Šta je novo?

iOS 14

Ima li neko problem sa Tapatalk notifikacijama?
Na Androidu sve perfektno radi, na poslednjem iOS-u nijedna notifikacija ne stiže... Sve je podešeno.


Sent from XS
 
Ne stiže ni kod mene, ili posle par sati zakašnjenja. Talk je 3 puta lošiji za iOS, neverovatno.
 
Jel vam se desava ovakav bug da pokazuje kao da je provedeno na ekranu, a telefon bio iskljucen i nista nije radio? Probao sam da ugasim i upalim screen time ali opet se isto pojavilo...
a956debff19a1bc58347ef90dc2a885c.jpg


Inc ovo je iphone 11


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni ne.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako se gasi obrada slike na 12?
Kada slikate i odmah uđete u galeriju i slika mi deluje dosta prirodnija, vidi se iste sekunde da se odradi obrada i dobije se malo ispeglana slika, najbolje se vidi prednjim kamerom kada slikate ali i zadnjom.
 
Kako se gasi obrada slike na 12?
Kada slikate i odmah uđete u galeriju i slika mi deluje dosta prirodnija, vidi se iste sekunde da se odradi obrada i dobije se malo ispeglana slika, najbolje se vidi prednjim kamerom kada slikate ali i zadnjom.

Hdr ti je ukljucen cim serujes nekom bice ti fotka bez hdr :-D ili prebaci na PC to tii ekran dodatno pegla :-D opcija koja te muci je verovatno ova

Settings/photos/view full HDR :-D
 
kupio polovnu bateriju 88% nema ni 10 dana 87% i vec pise da je za zamenu?
Znam da treba da pise ispod 80% neki kazu da je 14.3 beta i bug helt baterija?
iphone 7
 
Koliko ja znam, ne pise kad je za zamenu nego je Apple odredio da je to ispod 80%. Ako ti drzi, taljigaj tako . Da si kupio novu, opet bi bilo cupavo jer stoji , verovatno, 2-3g minimum.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koliko ja znam, ne pise kad je za zamenu nego je Apple odredio da je to ispod 80%. Ako ti drzi, taljigaj tako . Da si kupio novu, opet bi bilo cupavo jer stoji , verovatno, 2-3g minimum.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Moguce od stojanja,izvadjeno od tel koji zakljucan na icloud 276 ciklusa drzi lepo
 
Pa to je, ko zna gde je stajala i na kojoj temp pa je morala degradirati sama od sebe. Ja sam imao 7+ sa 85-87% i srzao mi je 4,5 sati SoT-a


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Posle update primetio sam bug - kada sam u nekoj aplikaciji, i pojavi mi se serach u gornjem levom uglu, onako sitnim slovima ispisano i kliknem na njega samo mi se zabeli ekran. Tel normalno radi, ali kako cesto korsitim tu opciju postane malo smor. Da li neko jos ima slican problem . Tel je 11mp


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Posle update primetio sam bug - kada sam u nekoj aplikaciji, i pojavi mi se serach u gornjem levom uglu, onako sitnim slovima ispisano i kliknem na njega samo mi se zabeli ekran. Tel normalno radi, ali kako cesto korsitim tu opciju postane malo smor. Da li neko jos ima slican problem . Tel je 11mp


Sent from my iPhone using Tapatalk

Sad sam primetio da se to desava i kada mi je ekran na glavnom meniju i od sredine ekrana povucem pratom nadole.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Probaj prvo Force restart telefona, zvuči kao da ti se Spotlight zaglupeo.
 
Samsung UI nikad vise nije licio u izgledu i funkciji na iOS nego sada.
 
Ne mogu da verujem da ne postoji opcija za odbacivanje - dismiss alarma? Npr, svako jutro me bude dva alarma i ako ustanem posle prvog ovaj drugi moram ručno da isključim pa kasnije opet uključim gde postoji šansa da zaboravim. Ima li nekog rešenja za ovo?
 
To i mene uzasava. Na xiaomi je bilo da ugasis i on te pita tipa jel one time tj za taj dan ili perma.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovaj 14.4 beta 2 je nešto najgore po pitanju baterije što je zadesilo moj stari SE od kad sam na betama, maltene od početka iOS 13. Bukvalno curi u stand by modu. 3 punjenja min da izgura dan. Strašno. A po svemu sudeći neće biti bolje po stari SE.
 
Ja sam na mom SE bas primetio da baterija curi poslesnjih dana. Koristim ga kao drugi telefon samo za pozive i viber/wa, i drzao je po 2-3 dana. Sada jedva dan dan i po. Apple definitivno ubija stare modele putem update a kroz trajanje baterije.

Huawei P30
 
Мене 11 про одушевљава трајањем батерије из дана у дан. Са икљученим дарк модом буквално заборавим кад сам га пунио иако доста користим на LTE. Тако мала батерија а толико траје, могу само да замишљам колико је добар 11 про макс.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Мене 11 про одушевљава трајањем батерије из дана у дан. Са икљученим дарк модом буквално заборавим кад сам га пунио иако доста користим на LTE. Тако мала батерија а толико траје, могу само да замишљам колико је добар 11 про макс.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Isto i za mene na 11


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sinoc sam proveravao storage i video da ima 22GB pod Other. Jel imate neki predlog kako da rešim to, tj da li uopšte treba rešavati ili ga tretirati kao slobodan prostor (ako ga ios oslobađa po potrebi)?
 
Kakvo je stanje na 14.3 jel baterija dobra ili da ostanem za sada na 14.2.?
 
Meni na 12 mislim da duze drzi nego na 14.2. Ulazim uvek u treci dan, a nekad i izgura ceo treci dan.
 
Pa to kod tebe, kad telefon koristiš samo kao telefon. Kod naprednih korisnika je malo drugačije, ali da, bolja je baterija na 14.3 :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno