Šta je novo?

Huawei P20, P20 Pro

Ne verujem da je hardverski, ne ponasa se tako u svim aplikacijama.

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Nije, brzina je odlicna. Hvala u svakom slucaju. Izvinjavam se forumasima, necu vise da spamujem...

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
@kostić.pfn

Mrzi me da pišem zašto je to tako kako jeste na huawei, ukratko rešenje...možeš videti na oglasima da ga menjas za s8+ glava za glavu ako navataš nekoga ...to ti je ok i da pevaš jer trenutna cena mu je tu negde za mesec dana će biti jeftiniji od samsung.
Ako ne nadjes nekoga za 8+ onda s8 ...svakako ja smatram s8 znatno lošijim od s8+ ( odredjeni uslovi...Ako se odlučiš za tu zamenu pusti pm da ne smaram ovde )

P.s. slažem se da je telefon korektan za 400€ Što se tiče v.s. p9L tu nema poredjenja u nijednom smislu sem možda baterija ...

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
vostic@ koliko dugo koristis P20? Meni se identicna stvar desavala na Mate 10 Pro u vecini app dok nisam zakacio na 5ghz ruter, od tada nema da stucne nigde. Do interneta je 100%. Ako bi ga prodao, javi u pp.
 
Koji telefon koristis? Jesi probao p20?

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
S8plus a koristio sam i p9 i devojka ga sad koristi toga nema na p9 npr.
Probaj na 4g da skrolujes tako i probaj opet da instaliras fejs. Na s8plus je bilo slicno do pre mesec dana.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Samo mi nije jasno kako to da si bio zadovoljan P9 lite telefonom? Moja supruga ga ima i stalno se žali na njega. Te sporo otvara kameru te ovo te ono a ona ima tri aplikacije instalirane na telefonu. Nije mi jasno da ti je P9 lite bio dobar a ovaj nije. Jedino ako je telefon neispravan ili ako je neki softverski problem.
 
Promenio sam podesavanja fb aplikacije u postavkama baterije, odnosno opet omogucio automatsko upravljanje pokretanja. Pre sam stavio na rucno zbog duzeg trajanja baterije. Opet sam instalirao fb. Za nijansu fluidnije radi. Skrolovanje (4G) na pocetnoj skoro pa ok, medjutim skrolovanje na nekoj otvorenoj fb stranici i dalje vrlo lose.

Druze zato sto sam ja moj p9l odmah nakon apdejta na emui 5.0/android 7.0 vratio na 4.1/6.0. Odmah sam video koliko je emui 5 smece. Najgori u istoriji, a veruj mi koristio sam p8l pa p9l i sada p20.
P9l sa fabrickom verzijom softvera, odnosno androidom 6 radi odlicno. Dao sam ga bratu, napunio ga je aplikacijama stavio memorijsku od 32gb i dobro mu radi. Baterija traje vise nego meni na brand new p20. Odmah da se razumemo, ja p9l ocenjujem shodno njegovoj klasi a p20 shodno njegovoj. Da ne kazete kako mesam babe i zabe. Mada zalosno je da performanse kirina 970 nisu toliko superiornije u odnosu na kirin 650.

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Sacekaj neki update, kinezi su poznati po tome. Ocekuj i bolju kameru sa nekom zakrpom. Hardver je dobar, ovo je sve manje vise softwerske prirode. Nemoj brzati i prodavati odma, izgubices debelo, to je sigurno. Sem ako te bas toliko nervira.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Krajnje sam razocaran prednjom kamerom P20. Po dnevnoj svetlosti fotografije su blede i isprane,primera radi na P10 lite su mi bile znatno bolje i lepse boje. Ne znam gde gresim i sta je problem,ali je definitivno deprimirajuce. Baterija je ostavila jos gori utisak,iako vidim da je neki ovde hvale. Nije mi jasno na osnovu cega. Ne moze dan da mi izgura nekog prosecnog koriscenja. U prilogu linkovi za slicice pa procenite sami da li je to baterija koja bi zadovoljila kriterijume cak i prosecnog korisnika...Sad sam uzeo Huawei i i nikad vise. Za ove pare jad i beda. Jedino sto je dobra stvar brzo punjenje i otkljucavanje ekrana licem koje radi zaista dobro..
https://www.dodaj.rs/image/BDKqY
https://www.dodaj.rs/image/BDMHd
https://www.dodaj.rs/image/BDVX2
https://www.dodaj.rs/image/BDiDE
 
Još ja mislio moj felerican a 3400 baterija xD Meni 8+ više gura sa težim korišćenjem.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Sacekaj neki update, kinezi su poznati po tome. Ocekuj i bolju kameru sa nekom zakrpom. Hardver je dobar, ovo je sve manje vise softwerske prirode. Nemoj brzati i prodavati odma, izgubices debelo, to je sigurno. Sem ako te bas toliko nervira.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Tako sam i resio...

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Lud telefon definitivnoooo, evo danas fb apk radi fenomenalno, sve ide glatko, brzo... Izgleda da je trenutno lepo raspolozen xD

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
https://youtu.be/rvGMaV9baiY

Izvolte. Pogledajte kako izgleda kad udjem na neku stranicu i pokusam malo brze da skrolujem.

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka

Nemoj da očekuješ da radi kao ženin 6s. Znam kako radi FB app na iP SE i 7, druga priča u odnosu na ove droid. Na droidu jedino ako je čist android, to na snimku je lošije od FB app na Mi A1, trenutno je na njemu sređen i radi skoro pa kao instant, na Pixelima sigurno bolje zbog jačeg hardvera, ali, kažem, ne očekuj kao sa iOS rad. Rešenje je prosto, ne uzimaj ženi da čačkaš po fejsu :d I fejs i insta tečnije rade na iOS, *mjau**mjau**mjau*.
 
Nemoj da očekuješ da radi kao ženin 6s. Znam kako radi FB app na iP SE i 7, druga priča u odnosu na ove droid. Na droidu jedino ako je čist android, to na snimku je lošije od FB app na Mi A1, trenutno je na njemu sređen i radi skoro pa kao instant, na Pixelima sigurno bolje zbog jačeg hardvera, ali, kažem, ne očekuj kao sa iOS rad. Rešenje je prosto, ne uzimaj ženi da čačkaš po fejsu :d I fejs i insta tečnije rade na iOS, *mjau**mjau**mjau*.
Haha, da znas xD pomislice da je proveravam a ja se samo odusevljavam gledajuci kako to radi na IOS-u xD

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Testirao sad kod mene na p20 kako radi čuveni scroll ...na feed je ok, malo lošije nego na 8+ najveća razlika kao da touch malo kasni dok kad uđem na neku stranicu raspada se koliko gubi FPS.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Takodje sad probao i na 8+ neku stranicu isto se raspada. Doduše za nijansu manje na huawei touch kasni + raspad ovamo samo raspad xD

Biće ds je do fejsa + android.


Fejs je API23 do kraja leta moraju preći na API26 il ih sklanjaju sa playstore tako da treba izdržati još malo.

Meni svakako svejedno jedva ikad i udjem na FB.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Das 500+ eura i zapadne ti model sa onim auto bagom za osvetljenje,p9 p10 i svi honori mi bili sa tim,uzeo nesto povoljno skoro p10 sa oreom reko garant su ispravili kad ono ista prica,procitah pre par strana neko se zali isto na p20 na isti problem sa osvetljenjem na chrome,gmail,settings i generalno na belu pozadinu,nikad vise huawei
 
Ma aplikacija je teško smeće ja sam se deportovao na instagram pre pola god FB čisto kad nemam više gde na minut i smuci mi se

@Djape08 takodje me to nervira ..bilo još na Mate S koj i dalje imam xD ...prodacu ih oba nisam ja još za huawei ...

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa stavis na auto osvetljenje i resen problem

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
A sta da rade oni koji ne koriste autoosvetljenje,jednostavno promene brend.
 
Takodje sad probao i na 8+ neku stranicu isto se raspada. Doduše za nijansu manje na huawei touch kasni + raspad ovamo samo raspad xD

Biće ds je do fejsa + android.


Fejs je API23 do kraja leta moraju preći na API26 il ih sklanjaju sa playstore tako da treba izdržati još malo.

Meni svakako svejedno jedva ikad i udjem na FB.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Ne može FB da bude API 26 zato što je to oreo, a oreo je na par procenata u svetu. Nikome ne bi radila aplikacija pogotovo tolika mreža.
 
Čemu to manuelno podešavanje osvetljenja? Zašto komplikujete sebi život ljudi?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Tesko spustiti koji cm i prevuci prstom +/- osvetljenje,vidim da nisam jedini,neko se bas zbog toga zalio ovde
 
I ja koristim manual :) zato nikada nisam ni razmatrao da pređem na Huawei :) ( + Kirin sa mali GPU )

Prosto mrzim kada mi automatski mob drnda osvetljenje kada prelazim iz jedne sobe u drugu :) mislim da nikada u životu nisam koristio autoosvetljenje duže od 1 dana :)
 
Meni je to neprimetno, tj ne snizava toliko, uvek se vrti oko 30-50% unutra.. Gledam da olaksam sebi sto je vise moguce, zato su i napravili auto opciju :D
Edit: Loznice nisi razmatrao Kirin a razmotrio si drljavi Exynos i presao na njega :D Nemo' da zezas :D

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I ja koristim manual :) zato nikada nisam ni razmatrao da pređem na Huawei :) ( + Kirin sa mali GPU )

Prosto mrzim kada mi automatski mob drnda osvetljenje kada prelazim iz jedne sobe u drugu :) mislim da nikada u životu nisam koristio autoosvetljenje duže od 1 dana :)
+1 ja sam zato promenio brend jer je taj problem vrlo prisutan na svim P uredjajima,dosta ljudi kaze da ih koristi i da ne vide taj problem,verovatno jer su na AUTO,ko je na manuel to je veliki problem,vidim da je prisutno i na P20 *mjau**mjau**mjau*a
 
Nazad
Vrh Dno