Šta je novo?

iOS 12

Ovaj bug. Kad udjes u poruke na whatsup,messenger, viber ili temu na tapatalk pa izadjes, onda animacija kao da kasni i ovako se pojavi. To na 12.0.1 nije bilo.
c81052fe862442cbe995eb5f2426f1b9.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
E sad vidim. Stvarno deluje bezveze, pogotovo kada znaš da će tako da se ponaša.
 
Jel je poslednja beta ustvari final? Ako jeste da ne dir ništa


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Fino radi na SE 12.1 official.
I dalje ima bug da ne moze da se podeli lokacija iz Google Maps.
 
Meni je isto bilo malo konfuzno.
Oznacice vam update kao iOS 12, medjutim kada se instalira je ipak 12.1. [emoji1]
 
Da.... evo ga ali nije mi jasno kako 2,3GB kad već imam 12.1 zadnju betu
73ab7cd466d23d8e7ddc828cc16dd305.png



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ovaj bug. Kad udjes u poruke na whatsup,messenger, viber ili temu na tapatalk pa izadjes, onda animacija kao da kasni i ovako se pojavi. To na 12.0.1 nije bilo.
c81052fe862442cbe995eb5f2426f1b9.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk

To se i meni desava na X i Xs,kada odradim swipe za back u tim istim aplikacijama. Nesto su zeznuli,ni meni se to nije desavalo na 12.0.1. Sa jedne strane me mrzi da se vracam,jer sve ostalo radi odlicno,a sa druge strane je prilicno iritantno. [emoji19]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I ponovo isto pitanje [emoji17]...
Radite li " set as new " ili samo nadogradnju " ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na kojoj si verziji uopste? Nema potrebe da podesavas kao nov,pa instaliras ponovo aplikacije i namestas sve. Osim ako bas imas vremena i volje,onda ok. Ima i to svojih cari,onaj osecaj podesavanja “novog” telefona [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja još uvek na 11.4.1 , kibicujem i čekam pravi trenutak...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da je 12.0.1 u pitanju,rekao bih da instaliras bez razmisljanja,ovako ne znam sta da ti kazem,cekao bih da srede ovaj bag sa kasnjenjem donjeg reda “ikonica” prilikom izlaza iz neke teme npr. A isto je i u drugim aplikacijama,osim poruka. Sve ostalo je top,ali meni ovo bas ide na zivce i ja bih cekao.

IMG_0167.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zanimljivo da je ovaj bug sa ikonama bio prisutan i na svim betama 12.1 pa sam mislio da ce da srede do final verzije, kad ono prc. [emoji849]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ti si se bar “navikao” na beti,ja to nisam imao na 12.0.1,pa mi je jos teze palo [emoji23][emoji2955]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam presao sa bete na 12.0.1 bas zbog toga. Iznervirao sam se kad sam video da je i u final verziji ostalo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bas neverovatno da se tako nesto provuklo,imam bekap na 12.0.1,pa se mozda vratim dok ne srede.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zanimljivo da je ovaj bug sa ikonama bio prisutan i na svim betama 12.1 pa sam mislio da ce da srede do final verzije, kad ono prc. [emoji849]


Sent from my iPhone using Tapatalk
ja settings resio ovaj badge, tako sto sam u icloud settings backup slider uradio samo on i off i sklonilo se
 
Htedoh i ja napisati kako na 12.1 baterija kida a i sve radi kako treba, bar za sada.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako je na SE-u ako je neko apdejtovao?
 
Pa ja sam na betama rece da je baterija proedala
 
Ja ne znam koji bug? Kod mene toga nema...
 
Onu sliku sto sam postavio nekoliko postova iznad. Probaj da udjes u neku temu na tapatalk pa izadji i vidi da li one ikone na donjem baru baguju. Kao da animacija kasni.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne koristim tap talk :-D mozda je do same app i optimizacije za ios 12
 
Nazad
Vrh Dno