Šta je novo?

iOS 11

Mada evo sad ja uradih test na 28% baterije i nije loš skor:
dacdbc9b474bfe06b8d11e2f505b9887.jpg



Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Koliko vidim uključen je LP mod.

Sent from my SGP521 using Tapatalk
 
Usporeni su od 7ice pa naniže, 8 i X rade punom parom...valjda.

Sent from my SGP521 using Tapatalk
 
Ja sam sve prebacio preko Smart Switch-a,ukljucujuci i zajednicke aplikacije.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Instaliram Smart Switch na Note i povežem ga kablom sa iPhone. I onda biram šta da prebacim? Jel tako?


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Istina, ali samo oni kojima baterija nije dobra. Ako baterija valja, telefon mora da radi pun gas.
 
Meni na SE je baterija na 92% health pa je usporen. Kačio sam slike već, samo jednom sam uspeo da postignem pravi skor od oko 2500/4500 sve ostalo čak i na punjaču je bilo slabije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
iphone 6s sa starom baterijom radio po principu manja napunjenost baterije = manja brzina procesora. Mereno sa cpudasher64 app.
U petak su mi u istyle-u zamenili bateriju i sada radi punom brzinom 1848 mhz, bez obzira na napunjenost baterije. U lpm radi na 911mhz. Ako isključim lpm i nek je baterija na 3%, radiće na 1848mhz
 
meni je isto na 92% health, ali na antutu je rezultat u granici greske sa onim koji sam dobio kada sam ga tek otpakovao

geekbench nisam tad radio, a sad je rezultat 2544/4436 bez punjaca
 
08399572ec4a7fddce35af8faf543662.jpg


Koliko znam ovo je oko 20% slabiji rezultat.

Proveriću ipak bateriju na nekom mac računaru, možda ona app ne očitava dobro.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Instaliram Smart Switch na Note i povežem ga kablom sa iPhone. I onda biram šta da prebacim? Jel tako?


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
Pa trebao bi vec da ga imas na N8? Probaj da nadjes u app search. Tako je,povezes ih kablom,imas onaj dodatak u pakovanju,a i ceo tutorial na yt,prosto je kao pasulj.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Pa trebao bi vec da ga imas na N8? Probaj da nadjes u app search. Tako je,povezes ih kablom,imas onaj dodatak u pakovanju,a i ceo tutorial na yt,prosto je kao pasulj.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Završeno, hvala ti. Mada sam dobio i uputstvo kako da prebacim podatke, uz sami telefon. @nitro: zaokružio sam bezveze na 3-4 puta. Izvinjavam se. Nisam znao da će neko da računa...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
@Stonecold: nije ni citava 2 puta, a ti zaokruzis na 3-4 - to je bas drasticna razlika :)

Inace, imate temu za taj downclock...
 
Imam pitanje vezano za Backup, da li iTunes backupuje sve podatke uključujući i podatke sa aplikacija kao sto su Whatsapp i Viber? iCloud je popunjen odavno pa bih voleo da znam sigurniju alternativu za backup? Izvinjavam se što pitanje nije vezano za temu iOS 11.
 
Zbog iOS-a 11 sam promijenio telefon. Zbogom Apple

Sent from my VKY-L09 using Tapatalk
 
Imam pitanje vezano za Backup, da li iTunes backupuje sve podatke uključujući i podatke sa aplikacija kao sto su Whatsapp i Viber? iCloud je popunjen odavno pa bih voleo da znam sigurniju alternativu za backup? Izvinjavam se što pitanje nije vezano za temu iOS 11.

Da ali uvek radi encrypted backup da ti sve lepo sacuva. iCloud backup ti je, po defaultu, encrypted.
 
nisam razumeo sad, da li je besplatna zamena baterije samo za telefone u garanciji samo?


Sent from my balkony using my pigeon
 
Youtube aplikacija opet jede bateriju, obratite pažnju.

da, meni yt ugreje telefon do daske i sasrce bateriju dok netflix za gledanje hd videa samo gricka bateriju a telefon ostane hladan potpuno.


Sent from my balkony using my pigeon
 
Sa Yt app odavno ima tih problema sa zagrevanjem telefona, pretpostavljam da koristi vp8/9 codec za koji iOS nema hardverski decoding. Tako da gledam preko safarija, tada je h264 codec i nema tih problema sa baterijom i grejanjem.
 
Evo meni benchmark rezultat na ip6s. Tel je star god. i po dana. Originalna baterija , nije menjana. Ne primećujem usporenje procesor radi u punoj brzini. Čini mi se da nije loš rezultat. Pogledajte prilog 243465Pogledajte prilog 243466
Takodje ne vidim razliku u performansama i zavisnosti od napunjenosti baterije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
malopre je drugar na 6s dobio 70k 2 puta za redom na antutu 50% baterije, uputio sam ga odmah na istyle i problem koji ima..


Sent from my balkony using my pigeon
 
Prevideh u sitne sate da je 6S :)
 
Uzeo sam glanc nov SE. Pretpostavljam da je njemu IOS 10.3.3. Da li da ga dizem na 11? S' obzirom da je nov telefon da li cu imati ove famozne probleme sa usporavanjem?

Послато са SM-T719 уз помоћ Тапатока
 
Mnogo puta je ovde receno da ako ne zelis probleme, ne ides na IOS 11. To je to za sad, ako poprave nesto, pisace se ovde sigurno


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno