram ispratiti jos koji dan. Na satu je bio i outdoor walk rezim ukljucen ali ne znam da li to ima veze. 14.5 .
 
Mali off: a zašto vam je isključen wifi na satu? Meni je uvek uključen i izguram 48h bez punjenja ako nemam trening ili nešto krace ako forsiram workout. Wifi mi je super jer mogu da se krecem bez telefona u širem krugu, pozivi i poruke/notifikacije sljakaju
 
Nigde nisam toliko daleko od telefona da ne bi radilo preko njega. Mogu jedino da odem da platim nesto sa satom pa da ne nosim tel tj ako zaboravim tel ali se i to ne desava nikada.
 
14.5 instaliran na 11pm. Osetno losija baterija. Lagano 15% krace traje telefon, moze biti da ova kalibracija jede bateriju dok se ne ustanovi novi battery health?
 
Kod mene na 11 pro baš suprotan osećaj, kao da je baterija na nivou 14.3. Al’ realno, malo vremena je prošlo.
 
14.5 instaliran na 11pm. Osetno losija baterija. Lagano 15% krace traje telefon, moze biti da ova kalibracija jede bateriju dok se ne ustanovi novi battery health?
Da nisi ti skinuo neki MIUI? :D
 
Je l screen mirroring radi samo sa apple tv? Imam philips tv, sa androidom je radio bez problema
 
Nazad
Vrh Dno