Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

^Hvala!

Послато са SM-A715F уз помоћ Тапатока
 
Kad vec pricate os snimanju. :)
Kako mogu da namestim snimanje razgovora na P30 Pro EMUI 10.1.0.161.? I da li cuva posle sve u telefonu ili cloud-u?
 
Imap gore negde je neko skoro stavio link za apk, radi super i čuva na telefonu.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Hvala na pomoci. Instalirao sam i aktivirao u pozivima. Gde se samo skladisti snimljeni razgovor?
 
Hvala na pomoci. Instalirao sam i aktivirao u pozivima. Gde se samo skladisti snimljeni razgovor?
Izvoli
723dbee6fda1b92b5209dd97a20798a6.jpg


Sent from my P30 using Tapatalk
 
Zašto ne mogu da skinem app? Failed to download
4acd14c53254449a2fb4486cf8c857df.jpg


Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Nesto sam zeznuo sinoc,ne mogu da udjem u podesavanja kada odozgo prstom skrolujem prema dole.Izlazi mi ovako sada.A u podesavanjima ne mogu to da nadjem gde se podesava.Hvala.
P30 pro.

 
Jel app podrzava snimanje Skype /Teams razgovora ili samo razgovor prego GSM mreze?
 
Ima li neko neku silikonsku providnu zastitu da mi preporuci koja neće da pozuti ?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Iz iskustva Nillkin nature.

Послато са SM-A715F уз помоћ Тапатока
 
Nillkin Nature, ok silikon ne zuti. Koristim ga vec dva meseca kao nov je.
 
Kome treba, stigao dark mode na fb, samo skinite verziju 295.0.0.36.119 ili noviju

Edit: i ja koristim nillkin nature i clear i grey, perfektan sikikon

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Kome treba, stigao dark mode na fb, samo skinite verziju 295.0.0.36.119 ili noviju

Edit: i ja koristim nillkin nature i clear i grey, perfektan sikikon

Sent from my P30 using Tapatalk
Imam tu verziju i nema dark mod nigde

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Od kad je imas? Ja sam je instalirao i usao da vidim da li ima i nije bilo opcije, ali se pojavila posle par minuta
15c74096515f32bd958e471989cc9417.jpg


Sent from my P30 using Tapatalk
 
Kako se vidi kad se slika
2a1dd33d09ad94df2c1d61a37aaea866.jpg


Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
I kad Huawei završi sa slikom 20s kasnije
Btw ja vidim malčice bolje nego na prvoj slici, 5am je mrkli mrak u sobi
Wow
3a254ac8d2f1933ac54e7df5e0cb84a9.jpg


Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Od kad je imas? Ja sam je instalirao i usao da vidim da li ima i nije bilo opcije, ali se pojavila posle par minuta
15c74096515f32bd958e471989cc9417.jpg


Sent from my P30 using Tapatalk
Od pre nedelju dana. Nema to veze sa verzijom nego pustaju korisnicima nekim redom. Skinuo sam sad 296.0.0.44.119 i nema i dalje

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Nesto sto sam primijetio u vezi sa jacinom zvuka u slusalicama...neuporedivo ljepsi i glasniji zvuk kad se ugasi dolby atmos.. Ali nekad se desi da se smanji sam od sebe, a nakon sto upalim i ugasim dolby ponovo se pojaca... [emoji848]

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Nesto sto sam primijetio u vezi sa jacinom zvuka u slusalicama...neuporedivo ljepsi i glasniji zvuk kad se ugasi dolby atmos.. Ali nekad se desi da se smanji sam od sebe, a nakon sto upalim i ugasim dolby ponovo se pojaca... [emoji848]

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
Glasniji jeste kad se ugasi Dolby, ali kvalitet zavisi, dal su blutut ili žičane.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Da to je to.. Generalno nisam zadovoljan zvukom na njemu, npr iphone 11 pro je cudoviste za njega....

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Iphone je čudovište za bilo koji Android

P40Pro+ & Tapatalk
 
Pa ne znam bas, imaju i oni dosta glupih problema... I sto se tice starijih iphone-a stalno su imali problema sa zvukom ili mikrofonom, fingerprintima i cudima... Ja licno na 6s plus..

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno