Šta je novo?

Huawei P9 Lite (tutorijali u prvom postu)

Jeste al me koštao 39 i dobio sam power bank i dual sim je

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
@Djolepn gde si uzeo fon. Mislim da je mnogo, ipak je varijanta za keš bolja. Obzirom da već sad može da se nađe za 220€ ili oko 26000 din. a već za nedelju dve moći će da se nađe za 200€. Power bank mi i nije neka stavka jer telefon ionako ima odličnu bateriju. Prošle godine u julu kad je izašao i kad sam uzimao P9 lite u Vipu, platio sam ga online 16100 din. sa popustom za keš i kupovinom online sa paketom Nova 2 (1100 din.) tako da mislim da je ovo dranje.

P9 Lite
 
220eur je single sim, a dual sim je sad oko 260eur na KP. Djole ima dual sim...tako da obzirom da je u gigatronu I nije preskupo kako znaju da zacepe. Ali cinjenica je da ce jos padati cena, ali ne ispod 200eur u narednih 6 meseci.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21C432B380 uz pomoć Tapatoka
 
@Djolepn gde si uzeo fon. Mislim da je mnogo, ipak je varijanta za keš bolja. Obzirom da već sad može da se nađe za 220€ ili oko 26000 din. a već za nedelju dve moći će da se nađe za 200€. Power bank mi i nije neka stavka jer telefon ionako ima odličnu bateriju. Prošle godine u julu kad je izašao i kad sam uzimao P9 lite u Vipu, platio sam ga online 16100 din. sa popustom za keš i kupovinom online sa paketom Nova 2 (1100 din.) tako da mislim da je ovo dranje.

P9 Lite
U gigatronu sam uzeo i imam i 2 godine garancije i dual sim je. U svim radnjama je toliko

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
Da li se nekome dešava da mu tel sam od sebe obrise sve kontakte
? Ovo je drugi put za mesec dana, od 300kontakta ostalo mi samo 30. Ako obrise još jednom ili leteće u zid ili će ići na prodaju.
 
A da ti nije kojim slucajem samo promenjen prikaz ...recimo umesto google naloga ..samo da cita sa uredjaja ... ?

Proveri ..kontakti ...jos...prikaz zeljenih kontakta ... [emoji41]
Huawei P9 lite
 
Poslednja izmena:
Prvo sam pogledao da nisam slučajno stavio samo da se vide kontakti sa npr telefona ili sim kartice ali stiklirano je sve. Oba puta mi obrisao kontakte preko noći tj ujutru kada ustanem nemam 90%brojeva.ajd da je spavala kod mene ljubomorna devojka pa da kazes da ona briše, ali ne, oba puta sam spavao sam.
 
Pa napravi kopiju na Google nalog, najbolje ti je tako i ne razmišljaš da li će da obriše ili ne.

P9 Lite
 
Meni nikada ni jedan nije brisao sam,a ni p9 lite

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Svi kontakti su mi kopirani na Google nalog i vidim da je zadnji put sinhronizovani kontakti jutros u 7h. Sada sam isključio sinhronizovanje
 
Svi kontakti su mi kopirani na Google nalog i vidim da je zadnji put sinhronizovani kontakti jutros u 7h. Sada sam isključio sinhronizovanje
Znaci sa sinhronizovanjem ti uklonio sve kontakte......to je vrlo cudno. Da nisi slucajno kliknuo da ti prikazuje samo brojeve sa kartice.....Koji firmware ti je u telefonu?

Sent from my HUAWEI VNS-L21 Elite ROM 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Evo sad cu da ti ispricam iz pocetka sta sam radio, juce sam prvi put probao da a otkljucam i uspeo sam bio, medjutim posle toga sam krenuo da ubacujem TWRP recovery i bio sam ubacio i to ali nije mi se nista pojavilo posle ubacivanja TWRP- ja msm da sam tu negde bio zeznuo stvar i ja onda zakljucam opet bootloader i tu mi se desava problem posle factory reseta krene telefon da se pali i znas ono uvodno popunjavanje polja i to, i stignem do polja da se povezem na google nalog i treba tu da kucam email, ja kliknem da mi izadje tastatura medjutim meni ne izlazi tastatura vec ono za pretvaranje glasa u tekst nemam nikakvu opciju da izaberem tastaturu i jedva se ja tu nekako prijavim preko broja mobilnog telefona i uspem da upalim telefon skroz medjutim kada se upalio nema pola nekih sistemskih aplikacija, kao sto nema i tastature i dalje
 
Vise pogresnih koraka je dovelo do ovoga. Prvo si flesjovao najverovstnije Twrp za MM umesto za N I odatle je sve krenulo nizbrdo. Sad naravno da ne mozes uci u recovery jer nemas ni stock ni Twrp. Pri tom ti je verovatno I Usb debuging iskljucen. Jedino da izvadis sd kartucu na dload folderu raspakujes b380 ako ti je to poslednja verzija I onda drzis sva tri dugmeta.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 Elite ROM 2 using Tapatalk
 
Imas na Ffinderu, koji postoji I za windows na njihovom sajtu pa lepo skini iscitaj raspakuj u dload folder, ako ti do tada ne ode baterija.....

Sent from my HUAWEI VNS-L21 Elite ROM 2 using Tapatalk
 
@aaass skoncentriši se i napiši sve u jednoj poruci, ovo je forum a ne chat. ako nešto baš zaboraviš pa hoćeš da dodaš, edituj post.
 
Navika, izvinjavam se

@Alexxx1 Brt da li bi mogao da se vratim na b131 odnosno na MM
 
Poslednja izmena od urednika:
Obzirom da ti telefon ne radi, jedina metoda je tri dugmeta za full recovery, a kako imas Nougat beta verziju jedino smes tu istu verziju za oporavak sistema. Da bi stavio b131 u dload I to koristio za oporavak morao bi prvo da fleshujes oeminfo za MM ali za to ti treba Twrp kojeg ti nemas jer si pogresnu verziju fleshovao. Tako da jedino nadjes taj firmware C66 B335 I sa njim uradis full recovery.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 Elite ROM 2 using Tapatalk
 
Ali nece, pokusaj da skines B335 ne moze, probao sam vec, a bilo koji drugi moze.
 
krastavac, nemas srece. Skinuli su ga sa huawei servera, jer je beta verzija. Probaj da googlas mozda ima negde jos....

Sent from my HUAWEI VNS-L21 Elite ROM 2 using Tapatalk
 
Nema sve sam pretrazio, bas ga nigde nema, pa jel nece moci nikako sa B370
 
Sumnjam, iz razloga sto svi koji su bili na b335 morali su rollback na MM da bi presli na b370, garant se razlikuje oeminfo, ali hej, nista ne gubis. Jedino probaj jos jednom da prikljucis telefon na komp, pokreni fastboot u Cmd na racunaru, I onda pritisni volume down I power I drzi neko vreme cim se rebootuje pusti power ali I dalje drzi volume down da vidis da li ce ga racunar prepoznati.

Edit: https://youtu.be/pkWSDlrLmns

Sent from my HUAWEI VNS-L21 Elite ROM 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nece da ti posalje poruku, izgleda da si pun, jel update.app da ubacim u dload?
 
pa nece, nista ne pokayuje, samo update.app da ubacim

Da li neko nekim slucajem ima VNS-L21C66B335 sacuvan na racunaru bio bih mu zahvalan kada bi imao?

DSC_0083.jpgDSC_0083.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Hteo bih da se zahvalim @Alexxx1 za veliku pomoc oko telefoa, stvarno ne znam sta bih radio da mi on nije pomogao, pratio sam njegove instrukcije i uspeo da povratim telefon i takodje konvertujem iz C66 uC432 i dobio sam takodje dual sim, da mi nije on pomogao ja bi placao telefon mesecno a ne bi mogao da ga koristim, stvarno mu HVALA na trudu i strpljenju sto mi je pomogao!
 
Nazad
Vrh Dno