Šta je novo?

Huawei Watch 3 Pro

Ne razumem.
Meni stigne notifikacija na sat u smislu vibracije.
Ne stoji dugo notifikacija na satu ali meni je dovoljna vibracija
 
Ne razumes,na AOD_u,kada ne konstatujes vibraciju,stoji crvena tacka kao znak da je nesto stiglo na telefonu.Pisem za GW4.
Ovde,ako ne kucnes dvaput pa ne skrolujes ka dole,ne znas da je nesto stiglo na fon.
 
Ako obrisem aplikaciju Huawei Health i ponovo instaliram.Hoce mi traziti reset sata ?
 
Ne vidim zašto bi tražio reset sata ali nisam probao pa ne znam
 
Instalirao sam glupu beta verziju,i ne prati mi zdravlje,a i sat vidi kao narukvicu.
 
Pa samo probaj. nemaš šta da izgubiš :)
 
Da li ima neko iskustva sa esim-om na watch 3 pro,da li dobro radi i da li se lako podesava?Da li esim mora da bude postpaid ili moze i pripaid?
 
Koliko ja znam treba da kod tvog operatera "uzmeš" e sim i nema veze da li je postpaid ili prepaid
 
Ne razumes,na AOD_u,kada ne konstatujes vibraciju,stoji crvena tacka kao znak da je nesto stiglo na telefonu.Pisem za GW4.
Ovde,ako ne kucnes dvaput pa ne skrolujes ka dole,ne znas da je nesto stiglo na fon.
Pa valjda je i primarna funkcija smartwatcha da se instant ima uvid u notifikacije, pozive i slicno i kao takve ih tad konstatovati... Ako si vec propustio, onda ces svakako preko telefona odraditi to kasnije. Sat nije zamena za mob, a i dosta funkcija na samsungu su zapravo gimmick
 
Visegodisnji clan ovog foruma a neupucen,u to ne verujem.
A ako nemas sa kim da se konforntiras u zivotu,to je samo tvoja stvar,zaobidji mene.
Pitao sam najnormalnije da li se zna da li imaju u planu neki buduci update,ne bi li uveli neku novinu.
 
Visegodisnji clan ovog foruma a neupucen,u to ne verujem.
A ako nemas sa kim da se konforntiras u zivotu,to je samo tvoja stvar,zaobidji mene.
Pitao sam najnormalnije da li se zna da li imaju u planu neki buduci update,ne bi li uveli neku novinu.
Koji ti je đavo?
To što sam stari član to ne znači da sve znam, da me sve interesuje i da sam u sve upućen.
Stvarno ne znam u čemu da prati GT3 jer stvarno ne znam razliku.
Opusti ste...Evo ja se opuštam uz rakiju, možeš slobodno sa mnom :)
 
Moze li neko da postavi ili da mi posalje na pp vanced app koja radi, probao sam 3 verzije i svaka se iskljuci posle splash screena...
 
Nisam znao da može vanced na ovaj sat
 
Pozdrav,kupio sam sat pre par dana ..dosta stvari sam provalio..ne mogu da se snadjem što se tiče GPS-a tj ako ima neka app za navigaciju i kako da šaljem i primam sms poruke..hvala .
 
Kupio bih metalnu narukvicu za watch 3 pro.
Da li moze neko da napise za koji model fossil sata pasuje,da narucim ?
 
Ja ne znam napamet ali sam otišao u BPM i na licu mesta su našli za ovaj model. Mislim da ti treba širina 22mm ali nemoj me držati za reč. Proveri
 
koristi li neko huawei gt 3 pro i kakvi su mu utisci
hvala
 
Nazad
Vrh Dno