Šta je novo?

Huawei P10

Kako to da mi posle B150 ne dobijamo apdejtove. Barem ja nisam dobio ni jedan. Posle B150 bila si tri B151, B152 i od 04.08. B163 i svi si rolling u Evropi.

Poslato sa Huawei P10 Plus DS uz pomoć Tapatoka
 
Isto je i kod mene, zakucan na B150.
 
Pozz ljudi.

Moze li neko da okaci neku dnevnu fotku,neke prirode ili tako nesto,u full rezoluciji da moze da se pogleda(flickr ili tako negde?)
 
Nije ovaj fon ta tebe, baterija nije sjajna... Kupi P10 Plus, razocaraces se u p10 kao i kolega @proday

Huawei Mate 9
 
Si mislio na mene? Ja pitao za kameru.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Znam ja da si ti pitao za kameru :)
Ali isto znam da si navikao na dobre baterije :)

Huawei Mediapad M2 10.1 LTE
 
Mnogo bre kakite. Kupite BMW i onda kažete troši mnogoo

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
Mnogo bre kakite. Kupite BMW i onda kažete troši mnogoo

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka

P10 nit' je BMW, nit' BMW trosi mnogo jer je BMW vec trosi mnogo zato sto mu je vozac mamlaz koji ne skida nogu sa gasa :)
 
Svaki bmw troši mnogo [emoji3] samo sam naveo primer (sarkazam) bilo koji auto ako voziš troši ako stoji u garaži jok[emoji3]

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
Svaki bmw troši mnogo [emoji3] samo sam naveo primer (sarkazam) bilo koji auto ako voziš troši ako stoji u garaži jok[emoji3]

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka

Glupo je da idemo u offtopic zbog price o kolima, ali svako vozilo trosi cak i u garazi. A potrosnja ponajvise zavisi od stila voznje :)
 
Znam ja da si ti pitao za kameru :)
Ali isto znam da si navikao na dobre baterije :)

Huawei Mediapad M2 10.1 LTE
Wha' ?

P10 ima odličnu bateriju, bolju nego recimo S7 koji sam imao prethodno a i za njega se smatralo da ima baš dobru bateriju.
Onda P10 se i najbrže puni, mislim da ne postoji telefon koji se brže puni!
 
@Proday je baš zamenio telefon zbog baterije koja je slaba na P10 i vratio se na S7.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Na s7e...mada ode i on upravo, s8 u najavi al kontam da ću se opet zeznem :D

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Stigao, P10 mts.
56ce228a362aeed4a52cfff3789981bb.jpg
765c5d46a4efd67d75f1642bcb31f63c.jpg


Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Za P10 Plus još uvek ništa

Poslato sa Huawei P10 Plus DS uz pomoć Tapatoka
 
Posle update-a na B162, baterija na P10 (ne +) za klasu bolja u odnosu na bilo koji telefon koji sam do sada imao, a zadnja 3 telefona koja sam imao su Samsung S7, iPhone 7 i iPhone 6+.
 
Za p10 plus b162 firmware može da se instalira preko firmware finder aplikacije, ko ne može da čeka OTA update

Sent from my VKY-L09 using Tapatalk
 
@bitrate znaci osetno bolja baterija?Jesi testirao malo?Moze li da dobaci oko 7h ekran sad?
 
Poslednja izmena:
Haha 7h ekrana :d Jednom,ali samo jednom sam izbacio preko 5h na 150fw...uglavnom je išlo 3,5 do 4h ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja nisam testirao ali i meni se čini da je dosta bolja sa ovim update-om.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Trenutno je 2h SOT-a na 70%, ali me interesuje, sta je to bitno leba vam? :D Ja telefon koristim za telefoniranje najvise, jutros sam pricao ko zna koliko a to nije registrovano jer proximity ugasi ekran. Uz to mi je konstantno upaljen 4G/WiFi, osvjetljenje na auto, ma prezadovoljan.

Sent from my P10 using Tapatalk
 
Ni meni nije bitno. Meni je važno ovo što ja čačkam da može cio dan. Ostalo me ne zanima.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Za p10 plus b162 firmware može da se instalira preko firmware finder aplikacije, ko ne može da čeka OTA update

Sent from my VKY-L09 using Tapatalk
A jel probao neko ovaj tip instalacije. Jel to svuče onaj zip fajl u downloads ili je slično kao OTA?

Poslato sa Huawei P10 Plus DS uz pomoć Tapatoka
 
A zasto ne bi? Skroz legalan update posle koga dobijate regularno OTA updateove.

Sent from my P10 using Tapatalk
 
Btw, evo baterije posle B162 updatea, s tim da uopste nisam koristio power saver mode s kojim bih mogao da nabijem jos bar 45min SOT-a. Sto je najbolje, baterija je trajala oko 35h sto je fantasticno...

62e197fdf8585b8059d0db7f7af649ee.jpg


Sent from my P10 using Tapatalk
 
A jel probao neko ovaj tip instalacije. Jel to svuče onaj zip fajl u downloads ili je slično kao OTA?

Poslato sa Huawei P10 Plus DS uz pomoć Tapatoka
Radi najnormalnije, svuce se full OTA fajl i instalira, ima uputstvo u samoj aplikaciji. Kasnije normalno rade i OTA update tako da nema problema.

Sent from my VKY-L09 using Tapatalk
 
Btw, evo baterije posle B162 updatea, s tim da uopste nisam koristio power saver mode s kojim bih mogao da nabijem jos bar 45min SOT-a. Sto je najbolje, baterija je trajala oko 35h sto je fantasticno...

Sent from my P10 using Tapatalk

Nije lose,jel ovo svo vreme wifi ili kombinovano?
 
4G/WiFi kombinovano uz BT.

Sent from my P10 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno