Šta je novo?

Igre za decu !?

misterx

Čuven
Učlanjen(a)
07.01.2002
Poruke
704
Poena
619
Jel imate neki predlog shta bi dete od 3 godine moglo da igra ?! Sta igraju vashi klinci ?

,)

Bilo bi dobro da je edukativnog karaktera.

hvala
 
Moje su pocele tek sa 7 godina. Do tada sam im pustao crtane preko videa.Da nije malcice rano sa 3god, pljus pa pred monitor?
Doduse , tako je lakse za roditelje.
 
Feeding Frenzy 2 - skroz simpatichna igrica sa ribicama :)

Zabavno, shareno, sem mrdanja mishem (vodjenje ribice da pojede drugu) i ponekog klika, nema nicheg komplikovanijeg - prava razonoda... Izmedju nivoa se ispishe poneka zanimljivost u vezi odredjenih riba, ali, text je na engleskom...

Postoji shareware verzija na Net-u, nakon 1h besplatnog test igranja, trazi da se registruje (keshom ili na neki manje legalan nachin) ;)
 
Moje su pocele tek sa 7 godina. Do tada sam im pustao crtane preko videa.Da nije malcice rano sa 3god, pljus pa pred monitor?
Doduse , tako je lakse za roditelje.

Nije lakshe nego se vec dokopao Spiderman-a pa sam mislio da bi moglo da se nadje neshto korisnije

Frenzy 2 - skroz simpatichna igrica sa ribicama

znam o cemu se radi, hvala
 
U svetu je popularan SundjerBob :)
 
Platforme: Tarzan, Hercules, Claw, Jazz Jackrabbit 2...
Mozgalice: Luxor, Zuma, Pacmania
Pucanje: Chicken Invaders, Morhuhn

Za platforme obavezno obezbedi joypad klincima.
 
malo seoce
neka nasa firma ga je napravila,na srpskom je
U potpunosti edukativna igra,moze da ga igra i tako malo dete tj ima sadrzJA i za tako male ljjude :D
U ponudi su imali jos igara ali ovo je jedino sto sam isprobao,jesmo i bukvar,ali nije drzao paznju kao seoce i ne znam dal je bio od iste firme
Ako ne nadjes na googlu pogledacu ja po mailovima link
 
Kenny's Adventure
Turtle Odyssey
Turtix
 
Heroes 3... ne znam zasto ali sve tate kompjuterasi koje ja znam su navadili svoju decu na to od 3ce god. valjda sareno :D probaj...
 
Feeding Frenzy 2 - skroz simpatichna igrica sa ribicama :)

Zabavno, shareno, sem mrdanja mishem (vodjenje ribice da pojede drugu) i ponekog klika, nema nicheg komplikovanijeg - prava razonoda... Izmedju nivoa se ispishe poneka zanimljivost u vezi odredjenih riba, ali, text je na engleskom...

Postoji shareware verzija na Net-u, nakon 1h besplatnog test igranja, trazi da se registruje (keshom ili na neki manje legalan nachin) ;)


Da ovo moja cerka obozava (4,5 godine) jednostavan "meni"sto je najbitnije, ne smara svaki put kad izgubi zivote da joj ukljucim ispocetka :)
 
Da ovo moja cerka obozava (4,5 godine) jednostavan "meni"sto je najbitnije, ne smara svaki put kad izgubi zivote da joj ukljucim ispocetka :)

mali off... (sorry, ali nisam mogao da izdrzim)
A el ovo 4 i po, ili ne znash da li cerka ima 4 ili 5??? :d :d :d
 
Heroes 3... ne znam zasto ali sve tate kompjuterasi koje ja znam su navadili svoju decu na to od 3ce god. valjda sareno :D probaj...

jel imas i predlog za expanziju? :D
da krene za tri godine sa wog odma'?:d :d :d
heroes 5 su bitno sareniji...
 
uzeo sam Malo seoce neka se zanima pa cemo videti za dalje :)
 
Ja jos nisam otac,ali bi voleo da moje dete-ako ga budem imao-ne vidi racunar bar do svoje sedme godine-mada mislim da ce u ovoj eri racunara to biti skoro nemoguce.
 
Nazad
Vrh Dno