Šta je novo?

IKOM - generalna rasprava

Ima li neko informaciju,hoce li biti neke bolje ponude posle isteka ove koja kao sto pise vazi do 31.08.Da ne bude samo gore ako neko zna.Ova sada za prelazak je mnogo losa posto nas ne racunaju kao nove Sbb korisnike pa nemamo ni takve akcije
 
Poslednja izmena:
tesko da se to zna sigurno. po logici ce biti posle bolja ponuda ili u najgorem slucaju ista (mislim uvek ces moci prece na SBB a sad nam ne daju prakticno nista)... kome je SBB bitan iz nekog razloga(hd kanali, 72 unazad i sl) a nije mu previse bitna cena precice sad...

vidim da ce mnogi kao i ja da cekaju...meni sem sk4-6 i 72unazad ostalo nije toliko bitno nista od SBB, pa cekam (a imam free HBO na TEL3 koji bih izgubio iako bih placao vecu cenu :) )...i uzivam na ikom paketu :d
 
Već tri sata nemam net ni tv na Banovom brdu [emoji58]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Nama je celu noc u Zarkovu bilo sve u redu zovite ih pa prijavite kvar
 
Ja sam isto na Banovom Brdu. Radi mi net, ali mi se promenila IP adresa posle dugog vremena i izgleda da sam zaglavio iza NAT-a :(
 
Ja sam isto na Banovom Brdu. Radi mi net, ali mi se promenila IP adresa posle dugog vremena i izgleda da sam zaglavio iza NAT-a :(

e pa to je ono o čemu sam pričao.
prvo dobiju NAT oni bez ugovora i na nižim paketima. cenim da ćemo svi sa starim paketima dobiti NAT, kao što je SBB radio i sa svojim korisnicima.


hajde, proveri u ruteru koji ti je IP.
 
Spoljni IP mi je 46.240.207.201.

Ja imam Tel 5 paket, tako da sam se nadao da će me NAT zaobići.
Što je najgore, bio sam upravo u SBB poslovnici i ne mogu ni da se prebacim kako treba na SBB i da tražim statičku IP adresu, jer kažu da još uvek nisu uradili integraciju mreže u mom kraju, pa ne bi mogli da mi garantuju brzinu koju bih plaćao...

edit:
Izgleda da je ovo ipak javni IP, samo je drugi opseg u pitanju. Whew :)
 
Poslednja izmena:
Danas bio serviser, Film.grad, kazu imaju problema sa celim krajem. Kod mene pixelizacija slike, i predlog im je. sto je potvrdio i decko prilikom prijave kvara, da do novembra treba u potpunosti da zazivi SBB signal a ugase Ikomov, sto znaci da ce se morati menjati uredjaji u kucama za net i tv. Trenutno, ako bih presao na trio silver paket, osnovni sa telefonom SBB/a, imao bih istu cenu pretplate 6 meseci, oko 2550 d, a posle full oko 3300 d. Znaci tek krajem godine mozemo ocekivati bolji signal, brzine i...kvalitet / sto mene i zanima.
 
Radi unifon.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Nikako ne uspevam da se ulogujem. Imam Tel3 paket, fiksni broj mi je u IKOM-u ali nisam prešao na SBB trio pakete. Koristim MTS mobilni (za SMS poruku koju treba da mi pošalju), pretpostavljam da nema veze što sam trenutno u Nemačkoj.
Na SBB portal se logujem OK sa računara, kada koristim iste kredencijale na telefonu ne prolazi. Kaže: "Greška u validaciji korisnika. Telefon trenutno nije u mogućnosti da se poveže na server. Molimo vas da pokušate kasnije". Ni višestruki pokušaji ne daju rezultate? Grešim li negde?
Hvala
 
Nikako ne uspevam da se ulogujem. Imam Tel3 paket, fiksni broj mi je u IKOM-u ali nisam prešao na SBB trio pakete. Koristim MTS mobilni (za SMS poruku koju treba da mi pošalju), pretpostavljam da nema veze što sam trenutno u Nemačkoj.
Na SBB portal se logujem OK sa računara, kada koristim iste kredencijale na telefonu ne prolazi. Kaže: "Greška u validaciji korisnika. Telefon trenutno nije u mogućnosti da se poveže na server. Molimo vas da pokušate kasnije". Ni višestruki pokušaji ne daju rezultate? Grešim li negde?
Hvala

Mozda za prvi put ima veze sa lokacijom odakle se logujete,najbolje im posaljite mail i pitajte brzo odgovaraju
 
Danas su iz SBBa ponudili prelazak kod nijih sa Tel 3 na Gold uz zadrzavanje cene racuna 24 meseca.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To i nije toliko lose.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Danas su iz SBBa ponudili prelazak kod nijih sa Tel 3 na Gold uz zadrzavanje cene racuna 24 meseca.


Sent from my iPhone using Tapatalk

2925din. mesecno? Ili po redovnoj ceni TEL3 3075? Sad sam se upravo setio da je nama "stari IKOM" produzio posebnu ponudu TEL3 po povlascenoj ceni do kraja 2017?
 
Danas su iz SBBa ponudili prelazak kod nijih sa Tel 3 na Gold uz zadrzavanje cene racuna 24 meseca.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ko vam je to nudio jel ovi iz ikom powered by sbb ili direktno sbb koji ste deo grada i za koji gold su nudili sadasnju cenu
 
Poslednja izmena:
Ne ali meni je prvi put od kad koristim IKOM juče nestao internet u toku dana a da pritom ovi iz tehničke podrške to nisu uspeli da reše, pa su poslali ekipu.
U međuvremenu internet je proradio, pa na kraju ekipa nije ni ulazila kod mene, navodno objašnjenje je da se nešto radi na mreži zbog prelaska na SBB tehniku i očigledno mom modemu to "nije prijalo".

Uz sve to zadnjih mesec dana, što takođe nikad ranije nije bilo, imam izraženu pikselizaciju slike i to u momentima kad upalim računar i dok on radi. Za to su mi rekli da je problem najverovatnije u konektoru na televizoru međutim problem je što se to meni dešava na oba televizora u isto vreme. Nemoguće je da su oba konektora popustila baš u istom trenutku.
Jel ima možda neko iskustvo ili rešenje za taj problem pre nego što ponovo zovem podršku?

Lokacija blok 70a.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока
 
Nemoguće je dobiti telefonom IKOM korisnički servis. Čekao sam 15 minuta i odustao. :(
 
Ko vam je to nudio jel ovi iz ikom powered by sbb ili direktno sbb koji ste deo grada i za koji gold su nudili sadasnju cenu

2925dinara mesecno, direkt SBB. Vozdovac kod trosarine.
Kazu u svakom slucaju cete biti prebaceni u nekom trenutku na SBB, a sad mozete da nastavite sa tom cenom na SBBu dve godine.
To je recimo skroz fer.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A za koji Gold su vam nudili istu cenu,posto su nama nudili samo 6 meseci komercijalna Ikom cena a ostalo po cenovniku Sbb-a ,mora da su promenili uslove
 
Ja sam danas zvao SBB call centar - standardna priča: ako ste IKOM korisnik (bilo na ugovornoj obavezi ili bez nje) kod nas ste tretirani kao postojeći korisnik. I sklapanjem ugovora na 24 meseca možete dobiti IKOM cenu koju trenutno plaćate za narednih 6 meseci, a potom sledi standardni SBB cenovnik. Dakle - ništa pola godine za 990 ili čak pola godine za dinar (promo preko sajta "kupujem prodajem")...
 
Jel dobio neko račun za jul, posle ove promene u slanju računa?

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока
 
Gold Trio.
I da sigurno je 24 meseca, jos je devojka dva puta naglasila jer sam je pitao zar nije akcija na 6 meseci po staroj ceni.
Moguce da je i ona nudila nesto sto ne postoji, nista nije iskljuceno :)
 
podnesite zahtev za raskid ugovora preko call centra zvace vas i ponuditi bolje, bar ja mislim jer sto bi uveli to novo javicemo vam se, ja im reko nemojte da me zovete u opste dolazim sutra i oni pa ne zvacemo vas takva je procedura bla bla. Otisao sutra u ikom i raskinuo instant al cim su to uveli da vas zovu sigurno je sa razlogom verovatno nude nesto bolje
 
Poslednja izmena od urednika:
Klasika kome se zuri i sam trazi ili mu je nebitna crna ide ova standardna akcija sa sajta najlosija.
.. a za ostale ce ici bolje garant da nas zadrze...a nece svima dati bolje uslove-da bi im profit bio veci
 
Unapredjenje mreze pocelo u Barajevu ima mesec dana , ispada da je Barajevo kao citav Beograd koliko ti radovi traju ,
ako ovako nastave , tesko da ce to do kraja godine da "unaprede i integrisu " ... nekako mi to sporo ide , cini mi se ?
 
Nazad
Vrh Dno