Šta je novo?

Huawei P10 lite

A OTA kao sve super nema greske ....sutra malo. Igras tiket od ota do ota i tipujes dal ce zexnuti kameru, bateriju, punjenje, ili nesto trece.
Sve si to zvanicne verzije i proverene. Nema na zvanicnom serveru beta, nego se ceka da dobiju google potpis i koja ce za koji model. A to sto neko u medjuvremenu testira je plus za Huawei. Treba da se zahvale testerima.


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
Bas tako. Kao da su nuce osnovali kompaniju, pa se jos uce. Meni fon SS i ladno mi je na FFu odobren B366,dok B365 nije. Izaso B367,a ja jos cekam B365.Ozbiljna firma, kao sa buvlje pijace [emoji1]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Kako je kod ostalih proizvođača, Mugy šta bi sa zamenom i prelaskom na drugi telefon?

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
Kako je kod ostalih proizvođača, Mugy šta bi sa zamenom i prelaskom na drugi telefon?

Poslato uz pomoć Tapatoka
Evo drug uzeo pre neki dan Xiaomi Note 5.4gb\64gb i telefon je odlican. Ovde gde sam ja kosta 239 evra Global version, ali sa dve godine prave garancije. Najverovatnije cu ga i ja uzeti. Ne znam samo kako Xiaomi stoji, po pitanju podrske?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
To ćeš saznati lad budeš imao taj telefon, mislim da je podrška ista kao kod ostalih, korektna obzirom da Mi A1 telefon ima moja koleginica i ne žali se [emoji3].

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
Midrange telefon od pre 2 ipo godine dobija najnoviji MiUI update, tako da je podrska odlicna :)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Definitivno je punjenje baterije na Oreu prelilo casu, da fon vratim na Nougat i da ga se sto pre otarasim. O kom brzom punjenju oni pricaju? Posmatram fon. Od 69% da prebaci na 70 trebalo mu 3 minuta. Na Nougatu je za 3 minuta punio 4%. Zalost.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Umalo da zaboravim. Apsolutno baterija kod mene i na Oreu drzi kao i na Nougatu.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Umalo da zaboravim. Apsolutno baterija kod mene i na Oreu drzi kao i na Nougatu.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Daj instaliraj Accubattery apk i zabelezi jedno punjenje od recimo 20 do 85% da vidimo koliko mAh bude prosek. Ne bi smeo da puni od 20 do 85 vise od 1h. Kod mene punjenje baterije barem radi solidno. Ali od 90 do 100 nekad puni i po sat vremena,tako je podesen sistem.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Daj instaliraj Accubattery apk i zabelezi jedno punjenje od recimo 20 do 85% da vidimo koliko mAh bude prosek. Ne bi smeo da puni od 20 do 85 vise od 1h. Kod mene punjenje baterije barem radi solidno. Ali od 90 do 100 nekad puni i po sat vremena,tako je podesen sistem.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
Stavrno je očajno od 92-100. Bar kod mene. Ovo ostalo čini mi se brzo napuni.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Mene intetesuje da brzo punjenje bude brzo do 100%, a ne da slusam price tipa, puni fon do 90%, ima brzo punjenje do toliko i toliko, pa nema, pa ima... Na telefonu lepo pise maksimum do 100%. Ako treba do 90%, zasto uopste postoji punjenje do 100%. I totalna nebuloza, da od 90-100% puni i do sat vremena, onda skine od 100-90% ko lud. Posle malo duzeg koriscenja Orea, osim prednje kamere i vracanja takta procesora na 1.4,apsolutno nista ne radi bolje nego na Nougatu.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ne postoji brzo punjenje do 100%, jer punjenje tih poslednjih 10-20% stresira bateriju vise i uvek ce brzina punjenja biti sporija nego brzina kojom se puni do 80%.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Mene intetesuje da brzo punjenje bude brzo do 100%, a ne da slusam price tipa, puni fon do 90%, ima brzo punjenje do toliko i toliko, pa nema, pa ima... Na telefonu lepo pise maksimum do 100%. Ako treba do 90%, zasto uopste postoji punjenje do 100%. I totalna nebuloza, da od 90-100% puni i do sat vremena, onda skine od 100-90% ko lud. Posle malo duzeg koriscenja Orea, osim prednje kamere i vracanja takta procesora na 1.4,apsolutno nista ne radi bolje nego na Nougatu.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Meni to ne smeta recimo kod telefona toliko jer stavim uvece na punjac i ujutru skidam. Al to sad sve stvar korisnika. Mada ako je neko stalno u pokretu realno on i ne moze da puni do 100%. Jedino eto obratim paznju na brzinu s vremena na vreme jer postoji mogucnost da se zezne kabl ili punjac i sjbe ti telefon. A opet Mi A1 koji ni nema brzo punjenje napuni do 100 za sat i po te gledajuci to onda zamerka Huaweiu stvarno stoji.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Naučite kako funkcioniše proces brzog punjenja pre nego što se izblamirate dalje molim vas.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Na Nougatu je do 80-90% punio brzo 1500-2000 mA, onda bi smanjio na 600-800 mA. Na Oreo brzo puni do 90-92 % a onda ga uspori na 200-300 mA. Zaista bezveze i nepotrebno.
Čini mi se da kada isključite telefon sa punjača na 90+ % pa ga ponovo uključite, brže puni.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Jel ona 3 fajla što mogu da se skinu sa FFa isto što i servisni rom?

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Jok bre. To sa ff mozes za Hwota8 nikako za dload. Servisne imas na androidhost.ru ako ih ima.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
E hvala nije meni trebalo nego ispomoc jednom liku [emoji23]. Meni telefon da kucnem leti. E da @Mugy moj ti je predlog pre nego ga prodaš da ga rebrandujes u c185 i udaris mu servisni i onda ja mislim da će dosta bolje da ti radi. Drugarica ima c432 ja c185 neuporedivo koliko bolji kvalitet roma.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Ja i dalje nemam zamerki na ovaj aparat, sve radi OK, za mene kao prosečnog korisnika.
Non stop mi je uključen WiFi i 3G, viber, surf, par nekih aplikacija i PDF često koristim, kao i sinhronizovanje maila na 15 minuta.
Baterija mi je skroz OK, jedino je jačina zvuka u slušalicama najveći minus, moglo bi malo glasnije.
8ad5492ffe1928c0d73c73da4f810721.jpg
540cf3c714a53a3d589c1edf3954cf2b.jpg
 
Najnovija vest. Magisk nece smeti da se fleshuje vise na novim buildovima,... nema vise rootovanja. Tolko mu bese...
IMG_20180823_212240_839.jpeg

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Auuuu. A SuperSU?

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
SuperSu je ugasen vec pola godine.
Inace krenuo je Ota sa zakrpom koja sadrzi zip fajl Patch01 koji menja kernel, ramdisk i jos neke stvari tako da bilo kakvo fleshovanje Magiska brikuje telefon koji ne moze vise da bootuje. Jednom liku nije hteo ni Twrp pa je kroz erecovery nesto uspeo ali to nije siguracija. Kolko sam video b370 ne sadrzi taj patch01 ali ne pada mi na pamet da bilo sta cackam vise. Sledeci telefon mi je Xiaomi definitivno.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
SuperSu je ugasen vec pola godine.
Inace krenuo je Ota sa zakrpom koja sadrzi zip fajl Patch01 koji menja kernel, ramdisk i jos neke stvari tako da bilo kakvo fleshovanje Magiska brikuje telefon koji ne moze vise da bootuje. Jednom liku nije hteo ni Twrp pa je kroz erecovery nesto uspeo ali to nije siguracija. Kolko sam video b370 ne sadrzi taj patch01 ali ne pada mi na pamet da bilo sta cackam vise. Sledeci telefon mi je Xiaomi definitivno.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
I meni i to Redmi Note 5 ako menjam uskoro. Nego Alex, da li je uopste pametno da apdejtujemo ovaj telefon više?!

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
I meni i to Redmi Note 5 ako menjam uskoro. Nego Alex, da li je uopste pametno da apdejtujemo ovaj telefon više?!

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
Ako ne planiras neki cusyom rom onda slobodno updatuj. Note 5 ili Mi A1. Mislim da je A1 kvalitetniji s jeftiniji i ima za Sd. Note 5 nema za Sd. Isto A2 ima usb c, a Note 5 obican micro usb.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Ako ne planiras neki cusyom rom onda slobodno updatuj. Note 5 ili Mi A1. Mislim da je A1 kvalitetniji s jeftiniji i ima za Sd. Note 5 nema za Sd. Isto A2 ima usb c, a Note 5 obican micro usb.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
A čekaj a Treble custom romovi OpenKirin recimo u budućnosti?

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Ako ne planiras neki cusyom rom onda slobodno updatuj. Note 5 ili Mi A1. Mislim da je A1 kvalitetniji s jeftiniji i ima za Sd. Note 5 nema za Sd. Isto A2 ima usb c, a Note 5 obican micro usb.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
Cackao oba, Note 5 koristim, kompletniji uredjaj od A1. Ima slot za SD karticu, A2 nema :)

"Sta da kupim" podforum je za ovakva pitanjca [emoji14]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Cackao oba, Note 5 koristim, kompletniji uredjaj od A1. Ima slot za SD karticu, A2 nema :)

"Sta da kupim" podforum je za ovakva pitanjca [emoji14]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Kucajuca greska ne A2, mislio sam na A1 koji kosta 160 eur. Za te pare kamera i sve ostalo i vise nego super. Znam da ima podforum, ali prosto potezi Huawei iritiraju pa se ovako ixrazava nezadovoljstvo [emoji6]. Inace A2 sam gledao nema SD i mislim da polsko krecu i oni marketinske trikove. Ono sto je sigurno A1 i Note 5 su im nsjbitniji modeli i visokog kvaliteta koji treba da privuku klijentelu. Kao sto su bile serije Huaewei P8 i P9. Evo p9 dobio emui 8 u Kini.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno