Šta je novo?

Huawei P20, P20 Pro

Znam da na p20,p10,mate 10 ne stoji, imao sam ih, al mi nije jasna poenta da na p20 pro stoji.
 
ima li neka preporuka alternativa Videostream mobile?!
presao sam na p20 sa note 8 i sve u svemu prezadovoljan sam. samo me malo nervira jer sam navikao na Videostream mobile za stream sa pc na tv preko chromecasta. probao sam i plex i vlc ali ovaj je ipak vrh za moje potrebe

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Je l' našao neko odgovrajaće staklo da ne pokriva ekran a da je edge to edge? p20
 
Pozdrav forumasi, danas sam uocio jedan problem pa da ga podelim sa vama. Naime, primetio sam da kada mi baterija na telefonu (P20 4/64) dodje do 13% krene naglo da opada procentaza, maltene jedan procenat u roku od 5-10 sekundi. Zatim na 3% izadje ono obavestenje da ce se uredjaj ugasiti u roku od 30 sekundi ali se ugasi za 5. Kada se konacno ugasi i prikljucim ga na punjac baterija krene da se puni i gotovo momentalno ode sa 1 na 13 procenata. Da li je jos neko od vas imao ovakav problem i ako jeste kako ga je resio, a i ako nije da li neko ima predlog za resenje? Inace uredjaj je kupljen pre 2 i po meseca u Vip-u.
 
Pozdrav forumasi, danas sam uocio jedan problem pa da ga podelim sa vama. Naime, primetio sam da kada mi baterija na telefonu (P20 4/64) dodje do 13% krene naglo da opada procentaza, maltene jedan procenat u roku od 5-10 sekundi. Zatim na 3% izadje ono obavestenje da ce se uredjaj ugasiti u roku od 30 sekundi ali se ugasi za 5. Kada se konacno ugasi i prikljucim ga na punjac baterija krene da se puni i gotovo momentalno ode sa 1 na 13 procenata. Da li je jos neko od vas imao ovakav problem i ako jeste kako ga je resio, a i ako nije da li neko ima predlog za resenje? Inace uredjaj je kupljen pre 2 i po meseca u Vip-u.
Primeni garanciju, 99% defektna baterija.
Moguce je da si losim navikama, sto se samom punjenja tice, doveo do ovoga.
Postoje neke metode za kalibraciju baterije ali sumnjam da ce ti to pomoci.
Dakle - servis.

Sent from my Mix 2S using Tapatalk
 
Primeni garanciju, 99% defektna baterija.
Moguce je da si losim navikama, sto se samom punjenja tice, doveo do ovoga.
Postoje neke metode za kalibraciju baterije ali sumnjam da ce ti to pomoci.
Dakle - servis.

Sent from my Mix 2S using Tapatalk

Zapravo, razumem se poprilicno u tel i pomislio sam da je problem do defektne baterije. Sto se tice navika punjenja, telefon je punjen iskljucivo fabrickim punjacem i kablom, kad baterija dodje do 3-4% stavim ga na punjac i pustim da se napuni do 100%, bez koriscenja za vreme punjenja. Nikad nije punjen ako imam 30-40-50 posto baterije, odnosno nikad nije dopunjavan. A sto se tice koriscenja uredjaja nista preterano, chrome, instagram, kamera, yt, dizer.
 
Primeni garanciju, 99% defektna baterija.
Moguce je da si losim navikama, sto se samom punjenja tice, doveo do ovoga.
Postoje neke metode za kalibraciju baterije ali sumnjam da ce ti to pomoci.
Dakle - servis.

Sent from my Mix 2S using Tapatalk

Zapravo koristio sam telefon skroz normalno, instagram, kamera, yt, web, muzika, koja partija pubg-a i to je to. A sto se punjenja tice telefon je iskljucivo punjen fabrickim punjacem i kablom, nije koriscen za vreme punjenja i uvek bih cekao da procenat baterije dodje do 3-4% i onda bih ga stavio na punjenje, sacekam da dodje do 100% i skinem sa punjaca. Nikad nije bio dopunjavan na 40-50-60%.
 
Kolege, kad udjete u developer options. Koja cifra vam stoji na polju Smallest width?
 
ok, hvala. Inace, probajte kameru u 40mpx i RAW format, pa ko moze i ume nek ubaci u Lightroom i krene da sredjuje, odusevicete se rezultatima. Ono sto daje u defaultu na 10mpx i ovo je nebo i zemlja razlika.
 
Nek slika neko nešto dobro u RAW pa nek pošalje poigraću se :D

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Stigla devetka na FF [emoji3]
88f0b2eed9d100352c41404c6ee714b8.jpg


Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
hmmm je li neko instalirao firmware uz ovaj tool

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Ne moze da se instalira za uredjaje koji su na nougatu i oreu...ali to znaci da ce uskoro stici i nama...

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
A kad stize na P20 Pro preko System Update? Ne bih da koristim razne tool alate
 
Pozz, treba mi pomoć.

Ubačene 2 kartice, kako da instaliram 2 Vibera, sem FB mi ne nudi ništa u App Twin?
 
Nazad
Vrh Dno