Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

Odradjen update. Svi podatci su tu. Tel radi brze, ostalo cu videti ovih dana.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Meni na p30 kroz erecivery nudi 10.1.0.123, cim dodjem sa posla ide update

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Je l ima pro neku varijantu za slikanje sporta, tj. Treba mi kad sam ja u pokretu i slikam nešto ono bude skroz mutno, neupotrebljivo

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Je l ima pro neku varijantu za slikanje sporta, tj. Treba mi kad sam ja u pokretu i slikam nešto ono bude skroz mutno, neupotrebljivo

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
Pokretna slika.
Ja je aktiviram na sledeći način:
Na početnom ekranu zadržim ikonicu kamere i ponudi mi opcije između kojih je i pokretna slika.
Na priloženom ss je prva opcija.Screenshot_20200704_095635_com.huawei.android.launcher.jpg

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Nismo se razumeli, ta opcija pravi kao fazon gif od slike. Meni treba dok vozim biciklu i hoću nešto da slikam da slika ne bude mutna

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Je l ima pro neku varijantu za slikanje sporta, tj. Treba mi kad sam ja u pokretu i slikam nešto ono bude skroz mutno, neupotrebljivo

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
Koliko ja znam nema, samo u pro podesavanja pa onda brzina shooter speed, zaokruzeno na slici. Mislim da je samo tako.
daf7532dccf09ed304a11e7a8511765e.jpg


Sent from my P30 using Tapatalk
 
Ok, hvala, bezveze

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Koliko ja znam nema, samo u pro podesavanja pa onda brzina shooter speed, zaokruzeno na slici. Mislim da je samo tako.
daf7532dccf09ed304a11e7a8511765e.jpg


Sent from my P30 using Tapatalk
Pretekao si me u minuti, baš sam uradio ss da pokažem promenu brzine zatvarača kamere.
U principu, lepo reče čovek da nema zasebne opcije. Smanjiš shutter speed i to je to...

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Oke, cim dodjem kuci u 14, pustim download i javljam. Svaki sledeci update bi trebao da ide redovno, zar ne?

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Oke, cim dodjem kuci u 14, pustim download i javljam. Svaki sledeci update bi trebao da ide redovno, zar ne?

Sent from my P30 using Tapatalk
Sto ne bi isao. To je ipak sve fabricki, nista nismo forsirali [emoji6]

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Meni na p30 preko erecovery nije povukao nikakav patch. Instalirao sinoc

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Meni na p30 preko erecovery nije povukao nikakav patch. Instalirao sinoc

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
Aha, ok [emoji106]. Primetio sam da posle nekog vremena koriscenja krene battery drain na 10.1. Prijavljuju dosta i na xda i da je definitivno bug kao i ono za rastuci zvuk zvona. Verovatno i ono oko odlozenog vremena aktiviranja mikrofona u odredjenim situacijama kod dolaznih poziva. Videcemo ispravke.

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Prilicno ozbiljni bagovi [emoji849]

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Lik iz Srbije milangenije je u xda forumu P30 pro update napisao da je preko e-recovery dobio odmah patch02.
Ipak ide i zakrpa, barem nekom...

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Aha, ok [emoji106]. Primetio sam da posle nekog vremena koriscenja krene battery drain na 10.1. Prijavljuju dosta i na xda i da je definitivno bug kao i ono za rastuci zvuk zvona. Verovatno i ono oko odlozenog vremena aktiviranja mikrofona u odredjenim situacijama kod dolaznih poziva. Videcemo ispravke.

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
Meni je baterija veoma važna, mozeš li detaljnije napisati zapažanja? Kakav je SoT?

Ne bih da preuzimam 10.1 ako nije optimizovana baterija kako treba.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Evo jedne lepe teme za Emui 10, Midnight Soul

Screenshot_20200704_114335_com.huawei.android.launcher.jpgScreenshot_20200704_114351_com.android.settings.jpgScreenshot_20200704_114341_com.huawei.android.launcher.jpg

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Meni je baterija veoma važna, mozeš li detaljnije napisati zapažanja? Kakav je SoT?

Ne bih da preuzimam 10.1 ako nije optimizovana baterija kako treba.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
Ma cim jos ne ide Ota sve jasno. Jos rade na ispravkama. Ne znam, u pocetku nakon dload sam imao 9h sot i skoro zwnemarljiva potrosnja baterije u standby, a sad tesko da izvuce vise od 6h, a uz 4G ni 4h sota i konstatno mi nesto svlaci bateriju u standby, a nisy instalirane aplikacije, znaci nesto sistemski. Deluje da je nesto oko kernela, governera i kalibracije baterije, da je tu neki problem i uz to moze da bude i da Emui 10.1 nije lepo "legao" na google platformu.

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
A evo i patch03 sta kaze, kojeg ne znam sto ne salju autimatski za p30, tako da moguce da sistem nije kompatibilan tipa sa nekom mojom instaliranom aplikacijom i da se ponasa lose. Moracu rucno da flesnem patch01 pa patch03 opet.
Screenshot_20200704_120741_com.kiwibrowser.browser.jpg

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Milose, ajde ti javi za koji dan kakva je baterija na p30 sa emui 10.1

Sent from my P30 using Tapatalk
Hocu bas cu pratiti par dana... Baterija mi je jedan od najvecih pluseva ovog telefona

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Auuu bas sam razočaran ovim apdejtom, može li da se vrati na 10?Baterija slabija, više se greje, non stop mi izbacuje da mi fb troši mnogo bateriju, mnogo me nervira.
 
Auuu bas sam razočaran ovim apdejtom, može li da se vrati na 10?Baterija slabija, više se greje, non stop mi izbacuje da mi fb troši mnogo bateriju, mnogo me nervira.
Moze sa Hisuite. Mislim da nudi 190 umesto 195 ali u svakom slicaju brise sve rollback. Moras backup ako ces rollback.

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Auuu bas sam razočaran ovim apdejtom, može li da se vrati na 10?Baterija slabija, više se greje, non stop mi izbacuje da mi fb troši mnogo bateriju, mnogo me nervira.
Pazi, meni i sad na emui 10 vev jedno dv dana od prilike non stop javlja za fb i cini mi se da je slabija baterija

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Meni mislim da snapchat isisa bateriju ili tiktok. Nisu uopste nesto kompatibilne sa emui 10, a pogotovo 10.1. Eto i FB koliko vidim.....

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Meni mislim da snapchat isisa bateriju ili tiktok. Nisu uopste nesto kompatibilne sa emui 10, a pogotovo 10.1. Eto i FB koliko vidim.....

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
Sad gledam podesavanja u bateriji - app launch, kao da je sve ispremestano, pogledaj tamo

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno