Šta je novo?

iOS 12

Nije samo do tt,isto se desava u viberu,wa...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
meni se to ne desava nikad... meni je samo ocajan quick reply na viberu smislja se 2 sata dal ce izaci ili ne :-D
 
na 6s i se cini mi se malo bolja batt ali sporije animacije rekao bih
 
evo primjetio sam i ja te gličeve što imate sa viberom, whatsappom na 8+, samo prije nisam obraćao pozornost na to, jer dosta brzo ih vrati na mjesto, ne ostanu tako nakaradno.
 
Pa to, nije sad da to nesto sedi dugo, cisto na blic zabaguje ali opet nervira kako god.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel bi te mrzelo da napraviš kratak video kako to izgleda? Ja bas dosta koristim tt i viber ali nisam primetio taj bag na SE 12.0
 
https://streamable.com/ev9yt

To isto radi i na whatsup i messenger. Na 12.0.1 nema toga, samo na 12.1 i na ovim betama sto su izasle.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja taj bag nisam ni primetio da nisi snimio. A imam ga sad vidim na xs max. I to na tt, viberu i messenger. Na whatsupu ga nemam. Interesantno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da,primeti se kada se bas zagledas,kada udjes na chat da pises poruku i odradis swipe za back ili izadjes na strelicu,kasni donji red ikonica. Jedva sam uhvatio ss,ali se vidi jasno.

IMG_0003.jpg




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Isto se i meni desava na SE. nisam ni primetio to dok ovde nisam video...

Huawei P10
 
Dešavalo se i meni čini mi se da je sa 12.1.1 beta ispravljeno.
Nije mesto za betu ali čisto da ljudi znaju da je ispravljeno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Stavio sam sad betu 12.1.1 i sredjen je onaj bug.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja ne znam koje vi to telefone imate ali kod mene nema ni jedan jedini bug sa 12.1
 
Ja taj bag vidim na sva tri telefona koja imam u blizini,svi su na 12.1. Ali moguce da je do telefona kao sto kazes,sve sami krsevi [emoji849]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I ja i moj brat imamo taj bag na 12.1. Obojica imamo xs max.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa i ja sam rekao da se radi o X i XS,a sad ti coveku objasni da nije problem u telefonu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imam iPhone X i nisam primetio ni jedan navedeni bug..radi sve kako treba i baterija traje duze.
 
Kod mene na SE se nijad to nije desilo a koristim i whats i viber aktivno
 
Ja sam morao da snimam ekran da bih uhvatio tu mili sekundu, meni ne smeta ovo......
2d27a8e02c28d2a68a01f26de4780cc5.png



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
I kod mene se dešava ista stvar, 12.1 X. Zanimljivo je da se to nije dešavalo na B5, već samo nakon finalnog ažuriranja od pre 2 dana.
 
Nazad
Vrh Dno