Šta je novo?

Huawei P10

Nekako mi je to previse mozda i previse kocke za telefon te cene, trenutni telefon mi je sony z3 koji imam vec 3 godine bez ikakvih problema pa ocekujem slicnu ugodnost kod svakog premium telefona, zato se bojim da ne pogresim sa p10-om. U igri su mi jos z5 koji je poprilicno jeftiniji i s8 koji je malo skuplji telefon :)
 
Pogledaj Mate 9, ako ti se svidja uopšte, tu nema greške :)

Huawei Mate 9
 
Hvala na predlogu ali to mi je preveliki telefon, trazim nesto sa oko 5-5.2 inca velicinom ekrana, to mi je idealno
 
Kako da znam je li UFS 2.1 ili 2.0? Evo mogu rezultata, inace sve bukvalno leti...

ebca9b12cd9992c20b1f9e0c3e4a4a8d.jpg


Sent from my P10 using Tapatalk
 
Nije ti ni bitno. Nećeš nikad u realnom radu osjetit razliku.
Edit: to ti je 2.1
Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Vidiš, nije mi palo na pamet u oglasu da navedem da imam ufs 2.1 memoriju i da nemam to zatamljenje u aplikacijama, možda bi pre prodao telefon! :d

@Phoenix92 ja nisam primetio nikakvo usporenje i trebalo bi da je splash resistant.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Hvala na informacijama, bas sam u dilemi koji telefon izabrati. Sto se s8-ice tice izbegavam ga jer sam cuo da je previse lomljiv.

Jako mi je bitno da kupim telefon i da ne mislim vise o tome, da mi sve radi fluidno i brzo i da nema problema.
 
Mislim da su to žesće gluposti, znam 5 ljudi koji imaju P10 i niko nema problema nikakvih, posebno ne sa ovim zatamnjenjem.
Evo koliki je topic, niko još nije pomenuo to?
 
Nekako mi je to previse mozda i previse kocke za telefon te cene, trenutni telefon mi je sony z3 koji imam vec 3 godine bez ikakvih problema pa ocekujem slicnu ugodnost kod svakog premium telefona, zato se bojim da ne pogresim sa p10-om. U igri su mi jos z5 koji je poprilicno jeftiniji i s8 koji je malo skuplji telefon :)
Ја сам имао z3 (био баш задовољан) планирао био да узмем z5 али ипак узео p10 и исто баш задовољан. Нема багова никаквих све ради брзо итд итд. Осим предње камере. Мада и ноћни режим на задњој. Али ипак не користим камеру претјерано тако да се нисам превише ни упуштао у то. Али би ваљао неки савјет како да селфи и ноћни режим буду бољи?

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Sto ne probate u manual modu kad slikate da menjate brzinu okidanja i ISO. Ja sam i sa P9 lite uspeo par ok fotki da napravim sa ss 1/5 i ISO 200/400.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Mislim da su to žesće gluposti, znam 5 ljudi koji imaju P10 i niko nema problema nikakvih, posebno ne sa ovim zatamnjenjem.
Evo koliki je topic, niko još nije pomenuo to?

Možda ne vidiš? Ja sam odmah video kad telefon uzmeš u ruku, a postoji i teme na xda.

Šta je sa Huawei support odgovorom?

Nije ni @pshnd video, pa je onda skontao da se dešava.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Vidi se i kod mene, ali mi ne smeta. Nije previše izraženo.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
E, Djilke, baš si me spomenuo u pravom trenutku. :D
Bio sam juče kod sestre, a njen muž ima isto honor 8 lite. Probao kod njega i ista stvar. I onda danas nešto prolazio gradom i padne mi na pamet da uletim u Vip. P10 i P10 lite izloženi - čuk, čuk - ista stvar. :d Ahahahaha!




Vidi se i kod mene, ali mi ne smeta. Nije previše izraženo.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Ma da, nije ništa strašno, samo je ovaj perfekcionista. :d
Sent from my honor 8 lite [PRA-LX1] using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nemam više edit posta pa mora novi.... :D
Anyway, sad sam poslao drugaru poruku da isproba na svom P10 lite i on prijavljuje isti slučaj. :D

Sent from my honor 8 lite [PRA-LX1] using Tapatalk
 
Pa za to ne postoji malo se vidi , puno se vidi. Cinjenica je da to postoji , pa i pre honor8 i pre p9 serije cak....
 
Ma nije to problem da može da se isključi ili uključi, ali nema rešenja za to. Šta on ima da meni smanjuje osvetljenje. Uostalom taj bag traje bar 7 meseci, ako ne i više, a oni ga nisu sredili. Dovoljno govori o tome kakva je kompanija u pitanju.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Pa za to ne postoji malo se vidi , puno se vidi. Cinjenica je da to postoji , pa i pre honor8 i pre p9 serije cak....
Na P9l toga nemam. Baš sam sad kad sam skontao pokušavao da reprodukujem problem, ali zaista se ne dešava. Stavio P9l i h8l jedan pored drugog i tačno se primeti da se honor zatamni, a P9l ništa. :)

Neću da kažem da nije problem što se dešava, ali nije nešto zbog čega se telefon ne može koristiti pa da ga sad što pre menjan. Da mi Đilke nije skrenuo pažnju ne bih ni skontao, tako da ono... :d :d :d

Sent from my honor 8 lite [PRA-LX1] using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Lepa akcija trenutno u mediamarkt, uz potpisivanje ugovora sa P10 na poklon se dobija Huawei Watch 2, mesečno 34e, 6gb net, pozivi neograničeni kao i sms,i sve to za samo 1e.

Huawei Mate 9
 
Evo ti ovako, potvrda, a link pronađi sam :)
5934ce8157751074797f43d51db5fde0.jpg

Imas reklamu da skineš sa njihovog sajta, ja ti bas videh jutros u novinama reklama što dolazi od njih

Huawei Mate 9
 
Jeste zadovoljni kamerom na P10?Moze li neko da okaci par sllika u full rezoluciji slikanih napolju?Dvoumim se izmedju njega i H9,ne znam dal su im kamere iste ili P10 ima ipak bolju?
 
Ima li ko ziv u ovoj temi? :)

Jel moguce na nugatu i emui 5.1 ili 5.0 promeniti boju i izgled status bara i ikonica nekom temom,ili je na svim temama onako crna sa plavim ikonicama?
 
Izlistaj malo ovu temu i Huawei mate 9, postavljao sam linkove za teme, ima sve kako hoces

Huawei Mate 9
 
Ima li ko ziv u ovoj temi? :)

Jel moguce na nugatu i emui 5.1 ili 5.0 promeniti boju i izgled status bara i ikonica nekom temom,ili je na svim temama onako crna sa plavim ikonicama?
Moraš skidati aftermarket teme i turati u određeni direktorijum...nije jednostavno kao kod samsunga npr.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Preporuka za neku kvalitetnu foliju? NIKAKO ne skidajte onu foliju sto dođe fabrički sa telefonom, ja ne vjerujem kako se ovaj ekran masti, pa barem ga 4-5 puta dnevno sad moram čistiti. Gledao neki film i tel mi bio u ruci i pod noktom ono o$etim prelaz i zaboravim se i ufatim da čoplim :D Kad sam vidio šta radim već je kasno bilo, vratio sam je nazad ali bi mi se svako malo odljepljivala na ivice pa sam je skinuo. Definitivno nije "slučajno" tu, ovaj ekran se bolesno masti.
 
Tvoj p10 izgleda nema oleo premaz,tu su zahebali prve verzije.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno