Šta je novo?

Huawei P9 Lite (tutorijali u prvom postu)

Koji su ti romovi, gde njih pratiš, daj linkove[emoji16]
 
Pozdrav ljudi!

Imam problem sa baterijom. Do prije 5 dana baterija je jako dobro drzala( bio sam na MM). Digao sam ROM na B371 a zatim na B381(OTA). U medjuvremenu mi je telefon upao u vodu i ponio sam ga kod majstora koji je otvorio telefon i navodno posusio vlagu i telefon sada radi ali je baterija ocajna. Sa 95% na 51% SOT je 1h. U airplane modu za 2 sata bez diranja telefona skinuo je 3% a navece dok spavam skine i po 15% za 6-7 sati neaktivnosti. Da li je do nugata, baterije koja je oslabila posle kvasenja ili je jednostavno serviser uvalio neku staru bateriju?
 
Negde vuče struju. Ako je čistio bez ultra zvučne kadice kao da bije

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Probaj ne košta te ništa

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Iskreno, kad je već otvaran i “popravljan“ polovično možda ti je bolje da mu lepo staviš novu bateriju, ako već treba ponovo da se otvara i čačka baterija...bar ćeš biti siguran da je kako treba.
 
Jel moguce da kamera nema opciju da ti oci ne budu crvene posle slikanja sa blicem?

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
 
Pravo pitanje je zašto slikas sa blicem.

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Jel neko koristio "HUAWEI ID" ?
Da li se placa nesto ?
Cemu sluzi ?
Nema veze to sa placanjem. Treba ti za neke huaewei aplikacije, azururanja I tt. Tako da je bolje da se registrujes I prijavis. Oduzima dva tri minuta.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Zna li neko kako prebaciti aplikacije na sd karticu, rutovao sam telefon. Telefon vidi karticu, al nece nijedna aplikacija da ode na karticu, ne pomaze ni link2sd.
 
Zna li neko kako prebaciti aplikacije na sd karticu, rutovao sam telefon. Telefon vidi karticu, al nece nijedna aplikacija da ode na karticu, ne pomaze ni link2sd.

mislim da i ne moze, nego stavis da ti memorija telefona bude sd kartica ... i mislim da je minimum za to 16gb ...
 
Drustvo ..jel flesovao neko Hasanov Omni rom ...ja probao ...mozda sve to i nije lose ... jedino ona "sitnica" ...sto ne prepoznaje sim karticu .. [emoji33] [emoji33]

L21-C432 B387
 
Sad imaš tablet [emoji23]

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Drustvo ..jel flesovao neko Hasanov Omni rom ...ja probao ...mozda sve to i nije lose ... jedino ona "sitnica" ...sto ne prepoznaje sim karticu .. [emoji33] [emoji33]

L21-C432 B387
Settings>Extra i ugasis onu opciju za sim 2. Ali svejedno stalno gubi signal :d

Sent from my HUAWEI P9 lite using Tapatalk
 
Settings>Extra i ugasis onu opciju za sim 2. Ali svejedno stalno gubi signal :d

Sent from my HUAWEI P9 lite using Tapatalk
Da, ja te ne praktikujem da fleshujem jer su vise u test fazi i za experimente. Meticulus ima RR na bazi Emui 5 koji je da kazemo nakblize beta verziji, ali svi imaju problem sa signalom i neki zahtevaju i pin kartice i tt. Ja sam na Elite 5.1 koji meni zavrsava poso. Kamera super otvara trenutacno, beauty mod bolji nego na stockt, lepo drzi bateriju, otg, viper magisk, drzi malo bolje aplikacije u pozadini i meni vise nista i ne treba.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja probao danas taj ResurrectionRemix i imam isti problem kao na Omniju, gubi se signal non-stop.
 
Jel ova nova verzija od danas?
Nek ispegla jos malo pa ce ga flesnemo. Vidim ubacio full otg, ne trebaju nikakve skripre samo ustekas kabl automatski prepozns Usb. Ali samo jos to sa signalom da koriguje pa ce testiramo. Ima i dobar Twrp, najnoviji gde direktno fleshujes magisk i SN univerzal patch. Svaka cast, samo neka nastavi.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Da samo da se sredi signal i biće dobar rom. I ovaj Omni bas lepo radi.
 
Može i bez signala [emoji23]tablet mod

HUAWEI VNS-L21 Elite rom v5.1
 
Hassan samo izbacuje romove, samo ne vidim da niko pominje ovaj bug sa gubljenjem signala.
 
Jel neko probao Slim od Mirze? Ja evo skidam pa cu da probam. Nisam imao problema sa signalom na OpenKirin romovima pa se nadam da necu ni na ovom. Javljam kako radi.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 Elite v5.1
 
Kako kaže za Slim izgleda nema bugove.
Preporuka za novi kernel v4, bolje mi radi Elite rom fluidniji je, na prethodnoj verziji dešavalo se posle nekog vremena po koji lag.
 
Kako kaže za Slim izgleda nema bugove.
Preporuka za novi kernel v4, bolje mi radi Elite rom fluidniji je, na prethodnoj verziji dešavalo se posle nekog vremena po koji lag.
I ja flesnuh taj kernel na Elite 5.1, ali ne znam sta je dodao oduzeo.... Radi ok.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Upravo izasao i Validus od felixa. Pa ljudi moji ko ce ovo sve da flesuje. [emoji3][emoji3]

Sent from my HUAWEI VNS-L21 Elite v5.1
 
Nazad
Vrh Dno