Šta je novo?

Huawei P40/Pro/Lite

Za Telenor/Mobi banku moci da potvrdim da radi, iako je trenutno nema u AppGallery, a Raiffeisen Moja mBanka je u AppGallery.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Baš razmišljam o ovom telefonu, lomim se..
 
Koristio sam ga 3 nedelje, oko čega se razmišljaš?

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Pa verovatno ga brine to sto si ga koristio samo 3 nedelje.[emoji3]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ne, imao sam ga na testu to vreme, inače koristim Mate 20 Pro, a planiram da pređem na P40 Pro. Sasvim sam zadovoljan kako se pokazao na testu.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Ne, imao sam ga na testu to vreme, inače koristim Mate 20 Pro, a planiram da pređem na P40 Pro. Sasvim sam zadovoljan kako se pokazao na testu.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
Imaš neki video, kanal ?
 
Ne, imao sam ga na testu to vreme, inače koristim Mate 20 Pro, a planiram da pređem na P40 Pro. Sasvim sam zadovoljan kako se pokazao na testu.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
Ja nisam bio zadovoljan lbojama na displeju na zalost, meni licno je ono katastrofa koliko su mrtve boje ,to mi je bila najveca mana telefona kao i vibracija,sve ostalo je super
Displej na mate 20 pro je 3 klase iznad pa cak i p30 pro ima bolji displej koliko me secanje sluzi
 
Poslednja izmena:
Dule. mislio samna na to da sam bio zadovoljan kako se pokazao P40 lite (u svojoj kategoriji), za Pro ćemo tek da vidimo :)
 
Ja nisam bio zadovoljan lbojama na displeju na zalost, meni licno je ono katastrofa koliko su mrtve boje ,to mi je bila najveca mana telefona kao i vibracija,sve ostalo je super
Displej na mate 20 pro je 3 klase iznad pa cak i p30 pro ima bolji displej koliko me secanje sluzi
Pa to je navodno Samsung displej, kako sad to [emoji16]

P30 Pro
 
Navodno je kod P40 Pro miks Samsung BOE i LG displeja, pitanje je šta je do Duleta stiglo [emoji4]

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Ne znam.sta je stiglo ali boje su bile toliko mrtve da nikava podesavanja nisu vredela,mate 20 pro neuporedivo bolji po tom pitanju
 
Drustvo,da ne citam 800 strana.Burazer kupio cerkici p40l bez konsultacije,dete koristi insta,face,whatsup i ostale app kojih nema na huawei store.Moze li nesto da se instalira kao apk ili moram da kloniram celi stari uredjaj na novi?

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Skini sa app gallery petal search, kad se instalira tu trazi app koju hoces da instaliras

Sent from my P30 using Tapatalk
 
More apps неће свакоме да прикаже у AppGallery а Петал хоће и та апликација је званична апликација Хуавеи-а за претрагу и свакако боља опција.
 
Meni više odgovara MoreAps, ima je u AppGallery uređaja koji nemaju GMS.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Uzeo bih ovaj telefon..
Interesuje me da li ima neke razlike gde se kupuje ?!
Recimo ovlašćena radnja, KP ili operater..ili su svuda isti telefoni ?
Redovna ažuriranja, podrška, kvalitet i sl.
 
Додата апликација за електронско банкарство (MobiBankPŠ) поштанска штедионица.
ae0ba76b3a507a5d28215bfde89a16c0.jpg
 
Za GMS znam i to mi nije problem.
Nego sam mislio ovako da li može postijati neka razlika ili je sve to isto ?
 
Ne bi trebalo, mada, ne znam za KP odakle uzimaju telefone (mislim na prodavce telefona, ne pojedince koji uzimaju od operatera, pa prodaju) I kakva je kod njih situacija s garancijom.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Znam jedno gde god da ga uzmes google neces imat

ja pre 3 dana u telenoru obnavljam ugovor i odlucim da ne uzmem aparat jer p40 serija nema google......to onako usput govorim devojci koja mi pravi nov ugovor a ona kaze ma imas sve...kako?...kaze ona ma gmail ides preko browsera jer nema aplikacije a ostalo sve imas.....uzmi neces se pokajati.....ipak sam zadrzao svoj stari p20 lite i uradio samo obnovu ugovora sa popustom cekajuci neka bolja vremena.
 
Da je samo do gmaila, to se bar može rešiti preko Huawei mail aplikacije.
Ima drugih nedostataka koji su ozbiljniji.
A tako bih ga posedovao!

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Bas tako.Nista ovde nije lako.Za prosecnog korisnika cak i nemoguca misija.Elem,probao malo p40l i nije mi jasno sta vlasnici vide dobro na njemu.Mozda samo trajanje baterije.Pa ja skoro nisam video losiju kameru nego njegovu.Ono je katastrofa.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ma ja gledam p40pro.
Još gore!
:)

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno