Šta je novo?

iOS 13

Sve, ništa mi nije jasno. Posle toga sam probao i na Mi8, isto bez ikakvog pravila neke kontakte prikazuje preko celog ekrana, a neke samo kružić. U opšte mi nije jasan bag..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako učitaš sliku s telefona za kontakt dobrog kvaliteta ucitavace preko celog ekrana. Ako vuče iz vibera ili Facebook-a biće samo kružić.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nema pravila, sve sam probao i da fotografišem direktno i da uzmem fotku iz galerije u punoj rezoluciji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Verovatno glupo pitanje: na iP se moze preneti piratski materijal (muzika, filmovi...), kao na androidu? Ima i utorrent app? Nikad nisam imao iP pa moram pitati ove banalnosti (a sad sam zagrejan za 12, ako je nedavni leak tacan).
Project Tor web browser app pretpostavljam da nema...
 
Filmove kopiras na tel kako hoces skines vlc i pustas iz files-a sta hoces
 
Dal mi je pametno da stavim 13.4.1 na obican ipad 2017?
Bojim se da ce da laguje
 
Što bi lagovao? A9 je još uvek odličan.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koji ios imas? Imaj na umu da 13.4.1 ima problema sa batt drainom na dosta uredjaja.
 
Ono sto znam da ces osetiti pad performansi baterije :) ostalo radi ok na ios 13.4.1 ali znaj da baterija je Losa... a 13.5 beta 3 za sada je nesto najbize savrsenstvu :-D samo me brine da ne upropaste do finalne verzije.




2.12 batt
 
Poslednja izmena:
Kakva je baterija na iOS 13.5 beta 2? Trenutno sam na 13.4 i sve radi vrhunski, da li menjati?
 
13.5 beta 2 je dobra ali 13.5 beta 3 je vrhunska iz mog iskustva ....
 
Ja imam bug na beti 3, odjednom krene ceo telefon da secka. Ne znam zašto, kao da padne fps na 5. I onda sve secka, animacije, aplikacije sve i mora hard reset, svaki dan se desi po jednom otprilike, baterija mi takođe ipak nije ništa posebno.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Takodje na beti 3 ,grejanje telefona pri normalnom koriscenju,baterija losija nego na 13.4 i home screen baguje,nekad ne mogu da svajpujem na drugu stranicu jer vucem prst preko aplikacija,moram u prazno polje da bi odreagovao..presao sa 13.4 na betu jer sam imao problem sa internetom znao je da zakuca i na mobilnim podacima i na wifi-u bez razloga,morao sam da palim i gasim wi fi ili menjam 3g/4g da bi proradio...iphone 10 u pitanju
 
Ala brate da izadje bilo sta, ovaj 13.4.1 malo malo baguju app.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Malo nezgodno pitanje ali mozda ima odgovora. Sa kojom verzijom dolaze novi telefoni? Uzeo bih 11 pro iz VIP-a.

Послато са SM-T719 уз помоћ Тапатока
 
Što bi rekao Radmilović.. "Ajdee" [emoji3] sa kojom verzijom su dolazili obično novi u zadnjih par meseci? Zbog zatvorenih granica kontam da nije bio uvoz.

Послато са SM-T719 уз помоћ Тапатока
 
Hvala skinuo beta 3.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Beta 4 je top. Baterija je ubica.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Koliko si koristio betu 4 pa da vec primijetis razliku? 2, 3 punjenja?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno