Šta je novo?

Huawei P40/Pro/Lite

Kao što na primer ajfonu ne treba veće osveženje... Bas su ga napravili nema da stucne

I meni i dalje i to ima 3 4 dana od apdejt a.. Ne znam koliko mu treba.. Moj je star godinu dana, tako sam ga kupio pre jedno 2 nedelje..

Ne koristim sinhronizacija sa gugl kontaktima, ne znam za sta bi mi posebno i koristila. Kad budem prelazio na drugi telefon izvući cu sve kontakte kao vcard i ubaciti u novi telefon pa onda sinhronizovati sa gugl kontaktima
Meni se posao bazira na gugl kontaktima gugl drajvu i gugl kalendaru. Gugl kalendar imam kao link pretraživaču, kontakte sam ubacio kao vcard, drive imam na računaru i usb kabal. Nije mi jasno da toliko neko ne može bez gugla da bi se zezao i ceprkao po emuiu da ga ubaci, kad bez gugla radi kao sat.
Huawei p40, telefon za tristotinak evra, nit bolje baterije nit boljeg oled ekrana nit bolje kamere. Nemam sta zameriti. Prešao sam sa xiaomi mi 11 lite 5g koji je isto i lep i dobar i sve, ali ovo je još bolje i gugl mi ne fali 😄
Nije da se ne može bez googla... Ja sam jedan od onih HUAWEI fanova koji ga se nije i neće odreći tako lako. Prebacio sam ja sve kontakte, to nije problem, ali mi je posao takav da se desi da svaki dan ubacim po 2-3 nova kontakta. Nekada sedim za računarom i lakše mi je da samo prekopiram potpis iz maila i da tako na samom računaru zabeležim kontakt što je korisno kada pišem nekome jer mi je odmah tu i njegova mail adresa. Sa druge strane, zbog telefoniranja mi je korisno da mi je kontakt zabeležen u telefon. To je jedini razlog zbog kog težim stalnoj sinhronizaciji kontakata koja je do skora pomoću Outlook-a radila na HUAWEI telefonima.
 
Meni 99 % na p40 pro + star godinu 2/3 meseca, ali ja imam jos telefona koje koristim tako da nisam uvek njega non stop.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220131_061530_com.huawei.systemmanager.jpg
    Screenshot_20220131_061530_com.huawei.systemmanager.jpg
    75.4 KB · Pregleda: 41
Evo par dana koriscenja nakong update-a i mislim da je odlican. Vizuelno dosta naprednije i notification bar i control panel dosta bolje odradjeni. Trebalo mi je malo navikavanja, naroctio sa spustanjem notification bara. Telefon radi predobro, sve klizi i za sada nema ni povremenih restarta koje sam imao na prethodnoj verziji. Baterija takodje bolja. Telefon bi vredeo 1000e da ima google podrsku :)
Pitanje, ne stizu mi poruke na kupujem prodajem aplikaciji. Sve je ukljuceno u launch settings mi je sve stiklirano. Imam utisak i da kasne poruke na messingeru i instagramu, ali to mi i nije toliko bitno.
 
За купујем продајем једино решење које ја знам је да добијаш поруку на мејл кад ти стигне нека порука на кп. Мада то ради са мало закашњењем.
 
Evo par dana koriscenja nakong update-a i mislim da je odlican. Vizuelno dosta naprednije i notification bar i control panel dosta bolje odradjeni. Trebalo mi je malo navikavanja, naroctio sa spustanjem notification bara. Telefon radi predobro, sve klizi i za sada nema ni povremenih restarta koje sam imao na prethodnoj verziji. Baterija takodje bolja. Telefon bi vredeo 1000e da ima google podrsku :)
Pitanje, ne stizu mi poruke na kupujem prodajem aplikaciji. Sve je ukljuceno u launch settings mi je sve stiklirano. Imam utisak i da kasne poruke na messingeru i instagramu, ali to mi i nije toliko bitno.
Meni to nekad kasnilo,stigne na kp poruka ja odgovorim kasnije neko vreme meni stigne poruka na telefon,a tu poruku sam vec odgovorio
 
Meni je takođe 99% posle 13 meseci korišćenja. Nemam osećaj da je 75%, ali imam utisak da mi malo duže traje baterija od prelaska na 12-icu...
 
Mala pomoc. Imam povoljno P40 Pro da pazarim. Da li GSpace radi kako treba na P40 Pro? Najbitniji mi je gmail na kome imam 15tak naloga.
 
Uzeo sam danas P40 pro povoljno.Pokusavam da mu spustim emui na 10.0 preko Hisuite proxy,ali mi non-stop izbacuje "no internet connection please check your network settings" Ranije sam to uspevao da resim,ali zaboravilo se :).Ima li neko ideju kako da ovo resim?
 
Hteo sam ti predložiti ali dobro.
Meni GSpace radi odlično. Čak sam kupio verziju bez reklama.
Tvoj izbor.
Piči
 
Može li mi neko pomoći. Imam instaliran Gspace i radi ok. Kada pogledam u instalirani aplikacija a ne vidim Google Play servicess. Da li se on nekako posebno instalira ili... Koristim Garmin Connect Aplikaciju za Garmin sat. I kada snimam aktivnost ne prikazuje mi track odnosno GPS putanju. Kada kliknem na taj prozor izbacuje da nemam Google play servicess. Kad pokušam da instaliram Garmin Connect iz Gspace ne radi samo se zatvori odmah. Imai neko rešenje ili predlog kako da instaliram Google play servicess
 
Ma nema sanse da je svima na 99 tj vecini, to Huawei voli malo da nas zavarava :)
Da, meni je 91%,a kad sam instalirao aplikaciju accu battery koja meri battery health, piše 88%
Meni je takođe 99% posle 13 meseci korišćenja. Nemam osećaj da je 75%, ali imam utisak da mi malo duže traje baterija od prelaska na 12-icu...
Da I meni deluje da je bolja baterija na 12
Mala pomoc. Imam povoljno P40 Pro da pazarim. Da li GSpace radi kako treba na P40 Pro? Najbitniji mi je gmail na kome imam 15tak naloga.
Ne moraš aplikaciju Gmail. Meni posao zavisi od Gmail, koji radi odlično na Huawei mail klijentu. Obaveštenja stižu, on lepo sortiraj konverzije, sve ok
Može li mi neko pomoći. Imam instaliran Gspace i radi ok. Kada pogledam u instalirani aplikacija a ne vidim Google Play servicess. Da li se on nekako posebno instalira ili... Koristim Garmin Connect Aplikaciju za Garmin sat. I kada snimam aktivnost ne prikazuje mi track odnosno GPS putanju. Kada kliknem na taj prozor izbacuje da nemam Google play servicess. Kad pokušam da instaliram Garmin Connect iz Gspace ne radi samo se zatvori odmah. Imai neko rešenje ili predlog kako da instaliram Google play servicess
Ima garmin apk
 
Poslednja izmena:
Meni na P40 pro jos ne nudi azuriranje na Emui 12.Moze li to nekako da se "pogura" :D?
 
Moze, stsvi region Nemacku i u My Huawei isto, iskljuci lokaciju full i probaj onda.
 
Postoji li neki provereni način da se instaliraju Google Play services i da sve radi normalno, nisam rešio problem sa Garmin aplikacijom kao što možete videti u prilogu, takođe problem je i sa aplikacijom za plaćanje telefonom Banka Intesa Wave2Pay...
Imam Huawei P40 pro plus (ELS-N39, C432) i trenutno na njemu EMUI 12.0.0.218.
Molim nekog iskusnog za pomoć,
HVALA
 

Prilozi

  • 3.jpg
    3.jpg
    110.1 KB · Pregleda: 16
  • 1.jpg
    1.jpg
    54.7 KB · Pregleda: 11
  • 2.jpg
    2.jpg
    70.3 KB · Pregleda: 6
Meni radi i connect i strawa na p40 sa garmin venu.
Ja sam radio onaj metod sa jednim downgradom od systemhacks, ali u septembru prosle godine, ne znam da li funkcionise jos.


Meni rade i banke, ali nesam na intesi. Radi aik i raiffeisen.
 
Meni radi i connect i strawa na p40 sa garmin venu.
Ja sam radio onaj metod sa jednim downgradom od systemhacks, ali u septembru prosle godine, ne znam da li funkcionise jos.


Meni rade i banke, ali nesam na intesi. Radi aik i raiffeisen.

Radi mi sama aplikacija Banka Intesa, ali ono plaćanje sa telefonom umesto karticom to mi ne radi. Interesuje me da li se može raditi downgrade sa EMUI 12 na EMUI 10, i da li kad se to uradi može vratiti na 12 a da sve radi. A Garmin Connect mi ne radi sa GSpace taj deo oko GPS Track
 
Radi mi sama aplikacija Banka Intesa, ali ono plaćanje sa telefonom umesto karticom to mi ne radi. Interesuje me da li se može raditi downgrade sa EMUI 12 na EMUI 10, i da li kad se to uradi može vratiti na 12 a da sve radi. A Garmin Connect mi ne radi sa GSpace taj deo oko GPS Track
Za downgrade i upgrade ne znas dok ne probas :D
Za banka - placanje telefonom probaj ovo, mozda bi radilo:
 
Nazad
Vrh Dno