Šta je novo?

Pametni uređaji Huawei Watch GT 3 ili Samsung GW 4 classic

Fitnes narukvice, sijalice, pametni usisivači i sl.

stojkovski_984

Poštovan
Učlanjen(a)
25.06.2016
Poruke
107
Poena
80
Koja je bolja opcija sa Samsung telefon, Huawei Watch GT 3 ili Samsung GW 4 classic?
Kod Huawei sviđa mi se baterija, Samsung se mora puniti svaki drugi dan.

Za istu cenu koji bi odabrali?
 
2 - 2.5 dana, al ja bas nisam neki zahtevan korisnik. Juce ujutru sam punio, sad sam stavio da se dopuni, bila je na 73%.
Meni uglavnom sluzi da pratim puls i da pogledam notifikacije, eventualno u busu za kontrolu playera.
 
Poredio sam sa kucnim meracem pritiska, tu je negde, ne odstupa mnogo ili je isti. Mada i taj merac je sumnjiv :)
U svakom slucaju, to je vise informativno nego neki podatak u koji se treba pouzdati. Otkljucao sam mu i merenje pritiska, i to radi ok.
 
Код Хуавеја, мерење притиска не ради за Србију, ради пулс, али не и притисак..
 
Gw 4 classic pored gt3 pro izgleda kao igračka. Još ako se uzme titaniumska verija gt 3 pro....
Mada moja preporuka je GT 3, a ne pro, jer je sat dosta elegantnijeg izgleda, uz neke kompromise kao sto je LTE, wifi i merenje ekg-a. Mislim da je sve to nepotrebno jer e sim na satu retko ko i ima, a bluetooth menja wifi na satu. Ekg nije dostupan u Srbiji i dalje 😊
Baterija na Huawei-u je itekako presudna pri odabiru sata. Za mene je mučenje da uz telefon punim i sat svaki drugi dan 😊
 
Код Хуавеја, мерење притиска не ради за Србију, ради пулс, али не и притисак..
Ovi modeli Huawei nemaju uopste merenje pritiska, koliko ja znam samo HUAWEI WATCH D ima merenje pritiska.

Ja imam Huawei GT 3 pro i veoma sam zadovoljan sto se tice baterije (8-12 dana), dizajna i kvaliteta izrade, sve je bolje nego na Samsungu. Za Samsung imas vise aplikacija i merenje pritiska.
Kod Huaweija, EKG ne radi u Srbiji i mora da se napravi nalog u drugoj zemlji da bi se aktivirao sa stranom SIM karticom gde ce stici aktivacioni kod.
 
GT3. Lepši, elegantniji, kvalitetniji, jeftiniji, baterija 7-12 dana lagano.
Ne bih voleo da koristim sat koji mora da se puni svakog dana. Totalno nepraktična stvar. Jednom u 10 dana za sat vremena je ok.
 
Najmanji problem je punjenje sata ako imas praksu kao i ja da ga skidas pred spavanje svaku noc. Kad ga vec skines onda valjda mozes i da ga stavis na njegovo kuciste da se puni
 
Ja ga uopšte ne skidam sa ruke sve dok baterija ne bude na ~10%.
Da ga skidam svakog dana ne verujem ni da bih ga nosio više od par puta mesečno. Plus mi je cimanje da svaki dan tražim punjač za sat negde po stanu.
 
To s
Najmanji problem je punjenje sata
To sam i ja mislio kad sam imao Samsung Watch 3. Nije problem što traje baterija kratko imam punjac na stolu ali sam krenuo jednom na poslovni put van zemlje na tri dana. A zaboravio punjac. Prvi dan sve ok, drugi dan battery saver, treci dan fanncy narukvica bez zivota u sebi. Zato sam sad na GT2 i T-REX. Min 7 dana realnog zivota. Mada fali mi funkcionalnost Samsunga.
 
Već imam xiaomi 20w stand, ne bih kupovao drugi wireless punjač i to za duplo više para. 😁
Ja problema sa punjenjem nemam, jednom u 10 dana stavim na punjenje sat i na nekih sat vremena i mirna glava. Nikad nisam uzimao u razmatranje satove koji se pune svakog dana.
Kupi ovako nesto: 😀
 
To s

To sam i ja mislio kad sam imao Samsung Watch 3. Nije problem što traje baterija kratko imam punjac na stolu ali sam krenuo jednom na poslovni put van zemlje na tri dana. A zaboravio punjac. Prvi dan sve ok, drugi dan battery saver, treci dan fanncy narukvica bez zivota u sebi. Zato sam sad na GT2 i T-REX. Min 7 dana realnog zivota. Mada fali mi funkcionalnost Samsunga.

Rešenje je telefon koji ima reverzibilno bežično punjenje 🙃
 
Huawei sw je iz kamenog doba naspram Samsungovog. To tek shvatis kad nesrecnim sticajem okolnosti predjes sa Samsunga na Huawei.
Sta je lepse, to je subjektivno, ali kako to ovoj deci objasniti...
 
Krajem 90tih mobilni mi je imao bateriju od 7 dana, sad punim svaki dan, tako je kako je. Punjenje je manji problem ako je upotrebna vrednost veca.
 
Verujem da je većini objektivna upotrebna vrednost bitnija, sto je supstanca, za razliku od manjine kojima je bitnija subjektivna forma tj problemi sa egom... 😂
 
Nazad
Vrh Dno