Šta je novo?

Huawei P9 Lite (tutorijali u prvom postu)

Nista ne garantuje da ni OTA update nece da ti brikuje telefon. FF koristi zvanicnu Huawei bazu, tako da to nisu modifikovane verzije. Ne rutujes telefon, tako da ne gubis garanciju u tom smislu. Kako dobijaju ranije zvanicne verzije, verovatno svojim kanalima. Curenje i kontrolisanje informacija je danas tesko spreciti.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Nista ne garantuje da ni OTA update nece da ti brikuje telefon. FF koristi zvanicnu Huawei bazu, tako da to nisu modifikovane verzije. Ne rutujes telefon, tako da ne gubis garanciju u tom smislu. Kako dobijaju ranije zvanicne verzije, verovatno svojim kanalima. Curenje i kontrolisanje informacija je danas tesko spreciti.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
Laknulo mi malo. Hvala na info.
 
Uspesno odradjen update preko uputstva iz prvog posta.

Bukvalno sam imao minut-dva posla, nakon toga je sve samo islo.
Uradio sam i factory reset.
Telefon leti. Uglavnom mi je slobodno oko 1-1.1GB. Tu brojku na MM nisam video, uglavnom 500-600MB je bilo.

Super je radio na MM, na N radi jos bolje.
Videcu za multi-tasking, trenutno se update-uju aplikacije, TT jos nisam skidao, pisem sa kompa.

Jos utisaka dolazi uskoro(tm) :D
 
E sad pitanje ,dali drzati neke aplikacije u memoriji,tj zakljucati ?

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Sto ne stavite i direktan link do update-a (za dload metodu) u prvi post?
Zato što ne može da se apgrejduje dload metodom. Provereno i napisano, ali su ti postovi obrisani.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Imao sam S5 i bio sam zadovoljan kamerom. Ima vise detalja i bolja je rezolucija,isto tako i video... Ovaj Huawei je skroz ok,ali ipak mislim da je S5 za nijansu bolji sto se toga tice,ali je u odnosu na neke druge stvari inferiorniji.

Hvala puno na informacijama.
U svakom slucaju P9 lite meni izgleda i radi extra.
Pozz
 
Ovaj novi (današnji) Firmware Finder uopšte nije kao na videu.Nema nikakva podešavanja.Samo mu dodaš dodatak za proxy i odmah krene sa skidanjem roma.
Screenshot_2017-04-09-17-40-09.png Screenshot_2017-04-09-17-40-40.png Screenshot_2017-04-09-17-46-11.png Screenshot_2017-04-09-17-40-58.png
 
Ovaj novi (današnji) Firmware Finder uopšte nije kao na videu.Nema nikakva podešavanja.Samo mu dodaš dodatak za proxy i odmah krene sa skidanjem roma.


Ima podesavanje ako ides na send firmware to updater i lepo pise kad duze zadrzis na opciju proxy u settingu. Ubacili su cesto postavljena pitanja i izbacil podesavanja za nove i stare baze softvera.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Jedno pitanjce, prelazak sa c66 na c432 znači brisanje svega? Još sam na ovom, a hteo bih da ubacim Nougat, pa me zanima to da li će mi obrisati sve kada promenim verziju.
 
Ubacih I ja nougat uz pomoć uputstva i prvog posta, jednostavno je samo ispratite sve.
Što se tiče brzine jeste mrzi od M primeti se, ali multitasking mi je ostao isti, drži samo tri aplikacije u memoriji.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
A da li je ovo finalna verzija B370/371 ili je to opet neka beta?
Jer na B335 kada sam bio beti nije bilo providno notifikacije kada spustim tako sada i ovde.Da li to znaci da jos uvek peglaju pa nisu ispeglali do kraja ili to bas tako sistem??
 
E hvala sad vidim.:bottle:
 
Napokon sam i ja instalirao Nugat i deluje mi vrlo lepo. Hvala na tutorialu i pomoci.
 
Ja sam sad ljubomoran :)

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Nisam jos uvek sam na c900

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Bar nisam sam:) Nego da ne spamujemo ljutice se

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Neznam da li bi vam proslo da odradite metodu rolback sa nn na mm. Mozda to moze da prebaci na c432. Nisam siguran.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Ovaj fajl sto se skida za rolback sa n na mm ja zvanicna verzija dload c432. E sad kad bi se on instalira sa c900 neznam sta bi se desilo. Malo rizicno. Dajem samo kao ideju.

Full OTA Software File (for the system You want to finally end up with)

L31C432B160: http://download-c1.huawei.com/download/downloadCenter?downloadId=93803&siteCode=de
L21C432B160: http://download-c1.huawei.com/download/downloadCenter?downloadId=93802&siteCode=pl
L11C432B161: http://download-c1.huawei.com/download/downloadCenter?downloadId=93804&siteCode=uk

Ovo su zvanicni dload fajlovi. Mada kad bi se oni sa sd kartice instalirali sve bi izbrisali. Tj sve se vraca na fabricki.

Sta mislite.


Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Kada se skine za verziju koja vam treba imate upustvo kako da se instalira. Ceo dload koji kad se odzipuje zauzima 2.98gb.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
"Debrand" procedura nije toliko komplikovana.

Otkkjucas bootloader > instaliras twrp > rootujes> flashujes oeminfo i custom.bin > fastboot stock recovery > dload metoda tri dugmeta da se refleshuje kako bi se opet zakljucao bootloader i unrootuje telefon. To je to.
Svi fajlovi su kod Sebastijana na njegovom google drive u opisu kod Toolkita alata na Xda forumu.


Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Pa lako je da se napise. Treba to neko i da odradi, a da ne strahuje da nesto nece da se desi. Zato nisu svi na ovom forumu uspelu da instaliraju nougat.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Pa lako je da se napise. Treba to neko i da odradi, a da ne strahuje da nesto nece da se desi. Zato nisu svi na ovom forumu uspelu da instaliraju nougat.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
Pa treba da se sedne, odvoji malo vrema sve lepo iscita. pogledaju uputstva, komentari i tt. Nece nista samo pasti s neba. Ili se pomiriti sa tim da je to tako a MM je sasvim solidan. I za prosecne korisnike sasvim dovoljan.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Prirodnije se otkljucava, ovo se odnosi na slide to unlock, u odnosu na MM.

Na MM kada se uradi brzi swipe malo je neprirodno bilo otkljucavanje. Na N je glatko [emoji4]

Baterija, koja je dobro drzala na MM, jos bolje drzi sad [emoji4]

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kako drzi u standby-u, ja izgubim 2, 3 % maks dok spavam, na MM-u..

Sent from TT
 
Pa lako je da se napise. Treba to neko i da odradi, a da ne strahuje da nesto nece da se desi. Zato nisu svi na ovom forumu uspelu da instaliraju nougat.

nece ovde druze niko detaljno da napise to uputsvo,svima je tesko...da je taj toolkit lepo objasnjen verovatno ovde ne bi ni postavljali ta pitanja.Sad su zauzeti nougatom svi :type:
 
Pa lako je da se napise. Treba to neko i da odradi, a da ne strahuje da nesto nece da se desi. Zato nisu svi na ovom forumu uspelu da instaliraju nougat.

nece ovde druze niko detaljno da napise to uputsvo,svima je tesko...da je taj toolkit lepo objasnjen verovatno ovde ne bi ni postavljali ta pitanja.Sad su zauzeti nougatom svi :type:
Ne radi se o detaljno opisu. Alexxx je upravu za neke stavri. Tamo bukvalno sve pise. Ko nije siguran ne treba rizikovati. Ko je uporan mora da odvoji vreme i malo truda i uspece. Sve je u vama.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Jesam li ja jedini koji ima ovu verziju i kako da nadogradim na N sa ove verzije?
:) Ne znam ni sam sta sam uradio da dodjem do ove 900 a vidm da ostali svi imaju neku drugu verziju.
5c5a7249370187c3fa2394e55fac41f4.jpg


Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno