Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

Koji gid da izaberes neces se prevariti,svaki ima i prednosti i mane,imao sam svs tri i sva tri su sjajna
 
Zvali me juce iz mts, kaze stiglo 7 kom 6/128gb crnih i 1kom jaci model isto crni.. Ja reko razmislicu posto hocu plavi.. Onda se predomislio :) pa ih zvao da ipak hocu crni, sd se niko ne javlja :D
Lepsi je plavi, nego da ne cekam opet 30 dana, pa dobiju jos jednu turu crnih
 
Evo zvali me narucio P30 Pro crni 6/128gb.. Dobio sam 3 pretplate po 1rsd.
Kazu sledeca tura za 15ak dana i ne znaju koja ce boja biti.
Stize za 5 dana max, pa javljam utiske :)
 
Ali "tura" od 7 telefona... [emoji23]

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Uzeo juce P30 Pro 6/128 u Vip-u crni, javljam utiske za vikend :).

Verovatno da ima vec u temi ali nemam vremena za pretragu. Treba mi dobra zastita za telefon neka maska da nije na preklop i neko staklo, moze i neka preporuka za proverenog prodavca na kp gde mogu da zavrsim sve :).
 
Ja sam mu kupio samo neku silikonsku tanku futrolu, ok je skroz. Telefon je odličan, prezadovoljan sam.
Nema jos rešenja za dual viber osim parrarelspace?

Poslato sa VOG-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Pozdrav, planiram da kupim fon, preko oglasa ne radnja i to... Zanima me da li neko zna bar po kp zasto su jeftiniji ovde po bg nego cak subotica, cene u bg novog u vakumu 700e recimo vise clanova, a jedan od najjacih i proverenih suboticana 840...model 8/256...i ima dosta za 700 od operatera, moze li se ostvariti ta garancija bez vlasnika u slucaju potrebe za zamenom uredjaja... Pozz i hvala.
 
Ja mislim da moze. Samo fiskalni racun da imas i garanciju...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav, planiram da kupim fon, preko oglasa ne radnja i to... Zanima me da li neko zna bar po kp zasto su jeftiniji ovde po bg nego cak subotica, cene u bg novog u vakumu 700e recimo vise clanova, a jedan od najjacih i proverenih suboticana 840...model 8/256...i ima dosta za 700 od operatera, moze li se ostvariti ta garancija bez vlasnika u slucaju potrebe za zamenom uredjaja... Pozz i hvala.
Popravka može, zamena teško jer je telefon uzet pod ugovorom obavezom jer se za zamenu obraćaš operateru. Za servis i popravku ti treba samo garantni list.

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Hvala znaci ipak treba da jurim ne daj boze potpisnika pa kod operatera... To mi se ne radi... Da ne bude vremenom kao kod mate 20 pro neki problemi masovni sa ekranom ili nesto pa da se obesim:)
 
Ne moraš da vijaš. Kod notara nek se overi i gotovo.
 
Pozdrav, planiram da kupim fon, preko oglasa ne radnja i to... Zanima me da li neko zna bar po kp zasto su jeftiniji ovde po bg nego cak subotica, cene u bg novog u vakumu 700e recimo vise clanova, a jedan od najjacih i proverenih suboticana 840...model 8/256...i ima dosta za 700 od operatera, moze li se ostvariti ta garancija bez vlasnika u slucaju potrebe za zamenom uredjaja... Pozz i hvala.
Ako vlasnik prodaje odes kod notsra i za 400 500 din zavrsis sve
 
Aha, znaci samo oveeimo kupoprodaju tj kao prenos vlasnistva na telefonom... Hvala
 
U mts koliko vidim obican P30 vise nema na sajtu, a za pro pise da je "trenutno nedostupan". Pa koliko su nabavili, po pet komada od svakog...

Huawei P10
 
Ko je ono rekao da je 5x zoom kamera bzvz, slikano u 20:19h night mode, iz ruke.
x5.jpg
 
Ko je uzimao iz mts-a p30 pro preko online prodaje... Da li je dobio fiskalni račun u kutiji uz ugovor?? Ja ne, da li treba?

Poslato sa VOG-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ko je uzimao iz mts-a p30 pro preko online prodaje... Da li je dobio fiskalni račun u kutiji uz ugovor?? Ja ne, da li treba?

Poslato sa VOG-L29 uz pomoć Tapatoka
Nema fiskalnog kod mts-a, barem ne kad se uzima uz ugovor.

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Ako uzimas online nema ni fiskalnog a i garancija ti stize blanko
 
Posto je tema zivlja nego za Mate 20 Pro, pitacu ovde, posto je sve to isto.

Otisak prsta radi odlicno, mozda jednom od 20 puta promasi, i to mojom greskom, ali sam primetio da ujutru kad ustanem, prvo otkljucavanje promasi bar 4-5 puta, onda otkljuca, i radi perfektno ceo dan. Kao da preko noci zaboravi otisak...
Jel primetio jos neko ovo?

Inace, koristim face unlock, koji otkljucava toliko brzo, da ne stignem da stavim prst na otisak. Aktivirana mi je opcija da cim podignem telefon, odmah prepoznaje lice, tako da otisak koristim samo kad stoji na stolu.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa, nije sve baš isto. Trebalo bi da je prepoznavanje otiska prsta na EMUI 9.1 na P30 unapređeno u odnosu na Mate 20 Pro. Meni se nije dešavalo da ujutro lošije prepoznaje otisak, a slažem se da je face unlock u tom smislu pouzdaniji. Pretpostavljam da nemaš zaštitno staklo, koje zna da pravi problem kod prepoznavanje otiska?

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Nema zastitno staklo. Evo sad, posle prvog otkljucavanja, radi bez greske.
Mada, verovatno su to neke sitnice koje su kasnije ispravljene kroz azuriranja, meni je azuriranje zabolo na 1.decembar, verzija 153, pricali smo vec.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk
 
Za update sam ti rekao, kada se odlučiš i kada uspeš da uradiš backup, dload metoda je brza, pouzdana i sigurna. :) Javi na PP ako je potrebna dodatna podrška.
 
Kako vama radi "double tap to wake" na P30? Kod mene bas lose. I sa starim softwerom i sa novim ista prica. Najcesce kad je na stolu pa hocu da ga upalim. Moram 5-6 puta dobro da izlupam telefon da bi se probudio...

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno