Šta je novo?

Huawei P10

Evo ne radi ni Screen Share na Emui 9. Reko da odgledam seriju kad ono sutra malo.
Bugljivo sr... e dodje mi da ga tresnem o zid.
Screenshot_20190422_202511_com.huawei.android.mirrorshare.jpgScreenshot_20190422_202524_com.huawei.android.mirrorshare.jpg

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
 
Meni cast na sbb eon nije hteo da radi. Morao sam da resetujem eon skroz da bi proradio... Nisam obratio paznju da li je do devetke...

Huawei P10
 
Da li vredi sada kupovati P10?Koliko u proseku sota ekrana vam izgura baterija?
 
Mi Max 1 je 110 eura a dvojka je 140 eura.Da li vredi dvojka vise tih 30 eura?Najvaznija baterija i fluidnost u radu.
Kupio bih kao nov C9 Pro ili nov LG Q Stylus pa me zanimaju iskustva.Vazna je baterija,fluidnost,kamera.Polovan C9 Pro je oko 20000,a nov Q je oko 210 eu
Google Pixel Xl,vredi li ga sada kupiti?
Da li vredi sada kupiti 6s plus?Koliko vam sa novijim baterijama izgura baterija ukljucenosti ekrana?Vidim po oglasima imaju neki sa stavljenim novim baterijama,u ovlascenom servisu,ali su naravno...
Da li je pametno kupiti 7 plus kome je malo u cosku od pada napukao ekran,pa ponekad zna tac da pobrljavi?Sa racunom,bez garancije,sa svom opremom i kutijom?Dobar je 7 plus samo ne znam zbog...
Huawei P10 ili Htc U Play?


sve si ovo pitao za mesec dana
 
Da I u cemu je problem? Ako neces da odgovoris ne moras.Ja lepo pitam a ti sto provociras,tvoj problem.
 
Šta mislite, da li je smisleno preći sa p10 na galaxy a70? Pitam, jer se ne razumijem mnogo u hardver telefona, ne znam koji je jači/brži/bolji/kamera?
 
Ko nije dobio b185 moze i rucno sa servisnim romom i dload uz koriscenje SD ili usb otg.
Evo linka za plus
https://androidhost.ru/30HC
8ad764576b7a67577e38324214e2d692.jpg
IMG_20190524_170659.jpg

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Juče stigao B185 i na običan P10, mts mreža. I dalje nema OIS za snimanje videa u 1080p/30. Kakva šabanija, nemam reči. Pravda za Trump-a [emoji41].

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Ne ocekuj neke velike promene vise na p10. Model star 2+ godine... Jos mozda bude 9.1 i to je to..
Inace kod mene nista jos... Telefon iz mts, sa telenor karticom...

Huawei P10
 
Ma ne očekujem, ali bi bilo dobro da vrate nešto što je ferceralo. Bio je baš dobar video sa OIS-om.
Jesi probao u HiCare da probaš update?

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Nema ga jos nigde... Bice

Huawei P10
 
Meni maloprije bilo na Mtel cg.. Biće vjerovatno brzo..

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Meni se mnogo brže troši baterija na 185, a sada i videh da nema optičke stabilizacije kod 1080p.
 
Meni se mnogo brže troši baterija na 185, a sada i videh da nema optičke stabilizacije kod 1080p.
Meni se trosi baterija od prelaska na emui 9. Youtube vanced nece da mi akrivira, a bas koristim tu verziju. Mislim se da ga otkljucam i ubacim Omni Rom pie ili vratim na emui 8. Ovo mi se nista ne dopada.

Послато са VKY-L29 уз помоћ Тапатока
 
Kod mene na obicnom p10 nikakve razlike u trajanju baterije nema posle prelaska na Pie.

Huawei P10
 
Nisam ni ja primijetio da troši više. Možda bi valjao jedan fabrički reset kome se dešava.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Meni se trosi baterija od prelaska na emui 9. Youtube vanced nece da mi akrivira, a bas koristim tu verziju. Mislim se da ga otkljucam i ubacim Omni Rom pie ili vratim na emui 8. Ovo mi se nista ne dopada.

Послато са VKY-L29 уз помоћ Тапатока

meni vanced radi odlicno, jel imas problem sa microG ili bas sa vanced?
 
To je i mene mucilo, problem je do google chromea, nmg sad da nadjem thread na xda, ali mislim da je dovoljno samo da odes u apps i force stop i disable chrome, onda se uloguj pa enable chrome
Fala drug, resen problem [emoji106]

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
 
Ima li neko resenje za nedostatak stabilizacije videa u 1080p 30fps?

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Stigao Emui 9.1 na P10 plus.
Evidentno brze radi telefon.
99f696860d94a8510fe432df8a7f6d4f.jpg


Poslato sa VKY-L29 pomoću Tapatoka
 
Da li se očekuje i za p10 9.1?
Poz :)

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
Stize i na obican p10.

Huawei P10
 
Nazad
Vrh Dno