Šta je novo?

Huawei P50 serija

To ni meni nije jasno. Trebalo bi da se napravi nova tema za Honor 50.
 
Valjda P50 Pro ima OIS, a obican ne mada su razlicite informacije.
Prema zadnjim novostima sa Huawei portala P50 Pro ce biti dostupan u prodaji u Evropi posle Nove Godine.
 
Nema sumnje, ove američke sankcije su baš snažan udarac zadale Huaweiju.
Vjerujem da će se vratiti jednog dana, ali trebaće vremena (godina).
 
I da ga dočeka to je više zastareo telefon, po ceni najnovijeg flegšipa, a u januaru izlazi s22 serija...pametnom dosta.
 
Znači flagship iz prve polovine 2021. godine će da puste u prodaju na samom kraju godine ili verovatno početkom sledeće po ceni do 1000+ evra, a kada svi ostali kreću da izbacuju modele za 2022. godinu. USA sankcije su toliko udarile Huawei da su ga skoro sahranile.
 
Ko ih *ebe, sami su krivi, ponašaju se kao da ne postoji nikakav ban i da je sve ok, umesto da postanu novi xiaomi, u stvari da budu i jeftiniji, oni prave kupce budalama. Ranije sam ih branio, sada bih voleo da potpuno propadnu jer su mnogo bezobrazni. Leica više ne sarađuje sa njima tako da je i pitanje dobrih kamera upitno.
 
Me je 30% huawei telefona bila njihova optimizacija sa Kirinom i ta neverovatna baterija. Pre bih uzeo mate 40pro sa kirinom nego p50 pro sa sd...
P30pro i dalje najbolji telefon koji me je najbolje služio i koji me je najviše oduševio. Nikad ga ne bih prodao da je imao bar 90hz.
 
Me je 30% huawei telefona bila njihova optimizacija sa Kirinom i ta neverovatna baterija. Pre bih uzeo mate 40pro sa kirinom nego p50 pro sa sd...
P30pro i dalje najbolji telefon koji me je najbolje služio i koji me je najviše oduševio. Nikad ga ne bih prodao da je imao bar 90hz.
Potpisujem od a do š sta si napisao, imao sam p30 pro, dao ga kevi, presao na xiaomi 11t, vrh tel, los software, iako sam nekad imao note 4x koji i dan danas radi i bio je super sto se tice software, nisu kasnile notifikacije, ma nista, ovde malo malo pa kasni, doduse popravljaju updateima, da je p30 pro imao makar 90hz, ne bi ga menjao nikako. Utisak koji ja imam da je p30 pro idealna mera za koriscenje, a da je telefon bez zakrivljenog ekrana veliki minus, toliki da razmisljam da prodam 11t i nadjem neki tel sa zakrivljenim ekranom, pa cak i sa losijim hardverom, jer ne mogu da opisem koliko mi ozbiljnije i estetski i ergonomski bolje izgleda telefon i koliko mi vise odgovara zakrivljen ekran...
Bas me zanimaju misljenja sto se ekrana tice ko je presao sa zakrivljenog na ravan, kakvi su utisci...
 
Koja komedija
 
Potpisujem od a do š sta si napisao, imao sam p30 pro, dao ga kevi, presao na xiaomi 11t, vrh tel, los software, iako sam nekad imao note 4x koji i dan danas radi i bio je super sto se tice software, nisu kasnile notifikacije, ma nista, ovde malo malo pa kasni, doduse popravljaju updateima, da je p30 pro imao makar 90hz, ne bi ga menjao nikako. Utisak koji ja imam da je p30 pro idealna mera za koriscenje, a da je telefon bez zakrivljenog ekrana veliki minus, toliki da razmisljam da prodam 11t i nadjem neki tel sa zakrivljenim ekranom, pa cak i sa losijim hardverom, jer ne mogu da opisem koliko mi ozbiljnije i estetski i ergonomski bolje izgleda telefon i koliko mi vise odgovara zakrivljen ekran...
Bas me zanimaju misljenja sto se ekrana tice ko je presao sa zakrivljenog na ravan, kakvi su utisci...
Što se tiče zakrivljenog ekrana, slažem se sa tobom da izgleda mnogo bolje ali po meni ima manu jer je slaba tacka lomljenje. Ako padne na tu stranu gde je zakrivljen odma puca. To je moje iskustvo.
 
Nikakavih informacija novih.Navodno bi trebalo da bude globalno predstsvljanje uskoro, a dal ce biti za 10 dana ili 2 meseca niko ne zna :)
 
Videh na netu da su cene za p50 pro preko 1000evra, cak negde i 1200e i vise, neverovatno, ako u Srbiji ne bude bio ispod 800e u moje ga ruke nece nikad drzati makar od zlata bio.
 
Slicna prica kod mene.Meni je krivo sto ovde necr biti dostupan Xiaomi 12 Pro tako da ako be uzmem P50 Pro , ostajem do daljnjem na ovom sto koristim sad.
 
Videh na netu da su cene za p50 pro preko 1000evra, cak negde i 1200e i vise, neverovatno, ako u Srbiji ne bude bio ispod 800e u moje ga ruke nece nikad drzati makar od zlata bio.
Ako pratiš cene, videćeš da se nov mate40 pro, koji je životni vek započeo sada već "daleke" 2020. godine, nov na oglasima ne možeš kupiti isod 800e, dok su polovni od 550-700e. O cenama u prodavnicama i kod operatera i da ne pričamo. I Mate30 pro iz 2019. polovan je od 420-600e. Dakle, tom logikom teško će P50 pro biti za 800e. To što Spanjeli piše, odavno pričam. Jako kasne sa objavama telefona na našem tržištu, ali zato su jako napredni sa cenama. Telefoni jesu dobri i sam godinama koristim huawei, ali strpljenju je došao kraj. Mislim da bi prošli neuporedivo bolje da to što kasne sa objavama u Evropi, što koriste stare procesore (ili novije 4g) i nemaju GMS, treba da isprate i sniženjem cena i da tako pokažu da nas kupce poštuju. Ovako imam neodoljiv utisak da se igraju našom inteligencijom.
 
sad je najbolje kupiti mate 40 pro za 550e polovan, ko vec zeli huawei, moje misljenje, jer duplo vise dati za p50 pro, mislim da nije duplo bolji od mate-a
 
Nazad
Vrh Dno