Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

Ne znam, bas cu da probam jos jednom da vidim dal je tako kao sto kazes. Ja mislim da od ove kamere jos moze da se izvuce generalno sotfverski, mislim da nije iskoriscen pun potencijal.
 
Ja sam slikao os drugara posto on bas ne zna sa mate 20 pro sa 40mpx nebi verovao kakav detalj al samo u idealnim uslovima probaj i slikaj jednu sa 10 i jednu sa 40,razlika ce biti velika na zoom-u.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Zasto se ne moze prijaviti svako za Beta program?
1fcf1d810d7106fd285475f130ce01f5.jpg


Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Beta program je bio ograničen na 500 učesnika, i taj broj je odavno popunjen, to je razlog.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Haha kod mene stoji 50 ucesnika samo
befa60e9a671cb4e7b956302fa72de43.jpg


Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Pardon, 50, 500 je bilo u Kini [emoji16]

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Ne zumiranje na telefonu nego na compu kad se prebaci.

Sent from my Huawei P30
 
Jedan off topic, meni i dalje instagram nije dobio dark temu, kako je kod vas? Ili je to problem samo na mom p30 pro?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Pa jesam instalirao najnoviji, jos onaj dan kad sam procitao da to treba za dark mod, a svakako mi se sve aplikacije azuriraju uvece, i jos uvek nista...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Ne znam, kod mene su i playstore i instagram black. Pogledaj da nema u podesaanjima instagrama da se izabere tema. Ako nema jedino resenje je da se prijavis na Betu.
 
Dark mode radi samo sa Android 10

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Netacno,kod mene je android 9 i instagram je dark.Doduse,na samsungu ali mislim da nema veze dal je samsung ili huawei

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni je i instagram i play store beo.
Pa ovde izgleda postoji razlika izmedju dark teme i dark moda...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Dark mode mora u sistemu da postoji. Kad se uključi sve aplikacije povlače tu opciju.
 
To mi je ukljuceno kako sam kupio i upalio telefon.
Svuda sam stavio dark gde je moglo.
Vraćao na belo, pa opet na dark, nista ne pomaže...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Meni na S10+ su sve gapps su dark osim gmail-a, u njemu nema opcija da se ukljuci dark mode. Mislim da ce sa sledecim update gmaila doci. Sve aplikacije su same preuzele dark temu.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Kad se očekuje zvanični emui 10?

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Jedan super macro test



zahteva da ruka bude bas mirna inace neki put bude mutno.
 
Ima li smisla dati 10-20e vise za 6gb verziju p30 lite?

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
U principu 4GB je i dan danas dovoljna kolicina memorije, ali je doplata za 6GB smesna, tako da po mom misljenju vredi. [emoji4]
 
Koristim prosjecno bar 2 godine, 280e je ovdje u CG 6gb.
Bijeli mi djeluje interesantno bas

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
Pozdrav svima :) Molim za pomoc oko izbora zastitnog stakla za P30 pro, a da ga mogu kupiti u nekoj prodavnici u Srbiji.

Vidim da se dosta spominje Nilkin. Nasla sam ga u jednoj prodavnici za 2500 dinara. Medjutim, prodavac mi je preporucio UV staklo kao najbolji za taj model, mada sam ja malo skepticna zbog lepka.

Da li znate da li se lepak postavlja po celom ekranu i kako bi se isti skinuo kad budem menjala staklo?

Molim za preporuku. Pozdrav :)
 
Ide po celom staklu i ostaje na staklu kad ga skidas. Lako se skida i na telefonu ne ostaje apsolutno nista
 
Takodje preporuka za UV staklo. Najbolji vid zastite modela sa edge ekranima. [emoji4]
 
Nazad
Vrh Dno