Šta je novo?

Huawei P10 lite

Molio bih za pomoć,kako se isključuje ono zlo što piše poruke umesto mene,poludeo sam od njegovih asistencija?:mad:
 
Hahahaa:D care.. Idi u jezik i unos,pa podesavanja tastature,i tu imas da iskljucis autokorekciju..Tako nesto

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Prvi put ikad sam ga spustio na 2%, izasao mi neki prozorcic koji je rekao da ce se telefon iskljuciti za 30 sekundi. Stavio na punjac u 12:07, u 14:07 se skroz napunio. Zadnjih 1% je punio skoro 15 minuta.
Telefon je inace veoma dobar. Presao sam na njega sa Neksusa 5X, posto sam bezao od bootloop-a. U nekim stvarima je bolji, u nekima losiji(posebno u kameri, ali je 5X svakako imao nadrealnu kameru za te pare). Skroz sam ga prilagodio Googlu, launcher, slike, kontakti, apsolutno sve, sem dialer-a, posto to ne moze, iz nekog razloga. Igram dve igrice na telefonu, koju su onako, lepo zahtevne, YTube, Chrome, itd. Nemam glupave aplikacije(bez uvrede) kao FB, Instagram, Tviter, itd.
Pomenute igrice su uvek aktivne i zakljucane u recent apps. Pored svega toga, telefon kida. Radi ko zmaj, baterija drzi dosta, stabilan u svakom pogledu. Sa obzirom da sam sve preusmerio na Google, stucnuo mi je samo jednom, kad je na sekund prebacio na default launcher, kako god se zove. Stisnuo meni, vratio se na home screen, i sve bilo kako treba.
Ne znam zasto ljudima stuca, koci, sta vec, ali meni je ko grom. Prava zamena na Neksus.
 
Ljudima,stuca,koci i td. jer ima dosta podesavanja,koja treba podesiti.Isto tako,nekada se update ne instalira kako treba,pa je pozeljan hard reset,ali ljude mrzi da ponovo sve podesavaju i opet instaliraju.Naravno ima i falicnih primeraka.Fon je sasvim ok i kod mene radi sve odlicno,ali mi je nekako svilenkast i krhk.Dali sto je sve skoro od stakla ili ne znam sta je ;) Mislim da mu je jedina mana cena.Ipak je previse 40000 dinara za ovaj fon.
 
Moj je vec nedelju dana kod sestre i posle factory reseta sve radi kako treba..Nema bagova ni seckanja koje sam ja imao kon stantno..Nije se zalila ni na sta.. A ja sam se odmorio od svega toga..Potrajace joj narednih god ipo,sto posto..I da,posle updatea od sada obavezan reset

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Konačno stigla maskica
1991557d1f5ea7384a6d2c60a86d3197.jpg
7fc8faf8f70a79b44c001765c1e02318.jpg


Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
Mislim da mu je jedina mana cena.Ipak je previse 40000 dinara za ovaj fon.
Verujem da je velika vecina ljudi u ovoj temi uzela telefon preko oglasa sa garancijom operatera ili na paket.
 
@Djolepn javi kako lezi, ja istu poručio, jos cekam [emoji41]

Sent from my 3310
 
Ma imam staklo već na ekranu prvo mora njega da skinem da bi zalepio ono novo

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
****** je. Ja je imam mesec dana, razglavila se sva.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Da

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Onda da ne stavljam uopšte. Da se ne mučim dzabe. Znači krš

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
A lepo delovala na slici....prosto mami da kupis [emoji57]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Stavi al nemoj skidati vise, plastika je jako tanka i posle prvog skidanja pocne da skripi. Kolko para tolko muzike, meni mnogo bolja ona providna silikonska iz hendija za 400din

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Ja se vratio, na Nexus 5X. Nekako mi je drazi, vise mi lezi. Huawei ide u fioku, jel pitanje je, dokle ce Nexus da radi. Sve je lepo, kod Huawei-a, ali, kao sto neko rece, mnogo mi je nekako svilen. Zabo mi je, par puta. Jednom, kada sam otvarao blic aplikaciju, jedva sam ga povratio. Nemam nikakvu memorijsku karticu, nemam Facebook...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Stavi al nemoj skidati vise, plastika je jako tanka i posle prvog skidanja pocne da skripi. Kolko para tolko muzike, meni mnogo bolja ona providna silikonska iz hendija za 400din

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
Ja ću da prodam moju neću da je montiram. Izbaciću je na kp. A koristiću i dalje silikonsku

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
^
Dobra je,ali meni licno nekako jednostavna i podseca na bilo koju silikonsku oblogu.Na KP je 950 dinara sa folijom za ekran.Teracell je 350 dinara,a deluje da nije nista gora od ove Nillkin.Stvar ukusa.Vazno da stite telefon ;)
 
Samo onaj ko nije probao nillkin moze da misli da je slicna generickim kinezima poput teracell isl. [emoji23][emoji28][emoji22]
 
Kupio Nilkin i zahvalio se Bogu sto nisam kupio Teracell.
Das lepo 1000 dinara, dobijes i foliju za ekran, tako da futrola ispadne 750 dinara.
A razlika u kvalitetu ne moze da se meri.
 
Ja kupio teracell, u Huawei prodavnici, u Uscu, skroz je pozutela, kao da je par godina stara, tako izgleda.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Gde ima te dobre nilkin sa folijom?

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno