Šta je novo?

Imam pitanje u vezi foruma...

link ?
 
Link do pretrage.
 
Poslao sam zahtev za promenu username-a, nisam obavesten da li je odbijen i zasto ili sta se desilo sa tim zahtevom. Moze li neki moderator da me obavesti
 
da li u pretrazi ključne reči na celom forumu ili makar u određenom thread-u, može da se smanji broj karaktera na minimum 3? mislim da je sada minimum 4 da bi se uopšte pojavili neki rezlutati. često tražimo pojmove i skraćenice koje imaju samo 3 slova, npr. MTS, SBB i sl.
 
da li u pretrazi ključne reči na celom forumu ili makar u određenom thread-u, može da se smanji broj karaktera na minimum 3? mislim da je sada minimum 4 da bi se uopšte pojavili neki rezlutati. često tražimo pojmove i skraćenice koje imaju samo 3 slova, npr. MTS, SBB i sl.
Koristi zvezdice. Na primer:

Kod:
*mts* ili *sbb*
 
U 90 posto slucajeva kada udjem na forum izbaci mi ovu poruku, da li neko zna o cemu se radi?
Meni se desilo pre par dana na telefonu. Završio sa pretraživanjem i odjavio se (Logged off) a onda se setio da nisam sve pogledao pa se vratio. Na vrhu stranice je stajao avatar i ostalo kao da sam i dalje logovan a onda trenutak kasnije iskoči ta poruka.
Osvežio sam stranu i sve je bilo OK.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230722-172711.jpeg
    Screenshot_20230722-172711.jpeg
    181.8 KB · Pregleda: 108
U poslednje vreme (poslednjih nekoliko dana) mi na telefonu uopšte ne stižu notifikacije o temama označenim sa Watch i tek kad startujem aplikaciju promptno mi se pojavi znak zvonceta u taskbaru telefona, kao i crvena brojka na zvoncetu u okviru bench aplikacije koja pokazuje koliko imam tema koje pratim sa novim porukama, od moje poslednje posete...

Ima li neko ideju šta može biti razlog pošto ništa nisam čačkao na telefonskoj aplikaciji a već preko browsera nisam pristupao forumu mesecima, pa da se kaže da sam nešto zeznuo.
 
Zašto ne može da se klikne na polja "novi sadržaj" i "praćene teme", ako sam na delu teme gde su zakačene slike "ispod" tih polja, već isključivo otvara slike? inače je firefox pretraživač u pitanju, ako ima veze.

dd.jpg
 
To se i meni dešava na Chrome-u, tako da nije do pretraživača ;)
 
Tako je pre bilo i u drugim pretraživačima, ali je ispravljeno, bar mogu da tvrdim za Safari 😃

Ovde je davno prvi put pisano za to

@kUdtiHaEX gledas zanimljive slike i post sa attachment-om, i hoces da kliknes na New posts i on ti otvori sliku a ne nove postove. Desava se meni ponekad na mob verziji
 
Meni se na PWA (Chrome) app to redovno desava.
 
Ovde.
 
2023-08-03_15-24-59.png

Predlazem da za opsirnije vesti postoje
kao na ovom sajtu. Znaci dosta, narocito kada te vest ne interesuje toliko, ali bi je ipak procitao
 
Znam da nije tema za to, ali s obzirom da sam relativno nov ovde, potrebna mi je mala pomoć.
Ne mogu da nađem temu za Elder Scrolls Online, zapravo, ima neka tema iz 2012 godine, a u njoj link ka pravoj temi, međutim isti ne vodi nikuda, osim do neke greške.
Hvala
 
Moguce da je tema nestala prilikom prebacivanja foruma sa starog na ovaj novi
Prebacicu pitanje u drugu temu, pa ce se mozda naci neki odgovor
 
Da li je moguce postaviti tekst duzi od 10.000 karaktera?
Imam tekst od oko 18.000 karaktera koji bih zeleo da okacim. Probao sam u vise poruka, ali forum proba da ih spoji pa mi opet prijavi ogranicenje.
 
mozda da sacekas da prodje vreme za edit poruke, onda nece moci da spoji
 
Da li je moguce postaviti tekst duzi od 10.000 karaktera?

Ne, mislim da to ograničenje važi čak i za moderatore i admine.
Ali možeš da postaviš prvih 10.000, ja ću odgovoriti, ti postavi i drugu polovinu, pa ću obrisati svoj post, tako da će tvoja dva posta biti jedan za drugim?
 
Ne, mislim da to ograničenje važi čak i za moderatore i admine.
Ali možeš da postaviš prvih 10.000, ja ću odgovoriti, ti postavi i drugu polovinu, pa ću obrisati svoj post, tako da će tvoja dva posta biti jedan za drugim?
Која добра идеја! Не бих се сетио. 👍
 
Неки су се већ жалили на сличан проблем,а и ја сам приметио ово годинама уназад. Наиме дешава се да престану да стижу нотификације за теме које пратим и то теме у којим се поставља нешто свакодневно(дакле актуелне су). Међутим када у претрази поново отворим тему онда нотификације стижу нормално и после неког времена опет тако исто. Ово се дешавало још из времен Tapatalk - а, а видим да се исто дешава и на PWA, Desktop верзији итд.. Тако да се стиче утисак да је нешто до форума/хостинга, дешава ли се још неком?
 
Мени се дешавало док сам пратио смешне слике да ми не јави нотификације, покушавао сам више пута да пратим, али увек после пар дана престану нотификације да стижу па сам одустао. И на другим темама ми се дешава али не толико често, па није страшно. Одем на дугме Mark forums read, и све проради.
Али да смара, смара.
 
Nazad
Vrh Dno