Šta je novo?

iOS 11

Meni na 11.2.5 baterija kad ode ispod 50% vrlo brzo padne na 11% i tu se zadrzi neko vreme. Igrao igricu jedno pola sata, i dalje 11% sam imao.
 
Ok radi 11.2.5 do sada najstabilnije od svih, nemam skoro nikakvih problema sem weather widgeta. Ne gase mi se više aplikacije random toliko, par puta mi se samo desilo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koji je to tačno problem sa widgetom? Čitam po forumima da ogroman broj ljudi ima neki bug sa weather widgetom? Jel ne osvežava podatke o lokaciji ili šta?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Ne osvežava podatke widget, već stoje stalno isti podaci... problem jos od izlaska ios11 i nema tu sta reći više... Rešiće se


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni je sa 11.2.5 baterija postala katastrofa. Znaci normalno koriscenje kao i svaki dan, na prosloj verziji mi je baterija lepo trajala do uvece, a evo vec zadnja dva dana otkako sam uradio update, crkava oko 22h. Sinoc sam bio 4 sata bez telefona jer nisam imao punjac, a to mi se na prosloj verziji nije nikada dogodilo, cak i kada sam igrao Fun Run 2 malo vise od proseka...
 
Zato sto si imao downclock cpu to vise
Ne postoji bar ne kod mene i baterija je sa 6.30h usage spala na 5.40-50 ali makar nemamo traktore vise :) a ti ukljuci LPM ranije :p
 
Ja taj downclock nisam ni osecao, bilo mi je super i sa tim, samo nek mi baterija traje duze :D

Fino bi bilo kada bi nam omogucili da telefon sam udje u LPM posle odredjeng % baterije. Recimo, stavim da na 40% automatski udje u LPM
 
Onda ukljuci low power mode cim skines sa punjaca i to je to :)
 
Poslednja izmena:
Meni je ranije obicno bilo 7-8h usage i oko 17-18h standby, a sad katastrofa. Nisam se zalio ni na jednu verziju 11ice, generalno mi je smetala jedino pretprosla verzija gde sam imao bug sa kucanjem, al ovo me stvarno nervira...
 
Koji telefon? Meni na ip7 nije batt drzala kao sto drzi na ios 11.2.5 :) zadovoljan sam :) i tvojih 7-8h je mozda pola muzike ili imas plus model :) dok npr ja to ne slusam na telefonu :/) niko od nas nema isti usage iz tog razloga...:) kod mene nova sedmica nije drzala 6+h
 
Poslednja izmena:
6s je u pitanju, ne slusam muziku, najvise koristim wa, viber, instagram, fun run, pozivi i sms.

Evo jedne slike iz oktobra:

Pogledajte prilog 245264
 
Poslednja izmena:
Ja ne koristim lom nikad :-D bukvalno mi tel izgura dan bez problema :-D
 
Imao sam jos jednu sliku ali izgleda da sam je izbrisao. Pokusacu da nadjem ovde na forumu, mislim da sam kacio
 
I meni ovo deluje kao naucna fanastika, sa novim 6s dok je bio na 9.3.5 mi nikada nije bilo ni blizu ovako.
 
Da kucnem u drvo, na osmici
8h 38m usage, 37h 9m standby
i ostalo mi jos 7%.

Videcemo sta ce biti kad bude star 2 godine, a ne 3 meseca + ta famozna usporavanja. U svakom slucaju, koliko sam skeptican bio kad sam video da je baterija samo 1820mAh, jos je super i ispalo.
 
Poslednja izmena:
Zato sto si imao downclock cpu to vise
Ne postoji bar ne kod mene i baterija je sa 6.30h usage spala na 5.40-50 ali makar nemamo traktore vise :) a ti ukljuci LPM ranije :p

Zar nisu rekli da će taj downclock da isključe tek sa 11.3 verzijom?
 
Meni na 11.2.5 clock pad i ispod 600Mhz, užaš! Jednom je spao na 458Mhz, daleko bilo....


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Cini mi se da ste mnogo optereceni tim downclockom. Ja nisam primetio neku znacajnu razliku u radu, tj usporavanje pri otvaranju aplikacija na primer.
 
Cini mi se da ste mnogo optereceni tim downclockom. Ja nisam primetio neku znacajnu razliku u radu, tj usporavanje pri otvaranju aplikacija na primer.

Pa to zavisi da li si i koliko pogodjen problemom (zbog baterije) - da ti je clock duplo sporiji itekako bi primetio :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pritom setite se ko je na forumu prvi kukao za
Clock 80% vas me je poslalo na psiho terapiju a cpudasher nije ni postojao... ne da se oseti pad nego katastrofa...
 
Stvarno se previše opterećujete. A šta ako radi downclock kad je zaključan?
Kako sad mirno spavati :d
 
Nazad
Vrh Dno