Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

Mene ove priče o ovlašćenim servisima najviše i odbijaju da odnesem moj p30pro na zamenu baterije.

AccuBattery pokazuje 96% healtha.
Sad koliko je tačno ne znam.
Sad kako imam novi telefon, p30pro stoji parkiran ali i dalje me vuče da ga koristim jer sam se navikao na EMUI kao i na sam telefon.

Da je P30 pro dobio još jedan android update sigurno bih još 2-3 god ostao na njemu
Ja sam menjao bateriju na Nova 5T, kao nov je nakon toga, nikakav problem.

Pozdrav svima
Da li neko od Vas ima slican problem I da li ga je resio...
huawei p30 pro nakon update-a glava kamera je prestala da radi, nece da fokusira. Vide, macro i zum preko 10puta rade jer tad dlavna kamera nije u funkciji.
Na raznim forum ima sam citao da mnogo ljudi posle update imaju isto problem ali niko nije uspeo da resi niti prominju zamenu kamere...

Kod mene sve funkcionise kao sat.... Nikakvih problema sa kamerom nemam oko zumiranjanili sl.... Radi identicno kao prvog dana

Uzeo sam novi tel Samsung, i imam problem ne mogu nikako da prebacim brdo sacuvanih wifi sifri. Na kraju sam se pomirio i da najbitnije rucno 1 po 1 prebacim ali ne moze ni to...mogu da sherujem samo trenutno povezan AP. Ima li resenja, neki text fajl da iscupam iz backupa mozda?

sa aspekta bezbednosti, ne bi trebalo da mozes to da uradis... bar ne out of the box

Na Soniju sam iz PC backupa izvadio txt fajl sa siframa, ovdje je izgleda enkriptovan

Nazad
Vrh Dno