Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

Ma da, i da ne spamujemo vise ovu temu

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Je l mogu da ocekujem desetku uskoro ili to jos nije svuda i nema pravila... Nesto bi prvo nju da instaliram pa da krenem sa prebacivanjem podataka starog fona

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Trebalo bi da je dobijes idmah. Idi u hi-care, probaj odande update

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Bas me cudi. P30 pro je prvi dobio. Jedino da nije inda do operatera, ali koliko znam, svi su dobili

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Bas me cudi. P30 pro je prvi dobio. Jedino da nije inda do operatera, ali koliko znam, svi su dobili

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
Pa ako ima veze sa operaterima mozda bi trebalo karticu da ubacim [emoji16] ali onda ne bi dobio nikakav update [emoji848]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Probaj u hi care, promeni npr region na UK, dobuces opciju live chat pa onda pitaj njih. Reci ce ti koja je najnovija verzija softvera za tvoj telefon. Trebace da im das serijski broj i verziju softvera

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Probaj u hi care, promeni npr region na UK, dobuces opciju live chat pa onda pitaj njih. Reci ce ti koja je najnovija verzija softvera za tvoj telefon. Trebace da im das serijski broj i verziju softvera

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
Ok, probao ... Trenutno nedostupni... Ostavicu ovo na UK jer norveski i ne razumem bas [emoji16]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
E pa da, vikend je. Mislim da vikendom ne radi chat, ali nisam siguran. Probaj u ponedeljak. Kazem ti, trazice ri serial number i build number. Pozzz

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Ja sam dobio danas UPDATE tako da nema pravila neko kasnije dobija.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Uzeo sam p30lite za 30000din umesto 35000din

Zalepise mi neko staklo kao poklon, ono ne ide do ivica. Sada to moram da jurim da nadjem staklo od ivice do ivice


Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
 
Preporuka za case, bas bas dobro lezi i osjecaj je top. Porucio 2-3 jeftina dok sam cekao telefon, ovaj je zadnji stigao ali bolji 5x vise no ostali.

US $1.42 61%OFF | Silicone Soft TPU Matte Case for Huawei P20 P10 Lite P20 Pro P30 P9 P8 Lite 2017 P Smart Nova 2 Plus 2i 2s Case Cell-Phone Cover
https://s.click.aliexpress.com/e/sHFaXR6u

Sent from my phone
 
Koristim Mate 20 pro na njemu imam desetku, juče sa kupio i P30 pro i ja takođe nisam dobio desetku samo neke zakrpke . Regija Austrija.

Tapatalkkal küldve az én VOG-L29 eszközömről
 
jel mi se cini ili kao da su na 10ki malo bolje nocne slike
 
Evo upravo se skida android 10, na P30 lite

Verzija 10.0.0.150

Nego gore napisa honor je isti ko huawei, ali apsolutno je mnogo lepsi interfejs huawei od honora znaci dva razlicita sveta sto se mene tice. Honor-u kad pogledam interfejs deluje mi kao tezak kinez koji je zaostao u vremenu neke tamo 2013,2014 god.

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 
Steta što na p30lite moze samo jedna melodija obavestenja za sms, email blutut itd. To mi je propust.

Kada mi stigne poruka na viberu, vise nema u statusnoj traci da ti se vidi slika od koga i tekst, nego se vidi samo ikona vibera.


Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Ne bi trebalo, trebalo bi da moze da se stavi za svaku aplikaciju posebno

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Kako moze da se namesti da se vide koraci uvek kada spustim statusnu traku? U obavestenjima stoji da je sve to upaljeno, ali ne vidi se

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Mislis na ovo?
385054f06796ee2cf7760964a3e12d0a.jpg


Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Idi u health app, pa dole desno na 'me', settings, notification management, ukljuci show step count in notification panel

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
E to je to, sada sljaka :)

Ima li vec neka dobra proverena silikonska providna maska da se naruci sa alija ili ovako da izaberem po onim slikama sto su oni dali u opisu proizvoda?

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Steta što na p30lite moze samo jedna melodija obavestenja za sms, email blutut itd. To mi je propust.

Kada mi stigne poruka na viberu, vise nema u statusnoj traci da ti se vidi slika od koga i tekst, nego se vidi samo ikona vibera.


Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka
Moze za svaku aplikaciju druga melodija, jedino sam se malo potrudio da prepozna moje stare melodije sa sd kartice.

Sent from my phone
 
Moja preporuka, ostati još uvek na 9.
Ovaj Android je nestabilan, većina aplikacija pravi neke sitnije probleme tokom rada, sam sistem mi preskače iz aplikaciju u aplikaciju, hoću u jednu on u drugu, problem sa notifikacijama, viberom... Svaka čast onima kojima je ovo odlično.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Meni lepo radi 10tka, vec nekih 2 nedjelje

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Vrh Dno