Šta je novo?

Huawei P20, P20 Pro

Jel zna neko gde da nadjem dobre teme za EMUI a da nije sa play store-a?

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
Emui Themes Factory aplikacija, a preporuka za recimo DarkAOSP for Emui by Hamzio7(sa Play Store-a direktno), placa se ali vredi svaki dinar :)
 
Evo slika sa p20 iz automobila na 80km/h, poslata preko vibera pa ja onda okacio ovde.
IMG-3d745a14bad808aa380f2acf0393522d-V.jpeg

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
ako skinete ovu savinu sliku i pokusate da zumirate, ne dobija se ni priblizno isti rezultat kao dole cropovano, ja nesto pogresno radim?
 
danas sam napravio detaljnu komparaciju izmedju P20 i S9+ . Ima dosta slika razlicite tezine/zahtevnosti. Mozete li mi pomoci gde da okacim te fotke , a da kad ih otvorite mozete videti full size slike? I da mogu da se poredjaju jedna do druge kako bi se komparacija lepo videla? I odmah da kazem, ovo ne radim radi neke rasprave, dokazivanja, vec cisto iz hobija i mogucnosti da Vam prikazem te komparacije.
 
Zapakuj,digni ma neki cloud i eto.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Flickr ili Google photos, photos je verovatno najlakše
 
Danas nije bilo posla i bas smo slikali sa telefonima sto su gospoda podobijala.
Na dnevnom svetlu i jedan i drugi daju odlicnu sliku.
Na ocajnom osvetljenu pro pravi odlicne slike. Poprilicno bolje od s9+. Nije mi jasno kako to radi,bez blica i slika bude super.
Nisu nam jasne one slike sa maksimalnom rezolucijem,velicina fajla je velika a slika nista nije bolja nego obicna?

Neko je spominjao zvuk,pustao sam youtube i pricao i sve se cuje odlicno.

Trazio sam i ja sefu jedan pa cemo da vidimo. :)

A sad gledam ove slike sto je kacio Nikola,i jedan i drugi telefon daju losu sliku trave? Nekako mi mutna trava na oba?
Ovo danas sto smo mi slikali je izgledalo bas bolje na oba modela.
 
c9fdb6a69fe0d9f01bd44fbf1a22d70b.jpg
 
Poslednja izmena:
to sto je demo nista ne menja, software se azurira isto kao i na upotrebnom, nikakve razlike nema. Mogu slikati i verziju firmware ako je nekom to bitno uopste.
 
S9 Plus je demo za Afriku, bez obzira što nije finalni softver, bolji mi je od P20:


Pravo poređenje bi bilo sa P20 Pro modelom.

pa ovde prirodniji vaveji... samsung samo napucaniji. pogledaj belu na gazprom logou na cenovniku, ovu zutu pored njega, drvo levo od gazproma kao nacrtano itd
 
Nikada nismo videli tako agresivnu kampanju kakvu Huawei trenutno sprovodi. Reklamiraju se na sve strane i nacine, po svim zemljama.

Sve to lepo naplacuju kupcima, zato su i morali da cene vinu u nebo i potpuno izgube poentu.
 
Ako, imaju pravo na to! Dabog se i drugi ugledali (tipa google, htc, lg)!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Jeste dobili poslednji update za p20? Cini mi se da je telefon dosta fluidniji sada ali i da su jacinu zvuka zvona malo smanjili a i generalno jacinu tona pri zakljucavanju/otkljucavanju itd...

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ja se i dalje patim sa reklamacijama,pisao sam ovde pre 20ak dana. Prvo je nosen u ProMobi,gde je devojka koja je primala reklamaciju skroz izvrnula moje reci,gde sam naveo da mi baterija traje 4 sata SOT,ona je napisala da je baterija losa i da traje 4 sata,naveo sam jos da je prednja kamera ocajna na kontra-svetlu,ona napisala samo prednja kamera losa prilikom jakog osvetljenja i naravno reklamacija mi je odbijena. Posle par dana javio se novi problem,pojavila mi se bela tackica na ekranu,vidljiva samo na beloj pozadini,odneo sam ga odma u MTS,tako da je i dalje na reklamaciji. Bas sam razocaran uredjajem...Sad ce biti fazon da mi opet ne prihvate reklamaciju. Mala tackica je u pitanju,bukvalno jedan piksel,ali sam telefon uzeo zbog dobrog ekrana i kamere,tako da to svakako nije prihvatljivo za telefon ovog cenovnog ranga.
 
Reklamiraj, idi do kraja sa tim, platio si telefon papreno, nikakve tačkice ne dolaze u obzir. A što se baterije tiče, bojim se da je to manje vise normalno.
 
Teracu do kraja,pa kako bude. Na sugestiju ljudi sa foruma pretio sam i inspekcijom i raskidom ugovora,ali mrka kapa za sad... A sto se tice baterije ne znam bas koliko je normalno. Meni je rekord na ovom uredjaju bio 4sata SOT, pritom nisam napredniji korisnik,ne slusam muziku preko telefon,ne okinem vise od 20ak fotkica,a imam instalirano 10ak aplikacija ,od kojih koristim manje vise 5,6... Ako sa takvim koriscenjem ne moze bar 5,6 sati da izgura onda stvarno je...es telefon
 
Trebao si pro uzeti ako ti je baterija bitna

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Kada sam ga uzimao,tacnije kada mi je istekao ugovor u MTS-u u ponudi nije bio pro model,a nije mi se cekalo. Isto tako sam smatrao da nisam toliko napredan korisnik i da bi mi i ovaj zavrsio posao. Pre njega sam imao P10 lite gde je skoro duplo duze trajala baterija,a telefoni su iz razlicitih kategorija...
 
Koju brzinu interneta ostvarujete preko telenora na p20pro?

Meni konstantno ide oko 20/20, dok mi je u istim uslovima na htc 10 brzina bila bar duplo veca

Podesavanja telenorova preko sms-a

Nije da mi bas nesto smeta, ali eto primetih pa bolje da pitam. A ko pita ne skita ;)
 
Pozdrav!
Da li neko zna kako se u opcijama pali sat da bude vidljiv na displeju sve vreme ?
 
Da li je bolje uzeti P10 ili P20 lite?

Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno