Šta je novo?

Huawei P9 Lite (tutorijali u prvom postu)

I ja sam imao nekoliko restarta .. kad pustim notifikacije levo kod datuma neki kineski znakovi ... K podesavanja nisam uspeo da dobijem i sve mi nekako delovalo losije od v5.1 ...ali restarti me ubiše ... pa sam se vratio na v5.1 ...za sada je tako ..mozda se ispegla za koji dan ili izadje neki patch ...ili mozda i v6.1 ...:smash:
Kineski znakovi se iskljucuji u advance settingsu samo odcekiras Lunar bar. To je zbog tog KangVip settinga kojeg je radio naravno Kinez[emoji41]. Problem je sa modulom u Magisku za selinux perrmisive koji mora da se instalira da bi se uslo u ta podesavanja. Skripa se ne "primi" bas dobro pojavi se supersu uz Magisk, k setfings se ne aktivira potpuno i telefon rebooyuje. I ja sam na 5.1 ali ispeglace mali to verovarno vec danas. Ovo je poxurio da bi prvi izbacio rom, pa sto je brzo to je.....
Mada mislim da ako neko koristi SuperSu problema nema. Jedini problem je sa Magiskom.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Evo ja koristim SuperSU i od sinoć nemam nikakvih problema, za sad sve radi
 
Evo ja koristim SuperSU i od sinoć nemam nikakvih problema, za sad sve radi
Radi i sa Magiskom, samo treba fleshovati skriptu za selinux permissive. Postavice do kraja dana patch ili moze da se skine sa XDA u sekciji gde je Magisk tema I moduli. Ne rebootuje sa tim, radi sasvim solidno. KangVip setting radi Ok.

https://youtu.be/jMeIh0r7WEs

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Evo ja koristim SuperSU i od sinoć nemam nikakvih problema, za sad sve radi

Razmisljao sam se i ja sinoc posle flesovanja V6 ... magisk ili super su ...i na kraju ipak zviznem magisk i problema taman toliko da se vratim na v5.1 ...danas sam ponovo roknuo v6 sa super su ... ma sve sljaka samo tako ... restartovanja nema K settings radi dobro .... sve u svemu sada radi lepo.
 
^
Da radi solidno čini mi se da je čak brzi od prethodne verzije.

Zna li neko kako se aktivira OK Google opcija meni stoji onako Grey out što bi rekli
 
Jel ima jos neko da mu posle update-a ne radi pola otisaka? Otkako sam na 373 ne rade mi 2/4 otiska.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Meni ne radi nikako otisak, kupio sam telefon polovan. Zadnji update je 380.
 
Upravo stigla OTA B387,skidam FULL 19.7Gb,inače je 261Mb.
Screenshot_20171121-113406.pngScreenshot_20171121-114315.png
 
I kod mene stiglo. :D

Sent from honor 8 lite using Tapatalk
 
U postavci ažuriranje sistema,tapneš na meni 3 tačke i biraš : Preuzmi najnoviji ceo paket
Screenshot_20171121-123111.png
 
Poslednja izmena:
^
Da radi solidno čini mi se da je čak brzi od prethodne verzije.

Zna li neko kako se aktivira OK Google opcija meni stoji onako Grey out što bi rekli
Meni "Ok Google" radi perfektno. Nisam morao ništa ni da podešavam. Naravno na engleskom....
90344ad72995496ad3e4b2386d7bbc92.jpg



Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
4db9464014701912de525ab30a893038.jpg
 
Poslednja izmena:
Radi li dual sim na v6-elite roma,negde videh video da nece da udje u podesavanja za dve kartice,pa da pitam

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
@Alexxx1

I meni je na engleskom al nece da radi, stoji sami ovako,
16f719838b9fcfa9d541ba76322211ed.jpg
 
B388 i B389 na FF, pise da samo dolaze security patches :d
 
Meni B386 prosao preko FF
28ca8f4f4c065ebe0c5880d348ad9960.jpg


Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Samo neka daju sigurnisne zakrpe, nije na odmet, ne ljutimo se, davaj, davaj[emoji41]
Na p10 l nema ni toga od septembra. P9l i p8l su best of the best u ovoj klasi bez lazne skromnosti.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Samo ovo imbecilno pokretanje kamere od 5sec da poprave

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Kakav je je ovaj B386 update?

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Ja sam se juce vratio ...(opet [emoji16] ) ...sa elita .. nakon podizanja b383 .. ima odmah ota ponudjeno i b387 .. [emoji41]

L21-C432 B383
 
Ram menagment verovatno isti na tim novim verzijama? Sad bih se na stock vratio samo ako to srede.
 
Ram menagment verovatno isti na tim novim verzijama? Sad bih se na stock vratio samo ako to srede.
Ja sam na stocku, ali jos danas [emoji41] sutra pa da probamo Mokee od Kingofmezi i Rom Midgard koji mislim da je vrlo solidan.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Vrh Dno