Šta je novo?

Huawei P9

Dobro, nije sve u launcher-u [emoji1]
Kad vidim nabacani i izbloatovani settings muka me uhvati [emoji23]
Zato i ne mogu da koristim miui kod mene.
a meni se bas svidja [emoji1] [emoji1] . jbga stvar ukusa, ali dobar phone zaista.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Da, al opet koliko cesto visis u settingsu.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Nije samo settings .. Ima tu i izgled notifikacija pa onda izgled recents menija itd

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Да ли вам пали екран кад стигне СМС,код мене неће.
 
Verovatno pregazili g5 i htc10 zajedno. Ne verujem da su oni prišli broju od 10mil.
Šta ti je reklama

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poručio i ja P9. Dosad sam koristio samsung S4, pa rekoh malo da promenim, a inače sam se dvoumio između njega i s7. Javiću se kad stigne da podelim utiske sa vama, a i sigurno će mi bar u početku trebati neke instrukcije dok se ne upoznam sa telefonom i filozofijom Huawei-a.
 
Poručio u VIP-u uz nova 5 tarifu. Imam neku opciju da određene rate otplaćujem preko firme pa mi je tako bilo najpovoljnije :)
Uz ovu porudžbinu dobio sam i dodatnih 3gb interneta, externu bateriju i zaštitno staklo.
 
Skroz su korektne cene telefona u VIP-u za razliku ostala dva operatera. Onda, javljaj utiske kad stigne fon [emoji4] i da te služi [emoji4]
Meni se svidja, ali sam neodlučan...
 
Poručio i ja P9. Dosad sam koristio samsung S4, pa rekoh malo da promenim, a inače sam se dvoumio između njega i s7. Javiću se kad stigne da podelim utiske sa vama, a i sigurno će mi bar u početku trebati neke instrukcije dok se ne upoznam sa telefonom i filozofijom Huawei-a.
Fino druže, dobar izbor :)
Nadam se da ćeš biti zadovoljan sa Huawei :)

Huawei Mate 9
 
Što se tiče cena u odnosu na konkurente tu nema šta da se diskutuje i zbog toga ih i nisam uzeo u razmatranje. Što se fona tiče, šta znam, i ja sam dosta vagao, navikao sam na samsung, ali vidim da i huawei sve više sustiže konkurenciju u svakom pogledu, a u nekim segmentima su ih čak i nadmašili. U svakom slučaju videću kad stigne, nadam se da se neću pokajati i da ću biti zadovoljan kao i većina ljudi koji koriste huawei.

Edit
@Bogi, hvala, i ja se nadam ;)
 
Poslednja izmena:
Vezano za ponude operatera. Jel ja nešto ne vidim lepo, ili je u MTS trenutno na akciji za dinar uz pretplatu od 3.690. A za taj iznos pretplate u Vipu placate telefon jos 14k dinara.
Jedino ako je je u Vipu kraća ugovorna obaveza.

Sent from my JY-S3 using Tapatalk
 
Mtsov sajt po defaultu prikazuje cene za ugovornu obavezu na 3 godine. Imaš tamo iznad paketa opciju da prebaciš na 2 godine. 21000 je cena uz taj paket.
 
Stigla mašina, da se pohvalim ;)
Utisci veoma pozitivni za početak. Boja titanium gray.


Послато са EVA-L09 уз помоћ Тапатока
 
Imam isti takav, neka te dobro sluzi, a utisci ce ti iz dana u dan biti sve bolji. Uskoro stize Nougat i EMUI 5.0 tako da nema brige, bice to jos bolja makina. ;)

Prvo sto ti savetujem da uradis je da promenis ikonice jer po defaultu nisu bas nesto lepe. Evo ti kompletan tutorijal ovde, nije komplikovano a sve ce posle promene izgledati daleko lepse. Huawei stock android icons
 
Poslednja izmena:
Hvala, valjda ce dobro iskustvo biti uz ovu masinu.
Koji je sajt za proveru azuriranja na emui 5.0?

Послато са EVA-L09 уз помоћ Тапатока
 
Da, ima promena, bolje je estetski odradjen Emui 5.0, a i dodate su mu neke nove opcije. Na 4.1.1 recimo nema deljenje ekrana, a novom su ubacili. Gledao sam na youtube, takodje i uredjaj na 5.0 radi malo brze, lagovi prilikom otvaranja aplikacija su smanjeni, kod pojedinih gotovo i da ih nema itd.
Sve u svemu, vec u najavi mi se bas svidja.

Послато са EVA-L09 уз помоћ Тапатока
 
upravo stigao kroz update Emui 5 odnosno Nougat. 2.28 GB, skidam trenutno
 
A gde ga to skidas, ja jos nemam update preko MTS?
 
af40da70906cd3d102fcac2b5bcaba69.jpg


Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Kod mene je jos tropa, nema update, mozda ce da se pojavi kada ti zavrsis. :d
 
Kod mene je jos tropa, nema update, mozda ce da se pojavi kada ti zavrsis. :d
[emoji1] [emoji1] mozda....ne znam da li ima veze sto sam isao prvo na HiCare aplikaciju pa tamo cekirao da hocu update, pa me ona onda bacila na update

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Jedva sam ga pronasao, evo krenuo je.

Jeste...HiCare/Service/Os update pa onda prebaci na System update i krene. Hvala na pomoci.
 
Imam problem posle ovog ažuriranja. Ne mogi da pokrenem nova launcher?
 
Kako ne mozes?Ides u settings-aplications-settings-home screen app.
 
Naravno, a onda se tel. sam izbaci iz nove i piše - preporučuje se brisanje nova launchera radi oporavka sistema.
 
Nazad
Vrh Dno