Ripper
Čuven
- Učlanjen(a)
- 25.07.2000
- Poruke
- 1,289
- Poena
- 650
Nameravam da kupim jevtinu 17icu, a za ovu sam cuo (hm>video) u PCPressu. Odgovara mi sto je malih dimenzija i ceno-srebrne boje, sad oni imaju zamerku sto se tice boja ali mislim da mi to nece biti vazno. Upotreba pretezno kucna i studentska...
Jel imao neko iskustva sa doticnim?
(ja sam uzivo video q770 i monitor je OK)
Jel imao neko iskustva sa doticnim?
(ja sam uzivo video q770 i monitor je OK)