Šta je novo?

iOS 11

Ja sam ostao na 10.3.3 i super radi telefon.
 
primetio sam da se dosta ljudi zali po internetu da ne mogu da aktiviraju ipade i iphone posle update na ios 11... kazu da apple bukvalno cuti i pravi se lud i da su im uredjaji neupotrebljivi
 
To je bilo samo sa prvom verzijom ios 11... pa su ljudi radili downgrade na 10.3.3 sto je ujedno najpametnija odluka :-D... jedino sto mi se dopada “koncept” ios 11 ipad edition... zasto koncept jer prosto je i dalje polu proizvod i ne radi ni na jednom ipadu kako bi trebalo da radi, incl i najnovije pro modele, a o air 1 necu ni da pricam... nadam se da ce ispeglati ios 11...
 
ja sam video da se zale na 11.2 da im se to desava

vecinom sa iphone 5s i ipad air
 
Takve sporadične žalbe postoje sa svakom verzijom telefona. Češće su kada Apple kreće sa prodajom novog modela ili u vreme praznika jer veliki broj korisnika globalno kupuje i aktivira svoje proizvode. Sećam se da je za iPhone 6 trebalo i do tri dana za određene modele da se aktiviraju.
Nekada mora da se uradi restore uređaja da bi mogao da se aktivira.
 
al cekaj sta se desava sa uredjajima koji ne mogu da se aktiviraju posle updatea?
zar apple samo kaze "ko vas sisa"?

jer sam vidjao takvih slucajeva... zale se ljudi da im ipad airovi i ip5s stoje po fiokama i skupljaju prasinu od kako se pojavio ios11... kazu da nista ne pomaze
 
Viđao sam i ja takve slučajeve ali retko. To je problem sa baseband čipom najverovatnije ili neki sličan problem sa matičnom pločom, nema sim signal, verovatno ne radi ni Wi-Fi da bi moglo da dođe do aktivacije. Uređaj je kao mrtav samo što je mnogo teže prihvatiti tu činjenicu jer se uključuje.
 
i sta se radi u takvim slucajevima?
a recimo su ti uredjaji radili na 10.3.3 bez problema

apple bas nece da potpise 10.3.3 i omoguci ljudima da koriste uredjaje koje su posteno platili, a koje ne mogu da koriste zbog neke tamo tudje greske -.-
 
meni sve radi kako treba, kako je moguce da se svi zalite na ios 11
 
Poslednja izmena:
Radi posle nekoliko update-a sasvim dobro. Radi odlično i na iPad Air2 koji ne ispustam iz ruke po par sati dnevno.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
i sta se radi u takvim slucajevima?
a recimo su ti uredjaji radili na 10.3.3 bez problema

apple bas nece da potpise 10.3.3 i omoguci ljudima da koriste uredjaje koje su posteno platili, a koje ne mogu da koriste zbog neke tamo tudje greske -.-
To se desava i na refurbished telefonima kojima je servisiran nand ili nesto na maticnoj ploci, i onda ne prolazi ios11 aktivacija iako je hardver bio "ispravan" na ios10.
 
Odakle ti info da Apple menja NAND kada je neispravan? :)
 
Dakle final samo što nije.
 
Za koju verziju planiraju uvodjenje ozbiljnijih promena kad je rec o mogucnostima ios-a? Ima li neki plan ili sl.?
 
To ce se zvanicno znati tek u junu negde,kada obicno predstave novu verziju iOS-a. Naravno,do tada ce biti nekih glasina i nagadjanja,kao i uvek.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
bas me interesuje hoce li ikad popraviti ios11 ili ce ga samo preskociti. Kad je ios 10 izasao ljudi su ga mrzeli a sada je to dobri stari ios 10...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ista je priča sa svakim ios-om od 8-ice na ovamo
 
  • Like
Reagovanja: M J
Najavili su detaljnije informacije o stanju baterije u nekom od sledećih apdejta..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
11.2.5 je daleko od ispeglane zvukovi mi se sami pojacavaju i smanjuju, lock sound kao i keyboard click... sve je nekako ofrlje ceo ios 11 je ofrlje uradjen
 
vise me podseca na neki loš miui distro nego ios u ovakvom stanju :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja se nadam native flac podrsci. Zbog toga uvek dajem dve ocene manje kad ocenjujem iOS u odnosu na Android.
 
Playliste, sve radi kao na androidu? Jel moze preko sendanywhere app da pusta flac?
 
Moze i pre ako korsitis app tipa vox... a sto se tice files app radi samo na A10+ uredjajima
 
Haha ja na ovoj zadnjoj beti ne mogu da smanjim zvuk tastature roka sve vreme na max xD


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno