Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

Nije mi jasno zasto mi huaweu app gallery ne javlja da imam neki update za neku aplikaciju, a kad promenim regiob na kinu onda ima (trenutno) 7 aplikacija koje treba da se update

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Nije mi jasno zasto mi huaweu app gallery ne javlja da imam neki update za neku aplikaciju, a kad promenim regiob na kinu onda ima (trenutno) 7 aplikacija koje treba da se update

Sent from my P30 using Tapatalk
I ja sam primetio. A sa Aptoide tek mozes da vidis koliko ima za azuriranje. Da haos bude jos veci Aptoide javlja da ima i noviji Play store i play service a recimo sam google Play store nece da povuce nova azuriranja od googla. To je ocigledno opet neki rat sa googlom i Huawei. Samo stikliraj u Aptoide da ti proveri i sistemske aplikacije pa ces videti. Screenshot_20200607_091317_cm.aptoide.pt.jpgScreenshot_20200607_091306.jpg

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
I ja sam primetio. A sa Aptoide tek mozes da vidis koliko ima za azuriranje. Da haos bude jos veci Aptoide javlja da ima i noviji Play store i play service a recimo sam google Play store nece da povuce nova azuriranja od googla. To je ocigledno opet neki rat sa googlom i Huawei. Samo stikliraj u Aptoide da ti proveri i sistemske aplikacije pa ces videti. Pogledajte prilog 286162Pogledajte prilog 286163

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
Vodite računa šta instalirate od sistemskih ažuriranja za telefon sa apdoide.. Npr.. Prijaviće vam da postoji nova verzija aplikacije za kameru posle čega ćete izgubiti sve one napredne opcije za P30 pro.. A onda da vratite na predhodnu verziju biće gimnastike.. Drugo.. Ažuriranjem Play prodavnice i google service aplikacije sa apdoide na ženinom s10+ telefon je jednostavno zabagovao... Tako da oprezno sa tim ažuriranjima... Pogledajte dobro da li je aplikacija potvrdjena kao dobra od strane korisnika. Ako nije može svašta da bude pa čak i lažna aplikacija... Isto tako.. Ažuriranjem play igre aplikacija nije htela više da se otvori.... Oprez ljudi sa tim aplikacijama sa Apdoide i sličnim sajtovima...

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk
 
Pozdrav ljudi, uzeo sam p30 pro, ima neke cudne probleme s dolaznim pozivima, prijavljuje drugima da sam nedostupan a zatim mi stize poruka da imam propusten poziv... Je li imao neko slican problem, zamijenio sam karticu, ista stvar.. Nelogicno da je do telefona.. Sjutra cu ponovo do provajdera ali ajde da pitam da nije neko imao problem ovog tipa...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
^ reset telefona, da li si pokušao?

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Pokusao hard reset nije pomoglo...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Pokusao hard reset nije pomoglo...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Ako je dual sim ubaci u sim2 slot da vidis. Mada deluje da je do kartice i ako si je zamenio, to su klasični simptomi lose kartice. Pokusaj i da stavis samo 2G umesto Auto mode 2g/3g/4g da vidis neko vreme. Na 2G ne bi smeo da gubi nikako signal. I jos da li je p30 pro za nas region C431, mislim kupio si ga legalno. Moze da bude da je za nekog operatera vezan ili za kineski neki region.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Probao sam i drugi slot isto se desava.. Sa 2g nisam pokusao...jeste c431, kupljen kod operatera... Vidjecu da uznem neku drugu karticu druge mreze da vidimo kako ide

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Da pomenem isto da je signal uglavnom full i 4g radi odlicno

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Mislio sam da si iz Srbije.Meni se to desavalo.Trajalo je neki dan i samo nestalo.Doduse kontaktirao sam provajdera i da li su nesto ucinili po tom pitanju ne znam.Proslo je.
Ovo sto citam gore u vezi menjanja regiona na region kine i azuriranje aplikacija to je normalno.Neka azuriranje aplikacija su dostupna samo za region kine ili prvo za taj region pa kasnije puste u ostale regione.Sto se tice google storea i google service skoro pa nikada ne bude dostupna ili azurirana na zadnju verziju.Obicno azuriranje kasni nedelju dana a do tada izadje nova verzija jer stalno ih izbacuju.
 
Hvala za pomoc vidjecemo narednih dana sto se desava pa cu javit..

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Neki launcher da može da se spušta not. Panel sa sredine ekrana, kao na Samsungu, a ne pretraga da se otvara?

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Nova ti je bomba za te stvari.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Nova ti je bomba za te stvari.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Je l koristiš taj?
Nisam koristio launcher 5 godina, je l i dalje usporavaju telefon, brže troše bat?

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Koristim ga ihaha, napravio da izgleda kao samsung, ne primecujes da ga imas. Bateriju izvlacim do 13h SOTa, sto dovoljno govori o optimizaciji

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
I ja sam stavio novu, ima gestures bas za to da ga spusti sa pola ekrana

Sent from my phone
 
Baš su ga natrpali sa opcijama, odustao hah, nadam se toj opciji u 10.1...

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Nema te opcije u 10.1 džaba čekaš. Za novu ti doslovno treba 4 sec da podesiš to.

P30 Pro
 
Nova je toliko jednostavna i profi odradjena da svako moze da je prilagodi sebi, ja sam je najvise instalirao zbog tog skrola na dole i motanja ikonica levo i desno a ne gore, dole [emoji16]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Probao karticu drugog operatera... Isto se desava znaci neki je djavo s telefonom ili softwerski bug...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Probao karticu drugog operatera... Isto se desava znaci neki je djavo s telefonom ili softwerski bug...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Da ti nije nešto u podešavanjima poziva?


Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
10.195... Probao sam upravo, konektuje na 2g bez problema..

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
10.195... Probao sam upravo, konektuje na 2g bez problema..

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
To je onda do lokalnog predajnika. Imas slab 4g signal i on stalno vrti 2g 4g i u tom trenutku si nedostupan. I ako pokazuje da je super 4g, verovatno nije tako.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno