Šta je novo?

Indoor antene

darkoko

Čuven
Učlanjen(a)
10.03.2004
Poruke
210
Poena
620
Dakle, hocu da ADSL podelim sa komsijama na spratu. Delimo 768 Kb na 4 dela. Za sada sam neodlucan da li da kupim WRT54g ili D-Link DSL-G604T, ovaj prvi ima dve antene ako to nesto znaci. Da li neko zna gde ima da se kupe indoor antene, treba mi jedna omni i mozda 1-2 panel???
 
Poslednja izmena od urednika:
1. Treba ti wireless ruter
2. Ako si mislio da postavis antene za externu primenu u stanovima...ozracices se samo tako. Ako tebe i komsije razdvaja par zidova, najverovatnije ce i male omni antene koje dobijas uz svaki uredjaj odraditi posao.
 
Nisam ni mislio jake outdoor antene, pre sam mislio http://www.d-link.com/products/?sec=0&pid=416 za AP i ako je potrebno http://www.d-link.com/products/?sec=0&pid=58 za kartice.
Nego, trebace mi jos dve kartice, samo ne znam koje da uzmem, ja trenutno imam dve D-Link 520+ koje rade ad-hoc sasvim solidno (protok oko 12Mbs). Pa me takodje interesuje da li ce imati isti protok preko AP, posto je to b standard ali ta plus d-link serija?
Gde mi u Bgd preporucujete da se raspitam?
 
Bio sam u Netiksu i lik me je ubio u pojam (nista lose). Rekao mi je da provlacim ipak kabal i da ne stavljam jace antene, iako ih imaju indoor recimo omi od 6dB i direkcione panel od 12 dB, kaze da jako zrace...
Jel ima jos neko da tvrdi ovo oko zracenja indoor antena???
 
Nazad
Vrh Dno