Šta je novo?

Huawei P40/Pro/Lite

Za mail probaj da namestis da ti sinhronizuje sve mailove, a ne samo poslednjih nedelju, mesec dana, mozda pomogne

Sent from my P30 using Tapatalk

Uspelo je, hvala. Bilo je, po defaultu, podešeno prilikom sinhronizacije "Load each time" 25 mailova. Stavio sam na oba naloga na all i ručno odradio sinhronizaciju nakon čega se pojavilo na mail nalogu koji je bio podešen za default nalog za slanje mailova. Nakon toga sam prebacio da drugi nalog bude default i ponovio proceduru pa su se pojavili mailovi i na njemu.
 
Imao sam sličan problem sa Viber desktop verzijom. Koliko se sećam, rešio sam ga tako što sam deinstalirao desktop aplikaciju, ponovo je instalirao i ulogovao se, i sada sve radi kako treba. Naravno, pre ovoga uradi backup, za svaki slučaj.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
Hvala. Hteo sam da deistaliram ali nisam našao opciju pa sam video da ima deactivate za nalog. Odradio to i na kraju mi ponudilo da sinhronizujem sa telefonom. Odradio i to i sad radi sve kako treba.
 
Ista priča bila i kod mene [emoji846]

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Hoćeš li da ti pošaljem app sa svog P40 Lite, da probaš da li možeš da instaliraš?

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka

Aj uploaduj je, posto nema ni na apk mirroru, kad je instaliram sve super, ali kaze da je stara verzija i mogu samo uninstall.
 
A ne radi ti se Factory reset?
:(

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Pozdrav drustvo vidim danas izasao review p40 pro plus modela,jel se ona razlikuje samo sto ima 10x opticki zoom i odnosu na p40 pro il ima jos neke razlike?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Pozdrav drustvo vidim danas izasao review p40 pro plus modela,jel se ona razlikuje samo sto ima 10x opticki zoom i odnosu na p40 pro il ima jos neke razlike?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Ima 3x i 10x optički i od keramike je, to su jedine razlike

P30 Pro
 
Evo linka, nadam se da će uspeti: https://cloud.mail.ru/public/N3PN/qCctQa7ts

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka
Ma kakvi ne može...

8d6caeafbb693d579e862b3897a9c4ef.jpg
 
Ažurirato si telefon na 10.1?

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Jesam. No opet čudno, aplikacija ko aplikacija Android 10 je bio i emui 10 i emui 10.1
 
Zamolio bih za par saveta..
Imam trenutno Note 10 Plus, ali vec neko vreme razmilsljam o zameni za P40 Pro..pa ako bi mozda neko imao neki savet o mana ili prednostima..?
Kamera mi je jako bitna, zbog toga bi i presao najvise, ali i baterija..
Sto se tice google, nisam neki zahtevan korisnik..koristim malo you tube, kad uspavljujem bebca, od aplikacija insta i viber a to verujem moze se sve namestiti lepo i na P40..
 
Zamolio bih za par saveta..
Imam trenutno Note 10 Plus, ali vec neko vreme razmilsljam o zameni za P40 Pro..pa ako bi mozda neko imao neki savet o mana ili prednostima..?
Kamera mi je jako bitna, zbog toga bi i presao najvise, ali i baterija..
Sto se tice google, nisam neki zahtevan korisnik..koristim malo you tube, kad uspavljujem bebca, od aplikacija insta i viber a to verujem moze se sve namestiti lepo i na P40..
Pazi moja preporuka je da predjes iskreno..
Gubis Ekran samo sto se tice rez i boja malo.
Kamera je odlicna 10tka cista!
A sto se googls tice za ovo tvoje imas sve u AppGallery...
Baterija je dobar oko 6-8h SOT

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Mislio sam da ce mi video znaciti, ali nisam snimao 5 puat na Note nesto, a verujem da je i na P40 video mnogo bolji od Mate 20 Pro koji sam imao..
Baterija na Note mi izgura ceo dan, ukljuceno sve, nekoliko poziva i malo drustvenih mreza..
I primetio sam da zvuk u slusalici mi nenako slabiji..ili nikako da namestim na uvo, ili sam ogluveo..
A imam ponudu da dam Note i 80e za 1 dan star P40 Pro sa garancijom naravno..
 
P40 Pro je veliki downgrade u odnosu na Note 10 Plus, cak i za sakatu Exynos verziju Note-a.

Gubis ekran, zvuk, olovku i Google Play zarad bolje autonomije i kamere. Ja bih trazio P40 Pro i doplatu za N10 Plus :)

Da bi dobio objektivne odgovore postavljaj ovakva pitanja u "sta da kupim" podforumu, ne u temama za telefone :D
 
Poslednja izmena:
Da ti taj da p40 pro glavu za glavu i jos on da peva.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ako ti je displej bitan ne uzimaj p40 pro, za klasu je bolji note
 
Nije bitno da li ti sada treba nešto od Googleta na telefonu ali doći će možda vreme da nećeš moći da dobijaš update na Android 11, sigurnosne zakrpe, možda neke aplikacije neće raditi kako treba u budućnosti i sl.
Note 10+ je kompletno bolji telefon od p40pro tako da ako baš želiš da menjaš, gledaj da on tebi doplati. Video na bilo kom Huawei telefonu je klasa ispod ostalih vodećih proizvođača.

P30 Pro
 
Uzeo sam p40 pro da se igram malo. Instalirani gms sve radi kako bi i ttebalo,. Tel je brz fluidan, anacije su dobre , kameru jos nisam testirao, zvuk u slusalici je brutalno kristalan, mono zvucnik je mana naravno ali se lepo cuje ali displej po meni klasu ispod note 10 bukvalno, ne racunajuci 90hz. Ergonomija super mada posle note 10 plus i mora da bude a za bateriju cemo vieeti kad se sve slegne. Nadam se da cu bar kod kamere imati nekih pomaka bar u nocnom modu
I da li je moguce da huawei jos nije napravio mogucnost serovanja na tv iz galerije
 
Poslednja izmena:
Dule nadam se da ga nisi platio koliko košta [emoji16]

P30 Pro
 
Pa iskreno, kad se sve sagleda i kad bolje razmislim, u pravu ste..
Ali kako rece ivanbass, nije tema da bas razglabam o manama i prednostima..
Sve u svemu, hvala puno svima na savetima, ostacu ipak na Note-u..
 
Da li je moguće koristiti na P40 lite app od banaka, da li je to popravljeno ?
 
Raiffeisen i Telenor banka
..
 
Nazad
Vrh Dno