Dakle, hocu da ADSL podelim sa komsijama na spratu. Delimo 768 Kb na 4 dela. Za sada sam neodlucan da li da kupim WRT54g ili D-Link DSL-G604T, ovaj prvi ima dve antene ako to nesto znaci. Da li neko zna gde ima da se kupe indoor antene, treba mi jedna omni i mozda 1-2 panel???
Poslednja izmena od urednika: